reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Witam po chwilowej nieobecności no ale nie miałam neta bo byłam 3 dni u teściów.
U mnie coś chyba zaczynają się pojawiać lekkie mdłości dzisiaj jest mi tak nie dobrze teraz na wieczór że masakra.
No i te zaparcia mnie dobijają straszliwie się z nimi męczę jem jabłka piję i nic jak były tak są muszę chyba iść po coś do apteki.
 
reklama
nnatalie wiem, że może wynudzisz się w tym szpitalu jak mops, ale przynajmniej bezpiecznie dotrwasz do kolejnego tymestru. W tym czasie na pewno znajdą przyczynę plamień i ją wyeliminują. Podchodź do wszystkiego na spokojnie. Jak ordynator krzyczy, to jego problem, nie Twój.
 
Dziewczyny ale macie tępo nie idzie nadgonić tematów :tak: widzę,że mdłości i zaparcia dopadają coraz więcej z nas. Mi na zaparcia pomaga laxinat ale biore go tylko co trzy dni lyzeczka bo ostrożnie trzeba z takimi rzeczami . Natomiast o mdłościach powiedziała mojemu lekarzowi dziś i wypisał mi czopki nazywają się Torecon czy cos ciężko go rozczytać a jeszcze nie wykupiłam recepty bo poczekam kilka dni zanim zacznę stosować bo spróbuję załagodzić je innymi sposobami. I te czopki stosuje się rano raz dziennie i mówił,że mdłości mijają,być może to dobry sposob na lepsze samopoczucie :-)
 
dziewczyny ja już mam odlot....20:11 a ja zasypiam na siedząo masakra- poczytam chwile Młodej Hobbita i ide spac...suseł ze mnie:p
 
Ja juz po rozmowie z moim lekarzem prowadzącym;) powiedział ze mam sie nie stresowac bo przy ciazy blizniaczej moze sie tak babrac do 16tygodjia nawet. Mówi ze jako ze nie oplacam sie szpitalowi długo mnie nie potrzymia i w pon mam byc u niego na wizycie. A jak nie to w sobote sie z nim spotkam na oddziale i powiedział ze pogadamy sobie;)
trochę mnie ta rozmowa z nim uspokoiła.
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry kochane i dzien dobry do waszych fasolek:)
dziś kolejny dzien w szpitalu mam nadzieje ze dzis nikt mnie nie wkurzy tu... Czekam na obchod (o ile bedzie;))
dzis od rana wpadlam na to ze wrzesień to jest chyba szczęśliwy miesiac dla mnie i mojego partnera:) oboje urodzilismy sie we wrześniu, spotkaliśmy sie po raz pierwszy na wakacjach we wrześniu i teraz najprawdopodobniej nasze dzieciaczki beda z wrzesnia(jeśli bedzie tak jak mowia wszyscy i nie doczekam 40tyg ) ;)
 
reklama
hej ho :)
Habemus PAPAM :)) nawet sypatycznie wygląda :) choć nikt nie dorówna naszemu ukochanemu JP II :)
Natalie - będzie dobrze :) opoczywaj i zbieraj siły na zajmowanie się maluszkami we wrześniu/październiku :)
Ogólnie dziś mróz mróz mróz a miała wiosna przyjść :( byłam rano pobrać krew do badań na toxo, hiv itp potem małą do p-la zawiozłam i teraz siedzę w pracy i odliczam godziny do konca ;) jeszcze jutro i weekend ;)
co takie pustki ?? Jak tam wizyty dzisiaj ??
 
Do góry