reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

reklama
Nebulizator mam taki Inhalator nebulizator tłokowy Philips Respironics Family
Jego plusem jest dodatkowa maseczka dla niemowlaka, niewiele modeli ją posiada.

Karty ciąży. Moi obaj lekarze o sobie wiedzieli, uprzedziłam uczciwie na samym początku i nie przeszkadzało im to. Jeden czuwał od strony endokrynologicznej a drugi ginekologicznej + wiedział, że rodzę w jego szpitalu. W pierwszej ciąży miałam jedną wspólną kartę ciąży i naprzemienne wpisy obu lekarzy. W drugiej ciąży zdecydowałam się na oddzielne karty. Powód był prozaiczny - jak karta była jedna, zabrakło mi miejsca na wpisy, musiałam doklejać kartki, zrobił się bałagan... bez sensu.
 
czesc, dziewczyny. ja od tygodnia wiem ze test wyszedl pozytywny. Narazie podchodzimy do tego dosc spokojnie poniewaz juz raz sie nam nie udalo. Ale wczoaj powtorzylismy test i hormon wzrasta :) takze to jest dobry znak :) Pomalutku wczytuje sie w forum takze mam nadzieje wkrotce bede iedziec o was wiecej. Ogolnie o mnie :) Mam 29 lat :) mieszkam w UK i to bedzie moje pierwsze dzieciatko :) Wponiedzialek ide do lekarza, tu robia usg dopiero w 12 tyg (jestem w 6tym) ale jak sie naklamie , ze Cie brzuch pobolewa to w szpitalu moga zrobic wczesniej ( to taka rada do dziewczyn z zagranic ojczyzny. Termin obliczylam na 28go pazdziernika :) Wszystkie Was serdecznie pozdrawiam i wracam do czytania o czym plotkujecie
 
Witam nowe koleżanki :-)

dahmarrka to chyba tak samo nam termin wyjdzie ;-) (u mnie też na razie z obliczeń własnych)

fifronka ja dopiero co stałam przed wyborem inhalatora i ostatecznie zakupiłam ten
INHALATOR PHILIPS RESPIRONICS FAMILY (MEDEL) (3038952028) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


Z tym, że z aukcji, na ktróej była dołączona maseczka dla niemowlaka.
Choć przez chwilę miałam pożyczone z caritasu takie cudo (w starszej wersji, ale naprawdę cudo - szkoda, że cena nie jest równie cudowna :no:)
Inhalator PARI Turbo BOY SX - Secura Nova

Przede wszystkim kapitalny jest w nich taki zaworek, którym można regulować, kiedy preparat ma lecieć, a kiedy nie - przy wiercącym się szkrabie rzecz na wagę złota ;-) No ale na nasz sprzęt też nie narzekamy - sprawdził się dobrze, ale mam nadzieję, że najbliższe lata spędzi w pudełku :-p


U nas weekend głównie na porządkach minął - tak jakoś nas natchnęło...
Ja byłam na pogrzebie (z dalszej rodziny) - zimno jak psi, wymarzłam że hej i już czuję, że mnie gardło boli, ale się nie dam :ninja2:; chłopaki spędzili ten czas razem (po raz pierwszy wyszłam sama na dłużej) - poradzili sobie świetnie :tak:
 
Witam się niedzielnie :)
u nas szpitala ciąg dalszy, teraz mąż choruje normalnie masakra... ale nadrabiam

Nebulizator mam NOWO
 
cos mi ucieło....
z nebulizatora jestem bardzo zadowolona używamy go całą rodziną i to bardzo często
lekarz powiedział mi tylko że dziecko godzinę po nebulizacji nie może wychodzić na dwór


Co do picia to jak na razie mnie nie ciągnie, ale pewnie latem zamarzy mi się czarny redds:)

Witam nowe mamuśki :)

Niewiele nadrobiłam, ale muszę zmykać bo mój synyś mnie ciągnie do zabawy

Udanej niedizeli
 
reklama
dziendobry w niedzielne przedpoludnie:]

moj maly wlasnie zasypia
ja zabieram sie zaraz za opbaid dzis rosolek z wczoraj i gulasz z ziemniaczakmi i buraczkami mojej mamy mniam mniam wszyscy lubia eheh:] niewiem jak bedzie z dzisiejsym spacerkiem bo pogoda nienajlepsza
 
Do góry