reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2013:)

hej

fifronka tak chciałam robic teraz ale będę robić jak wrócę do formy po porodzie :) widzę,że mamy dzieci w podobnym wieku :) mój syn jest z 17.02 a Twoja córka? z resztą moja imienniczka :D

dziewczyny doszłam do wniosku,że przełoże wizytę u lekarza na 1.03 i wtedy wezmę l4 i to będzie równo 8tc1d więc będzie wszystko jak na dłoni widać.

U mnie w pierwszej ciąży objawy pojawiły się ok 8/9tc a w tej już teraz męczą mnie mdłości chociaż dziś ciut mniej :) pewnie moja kruszynka wie,że mamusia do szkoły idzie i ma zaliczenia ;) zachcianek też brak, chociaż mam często jadłowstręt i odrzuciło mnie od mięsa ;)

miłego dnia kochane
 
reklama
Ja muszę powiedzieć, że mi wszystkie objawy minęły, poza delikatnymi bólami podbrzusza. Bardzo się tym przejęłam, ale porozmawiałam z moją mamą i ona powiedziała, że w żadnej ciąży a była 6 razy nie miała żadnych objawów. Tak sobię myślę, że powinnam mieć podobnie jak ona wkońcu to moja mama :) poza tym na samym początku miałam różne dolegliwości od stymulacji przed in vitro jeszcze. Teraz organizm, jajniki wróciły do normy i dlatego dobrze się czuję. W każdym razie przestałam się przejmować, nie martwie się niczym, przynajmniej do poniedziałkowego USG. Co ma być to będzie! Musi być dobrze!
 
Dzien dobry dziewczynki:)

Ja wczoraj jak pisałam byłam na masażu...ech powiem Wam masakra 45 minut relkasacji! masaz relaksacyjny z olejkami eterycznymi muzyka relaksacyna w tle i swieczkami....mialam orgazm za orgazmem:p swietna sprawa naprawde :)
potem zesmy pograły na gitarze pospiewały pojadły..no własnie a 'propos jedzenia...i zachcianek... tutaj taki zwyczaj jest ze na "party" kazdy gość coś tam do gospodarza przynosi- zeby sie nawzajem nieobcazac przygotowaniem takich spotkan- i kazda dziewczyna costam naszykowala i przyniosla- jedna z kolezanek przyniosla sałatke sledziową- oczywiscie jak tylko powąchałam zaburczało mi w brzuszku i bylam cala gotowa na zeżarcie całej miski..no ale najpier poszlam do pokoju obok bo moja kolej masazu byla..po 45 minutach zrelaksowana popeedzilam do stolu by nalozyc sobie owej sałatki podchode do tej miski i....zapach sledzia odwórcil moj zoładek do gory nogami i musialam wiac na drugi koniec pokoju! w przeciagu niecalje godziny ogromna ochota na salatke obrocila sie we wstret!!! masakra....

Co do ćwiczen w ciązy- w pierwszej bylam aktywna fizycznie praktycznie do samego koca- zestawy ćwiczen dla cieżarnych plus basen:) nie wiem czy dlatego czy tez nie- ale porod mialam bardzo szybki lekki a i po porodzie w tym samym dniu bylam fit jakby sie nic nie stalo:) teraz chce wykupic karnet na basen... jestem wszak 10 lat starsza niz w poprzedniej caizy....i pewnie tak gladko nie ebdzie ale troche ruchu nie zaszkodzi- conajwyzej pomoze:)

A co do kawy- mam to szczescie ze jestem niekawowa kompletnie- wiec ten problem mnie nie dotyczy- nie pijam kawy praktycznie w ogole :) za to herbate hektolitrami..a teraz pije sobie ziólka- mieszanke m,inn, z koprem wloskim na trawienie i ogolen dobre samopoczucie- pije juz od jakiegos czasu i bardzo sobie chwale:)
 
