reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Rajani moja koleżanka miała ten zabieg robiony dopiero po bezproblemowej ciąży :) wszystko będzie dobrze!
 
reklama
mnie wyszła dysplazja szyjki cin 2 jak juz zaczelismy sie starac o dziecko w październiku - ciesze sie ze to wyszło za nim zaszłam w ciążę - miałam elektrokonizacje szyjki bo zmiana była mała - to są dwa zabiegi - 1 wycinki z szyjki a pozniej jak juz beda wyniki umawiasz sie na kolejny zabieg elektrokonizacji albo konizacji szyjki. Oczywiście teraz ciąża najwazniejsza :)
Ale napewno sa nerwy i emocje związku z tą zmianą ;/

Ja mialam miec konizacje robiona ale tak jak mowilam okazalo sie, ze jestem w ciazy. Co prawda na rozwoj tej choroby to nie sa 2-3 miesiace potrzebne tylko lata... Wiec dla mnie malenstwo jest najwazniejsze teraz...:baffled:
 
Ja mialam miec konizacje robiona ale tak jak mowilam okazalo sie, ze jestem w ciazy. Co prawda na rozwoj tej choroby to nie sa 2-3 miesiace potrzebne tylko lata... Wiec dla mnie malenstwo jest najwazniejsze teraz...:baffled:

ja sie badam regularnie 1 raz w roku takze dla mnie to był szok .... ale juz po wszystkim mam nadzieje :)
ja jeszcze w ciazy nie byłam wiec wolałam się wyleczyć i pierwsze starania w styczniu od razu były pomyślne :))
gdybym miała konizacje to ok 3m należy sie wstrzymac od zabiegu z ciążą....
 
Hej dziewczyny, gratuluję nowym zafasolkowanym :) mi się chce spać cały czas, czasem mam mdłości i mam wyostrzony węch. Papierosy rzuciłam jak tylko zobaczyłam na teście dwie kreseczki, czyli nie palę od 31 stycznia, a wciąż mnie ciągnie. Do ginekologa już jutrooo :)
 
Pannacota ja też jutro idę do gina :) Jestem ciekawa co tym razem mi powie, na poprzednim USG widziałam serduszko mojego malucha. Oby tym razem miał normalny rozmiar- mam nadzieję, że dużo urósł :)
 
Kamcia widziałaś serduszko? A w którym tygodniu byłaś? Jutro będzie 5tc5d i się boję, że nie będzie nic widać. Mimo to idę, bo nie wytrzymam dłużej.

Lussia zgapiłam suwaczek, mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko :)
 
Hej dziewczyny, gratuluję nowym zafasolkowanym :) mi się chce spać cały czas, czasem mam mdłości i mam wyostrzony węch. Papierosy rzuciłam jak tylko zobaczyłam na teście dwie kreseczki, czyli nie palę od 31 stycznia, a wciąż mnie ciągnie. Do ginekologa już jutrooo :)

Ja jeszcze mdłości nie mam, ale ten węch... aż mi się śmiać chce - wszystko tak intensywnie mi pachnie. Czuje, że za chwile to się skończy i zamiast pachnieć zacznie, wiadomo co.... :baffled:
A ja na pierwszą wizytę 14 lutego. W Walentynki ..... fajnie się złożyło:-)
 
reklama
A ja mam mdłości (nie jakieś mocne) ale już od soboty. Moja rodzina od soboty ma apetyt na smażone czyli frytki jakies dewolaje i kotlety a mi już na sama myśl o tym robi się niedobrze...i aż mnie odrzuca od tego jedzenia...
 
Do góry