reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Witam jeszcze raz przyszłe październikowe mamusie :-).
Dziś widziałam bijące serduszko mojego Robaczka, a że był ze mną mąż to i on zobaczył nasze Maleństwo.
Z USG wyszło na równy 6tc i wielkość mojego giganta to 3,6mm
:-D.

nnatalie04 niestety nic nie pamiętam co się brało na przeziębienie :-( co w miarę szybko pomagało

deli witam nową mamusię :) jedna prośba nie pisz proszę w kolorze zielonym tylko czarnym tak jak wszyscy bo bardzo źle się to czyta
 
reklama
natalie Kochana przede wszystkim spokojnie! Ja wiem to nie takie proste zwłaszcza jak tatuś jest daleko ale postaraj się uspokoić. Pamiętaj, że jeśli nie ma krwi takiej żywej czerwonej to te brązowe plamienia nie muszą oznaczać niczego złego. A wiesz kiedy powinna Ci wypadać teraz @? Policz sobie bo może dlatego pojawiło się plamienie. Mi gin mówił, że w terminie @ może się pojawiać. Leż grzecznie i się nie denerwuj :*

Własnie patrzyłam i przypadałoby to na zeszly tydzien..chociaz nie zawsze miałam regularne więc może to dlatego... od piatku leżałam a dzis troche chodziłam więc może to też sprawka tego...
 
może za dużo chodziłaś? pamiętaj, że musisz bardziej o siebie dbać i więcej wypoczywać bo to ciąża bliźniacza. Ja wierze, że wszystko będzie dobrze. Nie martw się :)
 
Witam.
Nie doczytam oczywiście całości, ale przejrzałam kilka ostatnich stron, więc w rewanżu może kilka słów o sobie.
Jak widać na suwaczku, mam jednego szkraba, a ta ciąża trochę nami wstrząsnęła (choć przewidywałam taki skutek od samego początku czyli dnia, w który odstawiliśmy z M nasz rozsądek trochę na bok).
Pocieszam się, że pierwszą ciążę zniosłam całkiem dobrze, więc mam nadzieję, że i tym razem będzie podobnie.
Objawów na razie żadnych nie mam - może tylko z rąk mi wszystko leci i sutki stały się wrażliwsze (najpierw myślałam, że winien temu Rafałek, bo ostatnio cyca na potęgę - dla ścisłości, butelki ów pan nie uznaje).
Wizyta u lekarza czeka mnie dopiero po 15 marca, bo na razie lekarz na urlopie.

Życzę wszystkim spokoju - dbajcie o siebie i Wasze brzuszki. Mam nadzieję, że niedługo lepiej się poznamy, to będę bardziej personalizować. Postaram się być wierną bywalczynią :-)

Co do fb to powiem tak - zaczęłam swą obecność na bb od marcówek2012 - odkąd wpadły na założenie zamkniętej grupy na fb (całkiem niedawno), forum umarło - w dodatku afera się zrobiła, że kilka "tylko czytających" dusz się po tym fakcie ujawniło.
Myślę, że fajnie pisać tutaj - mając oczywiście świadomość, że każdy może poczytać (bo czasem ktoś o tym zapomina), a na grupy zamknięte (dedykowane, moim zdaniem, większej otwartości serca), to pora też pewnie przyjdzie ;-)

Dobrej nocy - od godziny miałam spać :rolleyes2:
 
Witam kobietki :)
villandra8 - maleństwo ten Twój synuś :) karmieniem się nie martw - ja karmiłam 19 m-cy a jak miałam odstawić to ja bardziej płakałam niż moja córcia ... cudowne uczucie ... poczatkowo krew i łzy a potem ... niesamowite ... ;)
Natalie - takie plamienia się zdarzają, nie ma krwi to jest ok :)
Rajani, Tokya mi żyłki na piersiach nie wyskoczyły ale sutki bolą ...
Fifronka - zdrówka dla Was :*
Deli - witam !
Ja dziś mam wizytę ... stracha mam bardzo bo dziwne ale tydzień temu był tylko pęchezryk 0,86 ... ciekawe co dziś ujrzę ... na bank jestem pewna, że do zapłodnienia musiało dojść ok. 27 stycznia nie później bo się nie przytulaliśmy :/ ciekawe co tam dziś ... a któraś ma też dzisiaj wizytę ?
 
Witam i pozdrawiam z pracy :)

miło widzieć, że nasze grono sie powiększa - trzymam za wszystkich kciuki &&&
Dziewczynkom którym pojawiło się plamienie życze dużo spokoju, i odmawiam zdrowaski coby wszystko było w porządku :***

Ja mam wiztyte w piątek i strasznie chciałabym aby mój embrionek pokazał mi serduszko :) troszkę się tym stresuje :)

właśnie sobie uświadomiłam, że za dwa miesiące o tej porze będę szykowała sie do fryzjera i dopadł mnie lekki strach. Ciekawe jakie embrionkowe samopoczucie będę miałam w tym dniu .... narazie odpukać poza wzdęciami(...) i senności wieczorem nie mam żadnych innych dolegliwości ... niech tak sie utrzyma :)))


ściskam :***
 
Witam wszystkie nowe mamuśki, spokojnych 9 miesięcy:)

nnatalie nie denerwuj się kochana, wszystko na pewno jest dobrze...daj znać jak dziś trzymam &&&
fifronka w ciąży można tantum werde do ssania i w sprayu, zdrówka dla Eluni
rajani u mnie tez widoczne żyły i bolące piersi zwłaszcza wieczorami,

ja dziś zamulam strasznie ledwo wstałam , zawiozłam młodego do przedszkola i juz ziewam... chyba sie zdrzemne....
 
Cześć,

co do piersi moje są bardzo nabrzmiałe i cięzkie, sutki podrażnione a żyłki pokazuja sie czasami...
rany tylko mnie mecza wymioty??

co do bólu podbrzusza to jest normalne niestety... w pierwszej ciazy miałam kilka razy tak ze z łóżka wstac nie mogłam ale po wizycie u gin było ok i praktycznie cala ciaze brałam nospe.... teraz jest tak znów od 3 dni mega boli podbrzusze ;/ dziś kupie aspargin to magnez z potasem polecam moze pomoc rowniez na tego typu bole :)
no i jutro wizyta u lekarza i usg wiec jestem podekscytowana ale i troche zdenerwowana ale to chyba normalne przed taką wizytą :)
 
reklama
Witajcie dziewczyny.
Jak dzisiaj nastroje. U mnie z każdym dniem coraz lepiej (żeby nie zapeszyć;-)). Gdyby nie te bóle podbrzusza to byłoby już całkiem fajnie. A jutro wizyta u gina.

Dziewczyny ja też prywatnie chodzę do lekarza i przy pierwszym pobraniu krwi zostawiłam u nich 97 zł. Ale kolejne badania to już będą groszowe sprawy.

Gucha ogromnie się cieszę, że badania wyszły ok. Wystarczająco długo trwałaś w niepewności. A jeżeli chodzi opracę to tym w ogóle się nie przejmuj. Teraz najważniejsza jesteś Ty i Twoje dziecko! Ja na Twoim miejscu zrobiłabym tak samo. W zasadzie miałam podobną sytuację i podobnie postąpiłam.

die perle odpoczywaj kochana. Będzie dobrze.

nnatalie jak się dzisiaj czujesz?
 
Do góry