reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Witajcie dziewczyny.
dlugo mnie tu nie było. Pisze bo narazie nie bede udzielać sie na tym wątku... Znowu jestem w szpitalu. Tym razem wczoraj dostałam pod prysznicem krwotok i odrazu na pogotowie. Dzieci żyją i do poronienia nie doszło ale cały czas krwawie i delikatnie brzuch boli.
Martwię sie strasznie o blizniaki o modlę sie zeby to przetrwać..
3majcie sie ciepło dziewczyny!
 
reklama
Cześć dziewczyny!

Natalie właśnie wczoraj myślałam, co u Ciebie. Życzę Ci powodzenia, trzymaj się i bądź dzielna!

Kreatywna - wybacz,że dopiero teraz odpisuję, ale już wczoraj mnie nie było tutaj. Spotkanie było wczoraj.

Byłam na spotkaniu Diagnostyka Twojej Ciąży w Katowicach. Trwało 2 h, w sumie to nie dowiedziałam się niczego czego bym nie wiedziała jak mam być szczera :) Były informacje o badaniach laboratoryjnych, o krwi pępowinowej, o szkole rodzenia, metoda wiązania chust. Najbardziej podobało mi się pokazanie pierwszej pomocy dla dzieciątka, bo to bardzo przydatne i takich informacji nigdy dość. Każdy dostał mały podarunek - m.in skarpetki dla dzidziusia,balsam do ciała,pomadkę ochronną ,zestaw ulotek i kuponów promocyjnych różnych firm.
Na koniec było losowanie upominków - bony podarunkowe na ubrania ciążowe, vouchery na usg 3d/4d, staniki do karmienia bezszwowe i coś jeszcze, ale nie pamiętam co:) Oczywiście - jak mówi moja przyjaciółka - ja coś wygrałam i jakoś ją to nie zdziwiło... Otrzymałam staniczek :-)
Wiązanie chust - też coś przydatnego. Aż się zastanowię nad nią;)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
 
Dzien dobry. Dzis wyjatkowo juz po 8 sie obudzilam i jakos spac nie moglam. Stres? nie wiem...

Szczesciara ja dzis pierwszy raz zabieram swojego by zobaczyl dzidzie wiec powiem jak wrocimy wieczorem :)

Natalie - Kochana jestes bardzo silna i dzielna i dzieciaczki tak samo dlatego wiem i wierze w to ze bedzie wszystko dobrze i niedlugo to wszystko sie uspokoi. A wiadomo juz czemu te krwawienia, skad?

Pietrucha - gratuluje staniczka :)

Szamam wlasnie sniadanko :)
 
natalie ja wczoraj też o Tobie myślałam, oby krwawienie szybko ustało !!! Trzymam mocno kciuki za dzieciaczki !!!

ja dziś ostatni dzień w pracy :D JUPI ....

niech juz bedzie wiosna/lato mam dosć mrozów okropnie zmarzłam w drodze do pracy ;/
mnie dziś coś boli brzuch ale nie wiem czy nie przez kapuste bo wczoraj zaczełam gotować bigos i kapusta miała byc taka swietna a kwaszna jak ja pindole ;/
 
Natalie bądź twarda!
Witam nową mamuśkę!
A ja mam dziś dzień pełen wrażeń: urodziny syna i USG genetyczne. Muszę kupić tort itd. bo popłudniu przyjęcie dla rodziny, dla kolegów na szczęście mamy już za sobą.
Jeśli USG pokaże, że wszystko jest ok to damy młodemu w prezencie zdęcie z USG w ramce- on marzy o rodzeństwie, a jak (odpukać, tfutfu, na psa urok!) będzie coś nie tak to muszę jeszcze kupić mu jakiś drobiazg.
Odbieram to jako dobry znak, że dokładnie osiem lat temu w tym samym szpitalu urodziłam mojego cudownego syncia. Musi być ok. No nie?
 
Gaga coś w tym jest :)
moja koleżanka zrobiła test ciązowy w swoje urodziny - wyszedł pozytywny :) a wcześniej robiła były negatywne...
mnie wypada termin porodu na 4 rocznice ślubu i tez to traktuje za jakiś znak :p
 
Gaga jak tylko bedziesz po wizycie to nawet z telefonu sie zamelduj !:) Trzymam kciuki !

Mi termin porodu wypada 2 dni przed moimi urodzinami wiec moze jednak 16.10 to najlepszy prezent na swiecie by byl :)

ja mam o 17 usg genetyczne.
 
Mediana witaj w naszym gronie. Rozgośćsię :)
Szczęściara13 ja też mojego pierwszy raz zabiorę na usg prenatalne, przynajmniej mam taką nadzieję, bo się troszkę wymiguje, że po nocy będzie i zmęczony :) Napisz jak twój zareagował. Mój jest z tych gruboskórnych, więc za bardzo się nic nie spodziewam, aczkolwiek mogę się mylić.
Antiope poszłam za twoją radą pisania w wordzie i zadowolona jestem na maxa:)))
Nnatalie04 moja znajoma miała krwiak i dosyć długo krwawiła i leżała w szpitalu. Do teraz brała Duphaston, termin ma na lipiec, a z chłopczykiem jest wszystko w porządku. Trzymam mocno &&&&& za twoje bliźniaki.
Pietrucha szkoda, że ja przeoczyłam takie spotkanie. Może bym też coś wygrała :)) Tylko jakoś wczoraj z domu mi się nie chciało wychodzić, bo głowę mi rozrywało.
Rajani ja spać nie mogę, bo mój chrapie. Na dodatek wstaje o 4 do pracy i ja też się budzę plus wyjścia do wc. Trzeba się przyzwyczajać do nieprzespanych nocy :] Ja też mam urodziny w październiku:-) i moja babcia też.
Dżaga no to teraz sobie odpoczniesz isię zrelaksujesz na wolnym. Ja też chcę już wiosnęęęęęęę.
Gaga P powodzenia na genetycznym ifoteczki zaraz nam po powrocie wrzuć do obejrzenia. No może niezaraz, bo masz urodzinki syna, ale nie daj nam długo czekać.

Wszystkim kobitką miłego dnia życzę.
 
Natalie kochana trzymam kciukasy za Ciebie i maluszki !
Dziewczynki dajcie znać po wizytach ! Za Was również ściskam łapki ! Ja mam wizytę dopiero 8 kwietnia więc jeszcze kuuupee czasu niestety :)
 
reklama
Sony widze, ze nasi mezczyzni pracuja na takie same zmiany zauwazylam to jakis czas temu hihi. Teraz tez ranki sie zaczely mojemu wiec codziennie go do pracy budze bo sam by sie wstal, wiec zawsze 4.30 pobudka i przy okazji siku ide a jak wychodzi o 5 to ja sie rozbudzam i ciezko mi zasnac zawsze.

Zaraz chyba wstane, ubiore sie i troche posprzatam, mam w planach umycie segmentu.
A potem szykowanko na wizyte.
 
Do góry