reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

U mnie jak na razie brzuszka nie widać, no ale ja z tych pulchniejszych także zanim będzie widać brzunia ciążowego to potrwa.

Opierdzieliłam przed chwilą chessburgera i zapiekankę nagły atak głodomorry miałam a teraz ogarnia mnie senność dlatego zaraz laptop idzie w odstawkę a ja wtulam się obok synusia i idę spać bo pewnie pobudka mnie czeka 6-7.

Dobranoc :-)
 
reklama
W pierwszej ciąży nie widać było brzyszka prawie do połowy, teraz jakoś mi to szybciej leci. Już dwa tygodnie temu strzelił mi suwak w ołówkowej spódniczce. :-D
 
ja w 1 ciąży ruchy poczułam w 16/17 tygodniu... choc w 14tc czułam motylki ale może to były jelita... ;]
w 10tc groszek jest za maly żebyś czula ruchy, czasami gazy w naszch jelitach czujemy jako małe kopniaczki ;]

dzis 5.59 rano... MAMO WSTAN :baffled:
 
U , dżaga współczuje... Nawet w sobotę się nie da wyspać:)
Ja należę do dużych babek, ale mój brzuch już jest widoczny, w sensie dla mnie jest,bo stał się "wypukły", moja przyjaciółka też to zauważyła... śmieję się, że idę na rekord z wielkością i robię mały falstart :)):-D
 
dzień dobry ;)
moja myszka dała mi dzisiaj pospać prawie do 8:00 :happy2: a teraz czeka nas troszkę prac porządkowych
dobrze że przynajmniej pogoda dzisiaj zapowiada się super, za oknem dużo słońca i czyste niebo ;)
 
Dzień dobry,
Mam znów lenia jak to w weekend :-).
Co do brzucha to mi już widać. jakoś szybko mi to idzie w tej ciąży.

Sony widziałam zdjęcie. Piękny brzuszek :-).
 
La Mari ja sypiam z Maciusiem nieraz zdarzają się nocki że śpi całe sam a zdarzają że śpi całe albo pół ze mną bądź jak jestem u siebie z nami (ja Maciuś i M) teraz w PL jakoś niechętnie śpi w kojcu skoro może z mamusią bo tyle miejsca :-)

My dzisiaj pobudka ok 7 i nie było mowy o dłuższym spaniu trzeba było wstać i standardowo wyglądać przez okno bo u babci takie fajne widoki z 4 piętra :-)
 
reklama
hej laski
słoneczko świeci ale nadal mróz, moja mała zakatarzona więc znów nici ze spaceru. Zaraz biorę się za prasowanie bo mi dużżo zostało, domek wczoraj posprzatalam więc dziś looz, mężu w szkole a my szalejemy, młoda zaliczyła pobudkę o 7.
Mala odnosimy do swojego pokoju ale w środku nocy nie raz robi taki cyrk, krzyki płacze - ma kiepskie sny, że mężuś przynosi ją do nas - ale juz sie nie wysypiam. No i śpi ze mną jak M jest w pracy (żołnierz- więc dużo dni poza domem).
Co do ruchów ja w pierwszej ciąży czułam gdzieś kolo 20 tygodnia, pleć poznałam w 30 tyg. bo dzidzia sie chowała, brzuszek bylo widać ok 15-16 tyg. :) jakoś leci choc nie powiem, że na razie mi się dłuży.
szef już wie, nawet pozytywnie zareagowal,bede pracowac dopóki bede czuła się na siłach.
Uciekam bo żelazko na mnie patrzy :/
 
Do góry