reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Nula oczywiście, ze się nie mogę doczekać. Choć chyba mój móż bardziej :tak:. Ja w pierwszej ciąży też bezobjawowo żadnych mdłości, wymiotów nic na początku. Jakby nie wewnętrzny głosik mówiący zrób test to bym nie wiedziała, ze jestem.
 
reklama
a to ja akurat podejrzewałam ciążę, miałam bardzo dużo białego śluzu, jakiś dziwne bóle piersi, których nigdy przed @ nie miałam i często byłam zmęczona i spać mi się chciało. Czy tylko ja jestem już w 9t? bo widzę, że wy dopiero 6. Ja mam ustalone wizyty co miesiąc do mojego lekarza aż do czerwca. Bo do mojego lekarza są bardzo długie terminy i jak się na pierwszą zapisywałam to mnie już zapisała pani na następne dlatego z góry wiem kiedy mam wizyty :) teraz czekam na wyniki badań, pewnie będą dopiero w przyszłym tygodniu bo podobno na badanie na opryszczkę czeka się 2 tygodnie...
 
Przy pierwszej ciązy też podejrzewałam na długo przed testowaniem - senność, wzmożone pragnienie, napięcie w piersiach, więcej śluzu i żadnych oznak zbliżające się @.
A teraz tylko test i oczywiście brak @ potwierdzają mój stan. No, może śluzu jest trochę więcej. Ale i tak nie mam wątpliwości co do tego, że w brzuszku rośnie kolejny maluch ;-)

Piękna dziś pogoda, więc zabieram zaraz syna i maszerujemy na spacerek - mam nadzieję, że w lesie nie będzie już błota i będziemy mogli się przejść naszą stałą trasą, to może i drzemkę złapie.
A wczoraj zasnął bez cycusia - nawet szybko poszło; wspólnie z M go utuliliśmy. Z jednej strony się cieszę, ale z drugiej jakoś tak smutno mi się zrobiło, jakbym go okradała z czegoś bezcennego....
I weź tu dogódź matce :-p
 
nula u mnie też praktycznie żadnych objawów, tylko mi biust się zwiększył +10 cm w obwodzie, żadnych śluzów, mdłości i innych. No może jeszcze to, że od wczoraj jestem non stop głodna.

[FONT=&quot]Ja już wprawdzie po wizycie, ale nie wiele się na niej dowiedziałam i już się nie mogę doczekać pierwszej prywatnej.

Vilandra a miałaś jakieś plany jak długo chcesz karmić. Bo ja to bym chciała jak najdłużej...
[/FONT]
 
a to ja akurat podejrzewałam ciążę, miałam bardzo dużo białego śluzu, jakiś dziwne bóle piersi, których nigdy przed @ nie miałam i często byłam zmęczona i spać mi się chciało. Czy tylko ja jestem już w 9t? bo widzę, że wy dopiero 6. Ja mam ustalone wizyty co miesiąc do mojego lekarza aż do czerwca. Bo do mojego lekarza są bardzo długie terminy i jak się na pierwszą zapisywałam to mnie już zapisała pani na następne dlatego z góry wiem kiedy mam wizyty :) teraz czekam na wyniki badań, pewnie będą dopiero w przyszłym tygodniu bo podobno na badanie na opryszczkę czeka się 2 tygodnie...

Ja tez podejrzewalam ciaze bo duzo przed okresem zaczely mnie piersi bolec i jakos czulam, ze nie dostane @. Nawet chcialam nie dostac @ :)
No i jak przyszedl 1 luty - okresu brak, 2,3,4,5 - 6 lutego zrobilam test i dwie kreseczki, ale juz z TZ wiedzielismy ze beda te dwie kreseczki.
Robilam tez dwa testy miedzy 20-29 stycznia ale wyszly negatywne ale dlatego, ze bylo pewnie za wczesnie :p

Jutro mi wskoczy na suwaczku 9 tydzien i juz sie nie moge doczekac srody i zobaczyc czy z maluszkiem wszystko dobrze i prawidlowo. Wizyte mam na 14.15 :)

Jutro ide na NFZ ale to po wyniki badan zeby skserowac do prywatnego i pewnie usg jeszcze nie bede miala zrobionego.

Edit: Dziewczyny czy tez macie tak, ze czasem piersi was przestaja bolac na jakis czas a potem znow bola? Wczoraj na przyklad moje piersi byly normalne, nie bolaly i sie troche wystraszylam.
 
Ostatnia edycja:
Witam Was dziewczyny.
Rajani ja też tak mam, że się czasem zastanawiam czy aby na pewno jestem w ciąży. Piersi mnie raz bolą a raz nie. Mdli mnie od czasu do czasu, ale wymiotów brak.
Byłam dziś z rana w Lidlu i kupiłam sobie te bluzeczki w paski o rozmiar większe. One i tak strasznie duże wychodzą. Będą w sam raz jak mi brzuszek podrośnie, a może to już tuż tuż:)
 
a to ja akurat podejrzewałam ciążę, miałam bardzo dużo białego śluzu, jakiś dziwne bóle piersi, których nigdy przed @ nie miałam i często byłam zmęczona i spać mi się chciało. Czy tylko ja jestem już w 9t? bo widzę, że wy dopiero 6. Ja mam ustalone wizyty co miesiąc do mojego lekarza aż do czerwca. Bo do mojego lekarza są bardzo długie terminy i jak się na pierwszą zapisywałam to mnie już zapisała pani na następne dlatego z góry wiem kiedy mam wizyty :) teraz czekam na wyniki badań, pewnie będą dopiero w przyszłym tygodniu bo podobno na badanie na opryszczkę czeka się 2 tygodnie...
Jeszcze ja jestem w 9tc ;)wiec jesteśmy na równi;)

ja wiedziałam juz ze jestem w ciazy w momencie gdy tydzien przed okresem zaczął mnie bolec brzuszek jak na okres;) piersi jakoś szczególnie mocno mnie nie bolały i tak samo jest teraz;)

U mnie juz chyba cała rodzinka wie ze jestem w ciazy i w pracy i niektórzy znajomi tez wiedza;) nie widze w tym nic zlego zeby przekazywać taka informacje radosna innym...
 
ja mam 8tc i 4dn czyli leci 9tydzien:) za 3 dni kończe 9 tydzien a zaczyna się 10 :) szybko leci...

ja dziś poinformowałam szefa o ciąży nawet dobrze zareagował :)
 
U mnie też prawie wszyscy wiedzą, teściową nie zdążyłam poinformować, bo moja mamuśka już zdążyła do niej zadzwonić:wściekła/y: A mówiłam jej że dopiero do teściowej pojedziemy z dobrą nowiną.
 
reklama
Dzień dobry wszystkim :)
Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia, naprawdę pomogły :)
Byłam dziś na badaniach i nawet nie wiecie jak była moja radość jak Pani doktor powiedziała że bije serduszko mojego maleństwa i jak to zobaczyłam aż ze szczęścia się popłakałam :) nadal muszę leżeć i brać leki. W piątek idę jeszcze do mojej Pani doktor żeby to jeszcze raz zobaczyć :)

My praktycznie jeszcze nikomu nie mówiliśmy oprócz 4 znajomych. Nikt z rodziny w pracy jeszcze nie wie. Powiemy pewnie po I trymestrze ze względu na to cy było i na to co jeszcze może być.

Leżę i się sama do siebie śmieje z tej radości.

:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Do góry