Ostatnia edycja:
Kochane właśnie odczytalam wyniki bety i sie ładnie podwoiła:) teraz czekam na poniedziałek zeby zobaczyć swojego maluszka;) jestem pełna nadziei ze jest wszystko wporzadku i zobacze w poniedziałek serduszko;)
 
Agitatka ja do lekarza idę w środę, bo już ciężko mi dłużej wytrzymać, szczególnie, że nabawiłam się zapalenia pęcherza ;/ narazie wcinam żurawine, pije wode z cytryną i mam nadzieję, że coś to pomoże :( A Ty kiedy się wybierasz? Co do zachcianek to ja bym tylko mięso i kwaśne mogła jeść, od słodkiego mnie odrzuca ;)
 
Potwierdzam ze ruch i cwiczenia w ciazy sa jak najbardziej wskazane i podobnie jak die-perla mialam pierwszy porod szybki i bezproblemowy i poznij rownie szybko wrocilam do formy. Dodam jeszcze ze pracowalam prawie do samego konca.
A co do zachcianek to mam wrazenie ze to taka dobra ciazowa wymowka:-)

Persefona widze ze moj synek jest w tym samym wieku co twoja corcia.
 
Ostatnia edycja:
toyka ja wybieram się do lekarza jutro, ale to tylko dlatego, że duphaston mi się kończy. A że ta ciąża jest po poronieniu i stymulacji dawka progesteronu się przyda. Na usg wybiorę się znowu prywatnie ok 8 tc. Bo tutaj robią dopiero ok 12-13tc pierwsze usg.

Ja zachcianek nie mam żadnych. Natomiast zapachy z lodówki przyprawiają mnie o mdłości, dziś miałam znowu w czasie śniadania, ale się cieszę, bo to dobry znak.
Ze strony układu pokarmowego też mam objawy, śliweczki pójdą w ruch :tak:

Co do ćwiczeń, w pierwszej ciąży jakoś tam specjalnie się nie ruszałam, a od 30tc miałam kompletny zakaz - tylko leżenie i nie narzekam na poród. Ale jak nie ma przeciwwskazań, to świetna sprawa.
 
Hej
ale sobie dalam ... wysprzatalam caly domek
Tokya ja do lekarza ide tez w srode ... troche wczesnie no ale po poronieniu jestem wiec niech sprawdzi czy wszystko ok tym bardziej, ze mnie pobolewa jak na okres ciagle :/
Moze cos zobacze moze nie ... trudno :)
Lece teraz z mala na spacerek bye ;)
 
Hej dziewczyny u mnie zle wieści, prawka nie zdałam ale to nieważne, od wczoraj ok 16 plamie, tak jakby to była końcówka miesiaczki, niestety jest to czerwona krew. Do lekarza tutaj mnie nie przyjmą, do szpitala tez nie bo tutaj nie ratują ciazy poniżej 12 tygodnia. Dzwonilam do prywatnego pl ginekologa ale dopiero w poniedziałek moze mnie przyjąć, bo w weekend nie pracuje. Boje sie ale staram sie zachować spokój i odpoczywać.
 
reklama
Gucha86 bez paniki, ja tez plamie, i to juz 8 dzien...ale mi leci brazowa i male skrzepy. Szczerze juz mam tego dosc! Jak chcesz mozesz jechac do szpitala na A&E i powiedz jaki jest problem i oni Cie moga odeslac na oddzial ginekologiczny i tam Cie zobaczy lekarz i moga umowic scan. Ja tak mialam poprzednio i teraz i bez problemu mnie na oddziale obejrzeli. Dzis znow bylam w szpitalu bo to plamienie mnie naprawde niepokoji i wprawdzie byla tylko pielegniarka ale scan mi umowili na wtorek wiec bede wiedziec czy z malenstwem wszystko dobrze. Tydzien temu serduszko bilo. Tak bardzo sie boje ze to nic dobrego nie wrozy :(
 
Do góry