reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2013:)

No, w końcu jestem:-) Teraz muszę Was jakoś nadrobić;-)

amethyst moje menu śniadaniowe też jest dosyć monotonne. Przez ostatni cały tydzień dzień w dzień jadłam kanapki z sałatą, serkiem topionym i naprzemiennie z pomidorem lub ogórkiem. W tym tygodniu do repertuaru dołączył pasztet drobiowy i konfitura wiśniowa. Nic innego mi nie wchodzi. A zapach smażonego/pieczonego mięsa doprowadza mnie do stanu krytycznego:baffled: aaa... jajko gotowane też lubię... z pomidorem:-p

villandra no to święta masz w tym roku wyjątkowo pracowite.

charlene ładne to łóżko, kolorki też mi się podobają. My kupimy chyba w kolorze naturalnego drewna, bo mebelki Kuba ma w kolorze olchy i chcemy, żeby jak najdłużej dzieciom służyło.
A małżonek świeci przykładem. Ja na mojego też ostatnio nie mogę narzekać. Wogóle coś mu się ostatnio na amory zebrało:-D
martoocha cieszę sie, że wszystko ok. i odpoczywaj jak najwięcej.

paola, debora ogromnie mi przykroooo:-(Przytulam...

Muszę lecieć. Wpadnę później.
 
reklama
Landrynka to "lecenie z rąk" to tzw. niezborność ciążowa- pełnoprawny objaw ciąży. We wcześniejszej ciąży doświadczyłam go na maxa. Pogłębia się wraz ze wzrostem brzucha. Teraz też odczuwam.
 
. Ja chciałam Maanam i Cykady na Cykladach no i rock'n'rolla, ale na trzeźwo w ciąży nie dam rady :p
No nie polecam ;)
jakiegoś przytulańca zatańczymy, ale nie wiem czemu mój nie za bardzo chce anglojęzyczną piosenkę (bo rodzina nie zrozumie...). No nic, szukam póki co :)
Jeśli mogę coś podszepnąć to sprawdź to To był mój typ gdyby nie udało nam się opanować naszego rock 'n' rollowego układu ;)

Kurcze posłuchałam sobie tago kawałka i się poryczałam - piękny ma tekst!
Ja teraz ryczę przy wszystkim!


A i dzięki za kciuki panienki. Przydały się! :)
 
Ostatnia edycja:
Osoby które to spotkało zasługują na nasze współczucie i kilka słów wsparcia z naszej strony. Uważam również. że kolejny wątek i to tak smutny jest KIEPSKIM pomysłem.

Ktoś też napisał na któreś ze stron, że spotkał się tu z nietolerancją. Myślę że to nie to. Wszystkie jesteśmy pod wpływem szalejących hormonów i nie raz coś jest odbierane silniej niż powinno :-) myślę że (znowu to napiszę) więcej dystansu, załatwi sprawę. Od tego forum nie zależy nasze 'być albo nie być'. A jeśli będziemy ten wątek traktować jak spotkania towarzyskie, na których można pogadać o wszystkim i o niczym, to nabierze to właściwej formy i też się zżyjemy jak mamusie z innych miesięcy ;-)
W zupełności się z Tobą zgadzam.

Landrynka ja też stwierdziłam, że minimum raz dziennie trzeba zajrzeć na forum, bo później ciężko nadrobić wszytko;-)

Dziewczyny ja juz guzików w spodniach w ogóle nie zapinam. Zakładam już ciążówki Czuję się strasznie niekomfortowo, gdy wszystko mnie uciska. A taraz wygoda prawie jak w dresiku:-p

deli, Antiope ja nadrabiając zaległe posty podobnie jak Landrynka i Villandra otwieram sobie wątek w dwóch okienkach. W jednym podczytuję posty, a w drugim od razu piszę.

A teraz czas ogarnąć kuchnię po wieczornym obżarstwie, jeszcze pranie trzeba rozwiesić...:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny :)
Wreszcie dołączam do Waszego grona.
Mam 25 lat i to moja pierwsza ciąża, która jest dużym zaskoczeniem i zarazem ogromny cudem :)
W zasadzie termin mam pod koniec października, więc nie byłam pewna, gdzie się zapisać... ;)
 
Ostatnia edycja:
Dzisiaj idę na usg 3d. Tatuś pierwszy raz zobaczy swoje dziecko. Zastanawiam sie jaka bedzie jego reakcja. Jak Wasi panowie reagowali na obraz dziecka w usg?
 
reklama
wpadam się przywitać i życzyć miłego dnia - mimo, że mroźnego ...
Dziewczynom które straciły swoje maluszki życzę pogody ducha i szybkiego powrotu do stanu błogosławionego. Dalej nie nadrobię, mam nawał roboty, a w domu przy dziecku nie mam kiedy usiaść do kompa - padam już o 20:00 :( jedynie kom pozostaje a wtedy tylko czytam.
 
Do góry