reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

reklama
monia01:] ja rowniez ujarzalam wtedy dwie kreseczki:]
skad ejstes ile masz lat to pierwsze dzieciatka opowiedz cos o sobie:]
no i wiatmy cie tutaj!!!
 
Witam kochane :) Jestem w 2 miesiącu, dokładnie 7tyg i 7 dni dzis :) Termin mam na 14.10 :) Pozdrawiam wszystkie ciężarówki październikowe i życzę dużo siły :) Mi jest ona bardzo potrzebna, gdyż mdłości męczą mnie już od tygodnia, na szczęście na trochę w ciągu dnia ustępują :) więc wtedy mogę odetchnąć, a tak pozatym to wiadomo, piersi oraz ciągłe czucie w podbrzuszu naszej małej kochanej fasolki :)
 
Hejak, Witam nowe mamy pazdziernikowe:-) Spokojnych 9 miesiecy!

Podczytuje troche co tu piszecie o Zusie, ubezpieczeniach itp, o czym nie mam bladego pojecie bo mnie to zwyczajnie nie dotyczy, ale nadziwic sie nie moge jak mozna (a moze trzeba?) kombinowac.:szok:
 
Witajcie wszystkie nowe przyszle pazdziernikowe mamusie;) spokojnej ciazy wam zycze:)

paulinek niestety ostatnio w naszym kraju trzeba sie właśnie tak nagimnastykowac zeby dostać to co Ci sie należy:/

milej niedzieli zycze wszystkim mamusia:*
 
reklama
Witam nowe przyszłe mamy :)

Miałam nie pisać i nie psuć weekendu. Może to zabrzmi egoistycznie ale potrzebuje wsparcia bo strach jest ogromny przed jutrzejszym dniem.
Wczoraj dostałam krwawienia. Rano poszłam pod prysznic a gdy z pod niego wyszłam się zaczeło, poprostu jak z jakiejś rany krew kapała kropla po kropli. Pojechaliśmy z A. od razu na pogotowie miałam USG ale zarodek jest za mały i nie widac serduszka widać też było ciałkozółte czy jakoś tak powiem szczerze że mało kontaktowałam co lekarze mówią bo byłam tak zestresowana. Niestety nie powiedzieli że nie dają mi 100% pewnośći że zarodek bedzie się rozwijał. Zrobili mi jeszcze raz badania krwi beta HCG czy się zwiękasza. Kazali mi leżeć plackiem i nic nie robić więc to robię ale strasznie się denerwuję. Jutro jadę na kontrolę. Wiem że nerwy nie pomogą i nieczego nie zmienią ;/
Trzymajcie kciuki za jutro, jutro napiszę czy nadal będę w gronie Październikowych Mam.
 
Do góry