reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

reklama
monia ja zrobiłam test w urodziny i okazało się, że mam najlepszy prezent.
aniusia wejdź w ustawienia i tam jest edytuj podpis i adres suwaczka wklejasz w okienko z podpisem
 
monia witam :-)

vvanka Witam :-) co ja bym dała, by mdłości choć na chwilkę ustąpiły

Kate88 Trzymaj się i pisz co tylko ci na wątrobie leży. Dla pocieszenia u mnie początki w 1 ciąży były też kiepskie, a malusia zdrowa się urodziła.
aniusia ustawienia, sygnatura i tam wstawiasz co chcesz :-)
 
Ja się zastanawiałam nad tym, żeby powiedzieć całej rodzince podczas roczku naszego malucha, który będziemy uroczyście świętować w pierwszy dzień Wielkanocy. No ale M musiał się koniecznie pochwalić naszej przyjaciółce (która jest chrzestną syna i sama jest w ciąży z terminem na lipiec - obiecałam jej pożyczkę tego i owego, a teraz to będzie trochę ciężko), naszym zaprzyjaźnionym sąsiadom, potem koledze jednemu i drugiemu się pochwalił (normalnie małżonka nie poznaję - w pierwszej ciąży ja miałam tę radochę, a teraz role się odwróciły ;-):-D), więc też powiedziałam mamie (i dziadkowi, skoro pod jednym dachem mieszkamy), a dziś powiedzieliśmy teściom - no i teściowa oczywiście zaraz musiała zadzwonić do rodzinki M z Poznania z radosną nowiną :wściekła/y:
No i już nie zrobimy niespodzianki cioteczkom i babci M, która ma 91 lat.
Mojej rodzince, która za granicą siedzi przed świętami się nie chwalę.
 
vilandra a ja myślałam, że u mnie dużo osób wie...:-)
monia w tą stronę testy się nie mylą :-)
 
reklama
Dobry wieczor Babeczki!

Ladne rzeczy czlowieka nie ma 2 dni a tu 15 stron do nadrobienia!

Witam nowe mamusie!

Kate - glowa do gory! bedzie dobrze, martwieniem sie nie pomozesz dzidzi a zaszkodzic mozesz! Bedzie ok!

Fifronka- wspolczuje mdlosci! Ja tez mam pierwszego pawika zaliczonego. Jednak nawet sie z niego ciesze, bo przeczytalam, ze swiadczy to o wysokim poziomie hormonow! Na mdlosci polecam imbir i migdaly :)

Z sytuacjami z Zusem niestety Wam nie pomoge, gdyz na szczescie wyjechalam z Polski zanim musialam sie z jakimikolwiek instytucjami panstwowymi uzerac. Jedynie na rozweselenie polecam kliknac na link: Owoc żywota Twojego je zus – Demotywatory.pl

Myslalam ze tylko ja mam zachcianki piwne ale pocieszylyscie mnie ze nie tylko mnie to dotyczy! Popijam od czasu do czasu Bavarie piwko 0 % alkkoholu :) odkrylam tez wino bezalkoholowe, doskonale aby zamaskowac fakt nie picia alkoholu wsrod znajomych, bo jeszcze nie chcemy sie zdradzac z przyczynami :) zakazany owoc - ten najlepiej smakuje! Mi nocami sni sie ser polesniowy- ktorego w ciazy nie powinno sie jesc! :/

Paulina 1984 przykro mi z powodu Twojego Aniolka, trzymam kciukasy za dobre wyniki :)

Kamea- polecam sterylizacje! Nasz kocur jest bezjajeczny i klopot z glowy! Troche tylko mu sie przytylo po zabiegu ale problem z glowy :)

Takhisis- tak jak dziewcyny pisza, limit nieszczesc wyczerpany! Teraz bedzie juz lepiej! Dbaj o siebie, jak ci bedzie ciezko to jestesmy tu aby Cie "wysluchac"!!!

U mnie fajny weekend, sobota porzadki, rosolek i relaksujacy wieczor przed telewizorem a dzis aktywnie. Zabralismy bratanice do Zoo :) bylo troche sloneczka i spedzilismy mily dzien na swiezym powietrzu. Jutro do roboty :( w czwartek mamy przenosic archiwum do innego budynku, nie mam zamiaru dzwigac ciezkich pudel- musze cos nasciemniac szefowej. We wtorek mam pierwsza jazde na prawo jazdy- robilam kurs w pl kilka lat temu i podchodzilam 3 razy do egzaminu bez powodzenia. Musze spiac sie i zdac zanim dzidzius sie pojawi.

Milego wieczora pozdrawiam
 
Do góry