reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

cześć dziewczyny :) dawno mnie tu nie było i nawet nie mam zamiaru nadrabiać bo tak tego dużo... trochę rzeczy na uczelnię mam do roboty, przede wszystkim praca mgr mnie pochłania... tabelkę już uzupełniłam także jak jeszcze kogoś w niej nie ma to proszę dawać znać. Na chwilę obecną jest nas 65 :)
Natali Kochana trzymaj się tam mocno :) za chwilę już kończymy 1 trymestr i na pewno wszystko będzie dobrze i się uspokoi. Dbaj o siebie i maleństwa, odpoczywaj i nie stresuj się :) a może te krwawienia masz od tego, że macica się powiększa? moja koleżanka tak miała, nie chciała jej się macica powiększać i jak dzidziuś rosnął to miała krwawienia.
U mnie w sumie wszystko ok, tylko czuje takie ciągnięcia raz po prawej raz po lewej stronie ale to macica się powiększa, maleństwo rośnie i musi sobie miejsce zrobić.
Powodzenia wszystkim na usg :) ja swoją wizytę mam dopiero 16 kwietnia
 
Ostatnia edycja:
reklama
O krwiaku nic nie mówili wiec pewnie nie ma żadnego chyba ze go nie widac. Ale wczoraj to leciały mi wiecej niz podczas okresu... Juz myślałam ze to koniec:/ w szpitalu akurat miał dyżur moj sąsiad wiec ze spokojem zbadał mnie delikatnie i usg najpierw dopochwowo, ale potem zrezygnował i przez brzuszek zrobił. Dla mnie najważniejsze ze dzieci żyją i rosna ale strasznie i tak sie boje :( wczoraj to było straszne... Gdyby nie moja mama to nie wiem co:(Powiedzieli ze tak byc nie powinno i to niesie za soba najgorsze ale ważne tu jest to ze serduszka biją i dzieci rosna...teraz trzeba czekać i obserwowac../
 
natali dobrze, że jesteś pod opieką lekarza, na pewno wszystko będzie dobrze. Musisz w to wierzyć bo kto inny jak nie Ty Mamusia :) myślę o Was także trzymajcie się ciepło. A powiedzieli od czego to krwawienie skoro krwiaka nie ma?
 
natalie pewnie cię to niewiele pocieszy ale tak już czasem w ciąży bywa że są krwawienia, a lekarze nie mogą dojść ich przyczyn. Ja miałam w poprzedniej krwotok, ok filiżanki krwi za jednym razem i nikt nie doszedł od czego to było, ale maleństwu to nie zagroziło i u ciebie też tak na pewno będzie. Jedyne na co ty masz wpływ, to na swoje pozytywne myślenie i na tym się skoncentruj. :happy:
 
nnatalie- trzymaj się! Nie wyobrażam sobie jak musiałaś się wystraszyć.. dawaj proszę co jakiś czas znać co tam u Ciebie- bo my tutaj zawsze się martwimy.
Jak to był jakiś krwiaczek, to po plamieniu już nie będzie po nim śladu chyba.
 
Natalie trzymam kciuki, żeby się wszystko ułożyło. Lekarze zazwyczaj nie wiedzą skąd krwawienie, najważniejsze, że Dzidzie żyją, więc to nie macica się oczyszcza. Będzie dobrze, odpoczywaj dużo, mało czytaj w internecie i wróć do nas jak będziesz tego potrzebowała :) wydaje mi się, że przyczyną jest ciąża bliźniacza, która zawsze jest ciążą wysokiego ryzyka. Może macica nie nadąża rosnąć... Trzymaj się cieplutko :) Szczęściara mój partner cieszył się jak dziecko, miał wielkiego rogala na twarzy przez resztę wieczora i wszystkim opowiadał jak dzidzia się pięknie ruszała :) pewnie widok dzieciaczka zmiękcza twarde męskie serca :) Z niecierpliwością będę oczekiwać relacji z wizyt :) Ja dzisiaj bardzo "zdrowo" rozpoczęłam dzień, tj. pączek z budyniem + kawa z mlekiem. Muszę się zacząć zdrowo odżywiać, bo dzidzia nie ma żadnych witamin pewnie. Dzisiaj jadę wykupić te LadeeVit, pewnie nic się nie stanie jak zacznę je brać wcześniej. Co zjem warzywa albo mięso to wymiotuję. Wczoraj zmusiłam się do zjedzenia parówki i zjadłam sałatkę warzywną, oczywiście wszystko wylądowało w kibelku :/ najlepsza buła (z jasnego pieczywa) z twarożkiem albo z serem. A z owoców/ warzyw soczki przecierowe...
 
Mediana witaj wśród październikowych mam :-)

natalie trzymam kciuki za Twoje kruszynki !!! Oby krwawienie szybko ustało. Daj co jakiś czas znać co u Was.

pietrucha gratuluję wygranej :-)

Gaga sto latek dla synka, napisz później jak reakcja na taki cudowny prezent :-)

Sony , Rajani u mn ie teraz też pobudki po 4 od początku tygodnia bo M ma w tym tyg 1 zmiany.

Pannacotta moje śniadanie dzisiaj nie lepsze niż Twoje, u mnie kawałek pizzy herbarta a potem kawa =/
Nie mam na nic ochoty.

Uwaga uwaga mój syn miał dzisiaj odrobinę litości dospałam do 7.20 a potem się bawił także poleżałam do 8.

Qrcze pobolewa mnie podbrzusze w okolicach szwa od cesarki i się zastanawiam czy to możliwe że szew w środku na macicy się ciągnie jak rośnie i to od tego. Cholewka nawet nie mam się kogo skonsultować.

Zaraz muszę przezwyciężyć mega lenia i ugotować żurek bo mój chłop wróci o 15 głodny no i ten mały pewnie za jakiś czas zawoła mniami.
 
reklama
Do góry