reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Gucha super, że nie krwawisz. Ja sprawdziłam sobie płeć w chińskim kalendarzu płci. Niby głupota ale wielu osobom się sprawdza :) No i u mnie niby chłopak :)
 
reklama
Gucha super że plamienie ustąpiło !!!

Pannacota u mnie tez kalendarz się nie sprawdził ;] miał być syn wyszła córka :D
 
Ja się nie obrażę jak się okaże, że dziewczynka będzie :-D Podchodzę do tego z przymrużeniem oka, trochę ciakawa jestem, ale wszystko mi jedno jaka płeć :)
kurczę nie mam badań na cytomegalię, różyczkę, nie mam badania moczu...
 
Dżaga a gdzie konkretnie? jakiś konkretny lekarz? bo my jesteśmy z tego samego miasta a lekarz z LuxMedu, do którego chodziłam do tej pory uciekł do prywatnego gabinetu...
Gucha, moja druga ciąża była zupełnym przeciwieństwem pierwszej i... mam 2 dziewczyny :)
Pannacota, mi chiński kalendarz wróżył chłopaków i... patrz wyżej :)
die_perle, też nie miałam toxo
 
na cytomegalię miałam w pierwszej ciąży teraz mi nie dał skierowania, ale dał na różyczke :)

La Mari z Warszawy jesteś? z tego co wiem to mój lekarz przyjmuje w Warszawie w LuxMedzie a tak to ma gabinet w Garwolinie ;] Państwowo chyba nie przyjmuje ...
 
Widziałam Juniora :-D:-D:-D z pięknie bijącym serduszkiem :-D:-D:-D jaka radość :-)
Maleństwo ma 4.1mm, ale lekarz powiedział żebym się nie martwiła ani wielkością, ani wynikiem bety. Najważniejsze, że serduszko bije i za tydzień kolejne USG, żeby sprawdzić jak rośnie :-) jak będę wieczorem w domu to wkleje zdjecie.
 
Ostatnia edycja:
Kochane ja juz po wizycie;) wszystko wporzadku i jestem jeszcze w szoku ale ujrzalam dwoje dzieci...dwa serduszka...boje sie jak sobie poradzimy z moim ukochanym;) mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze;)
 
reklama
Do góry