reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

nnatalie trzymam kciuki. Najważniejsze, że maleństwa żyją i już się Tobą zajmują.

Ja też strasznie dużo śpię. Kładę się o 22 i wstaję 8-10

A mnie właśnie zaczęła głowa boleć, buuu
 
reklama
Natalie trzymaj się! Mogliby zdiagnozować skąd te krwawienia czy z szyjki czy z nadżerki. Bo skoro z dzidziami ok to pewnie nic od nich :) odpoczywaj sobie i leż grzecznie :) daj znać jak się czegoś dowiesz :)
 
Kochane ja znowu w szpitalu ;(;(;( poszłam do łazienki i na papierze został czerwoni brązowy sluz:/ badanie i usg juz miałam... Dzieciaczki żyją i sie ruszają... Ost złe chyba zmierzyli bo przed tydz nie mogły urosnac prawie 2cm !! Narazie leze grzecznie i odpoczywam ... 3majcie kciuki za nas!

Bidulko..no tak właśnie czasami jest z tymi ciażami bliźniaczymi..ale pamiętaj że na koniec będziesz mieć PODWÓJNĄ nagrodę!:tak:. Super że dzieciaczki duże- teraz odpoczywaj i niech tam naprawią co mają naprawić..ważne że jesteś pod obserwacją..
 
nnatalie trzymam kciuki. Leż jak każą i wszystko będzie dobrze.

Pannacota, Kamcia gratuluję ruchliwych fasolinek! :-)

Co do sushi to ja uwielbiam. Gdyby było tańsze, to mogłabym jeść na śniadanie, obiad i kolację. Mmmmmmmmm pychaaaa!!! Teraz w ciąży nie potrafię odpuścić. Jem tylko z pieczoną krewetką, bo łososia staram się mało.
 
Witajcie.Pisze z pracy bo o dziwo mam tu internet :-) Przeczytalam,ze nnatalie jest w szpitalu. Trzymam kciuki za wasza trojeczke.Oby to nie bylo nic powaznego.
U mnie mdlosci mniejsze,ale mam tylko wybrane jedzenie,bo wiele potraw mi nie smakuje :-\ Ktoras pisala o pizzy....Ale mi sie zamarzyla taka domowa pizza....
Moje szkraby tez chore.To znaczy oboje zakatarzeni.Dobrze,ze M jest w domu to troche sie nimi zaopiekuje.A swoja droga jaki to los moze byc przewrotny..To on zawsze pracowal,a ja siedzialam w domu.A teraz po wypadku on jest na chorobowym i siedzi w domu a ja pracuje ;-) Przynajmniej przekona sie,ze praca na pelen etat z dzieciakami to nie taka prosta sprawa ;-)
Jutro musze isc do przychodni porobic badania.Cos czuje,ze hemoglobina mi znowu spadla.
Milego dnia kobietki
 
Natalie leż, odpoczywaj i myśl o swoich zdrowych dwóch kruszynkach. Będzie dobrze.
Ja po obiedzie pstrąg i frytki. Tak mnie wzięło, że strugałam z ziemniaków.
 
reklama
natalie trzymaj sie !! napewno bedzie dobrze...

a ja taka zadowolona ze imbir działa cuda na mdłosci a teraz 2 razy ledwo zdarzyłam do łazienki dobiec :( drozdzowka z makiem jednak nie posmakowała dzidziusiowi :(
 
Do góry