reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Cześć dziewczyny,

pisałam, że wczoraj bolał mnie brzuch więc rano poszłam do ginekologa - dał mi no-spę 3x1, magnezin i 2 tygodnie zwolnienia - aż się zdziwiłam bo podobno wcale nie szasta zwolnieniami. Więc teraz odpoczywam.

Ale za to znowu widziałam mojego ukochanego Skarba - rośnie w oczach - dzisiaj miał 9-10 mm. (tydzień temu jakieś 3-4 mm) no i najwspanialsza wiadomość - BIJE MOJE UKOCHANE SERDUSZKO :):):):)

Lekarz mówił, że niby bóle brzucha są normalne, ale trzeba chuchać na zimne. Dzisiaj 6t6d

Rośnij w brzuszku, ukochany zdrowy Maluszku.

To super wiadomość!!! Dobrze że tak rośnie:) Ja już siedze i czekam na wizyte i nie mogę się doczekać tego samego widoku co Ty dziś zobaczyłaś:)
 
reklama
Avensis na pewo będzie szczęśliwy:) Ja właśnie 13 marca dowiedziałam się o pierwszej ciąży, mało tego...to był piątek 13-go:):):)

Gucha to widzę, że Ty jak ja musisz trochę poczekać na konkrety:)

Nnatalie w Diagnostyce poproś o założenie karty. Uprawnia Cię ona do zniżki, a dodatkowo umożliwia podgląd wyniku przez ich stronę. Ja jak robię u nich betę np o 12 to już o 18 mam w necie wynik. Jak robię o 16 to wynik mam o 7 rano dnia następnego.

Peresefona no właśnie u mnie w Luxmedzie też to USG średniej jakości. Wolę poczekać niż nic nie zobaczyć i martwić się.

Call gratulacje

Madziarena pewnie,że się udało, co miało się nie udać:D

Ja już po wizycie. Dostałam kolejną receptę na Duphaston i Luteinę. Kazał mi dzisiaj zrobić znowu betę i w środę ponownie. W sumie nie wiem po co mam robić to łącznie 3 razy...tylko stres niepotrzebny:( Myślałam,że dzisiaj zrobię..będzie odpowiednio większa od poprzedniej i tyle...A tu jeszcze raz muszę. Powiedział,że jest sens robić USG dopiero jak jest beta powyżej 1000...Dostałam zaświadczenie do pracy,ale jeszcze nie będę pokazywać.

NO nic...będę czekać na dzisiejszy wynik bety. Trzymajcie kciuki. Idę coś zjeść, a na 14 do pracy:( do 21:(

Nie piszcie za dużo, bo Was nie nadrobię:)
 
Ostatnia edycja:
Takhisis takową kartę mam i z niej też korzystam dlatego pisałam czy ktos jest bardziej zorientowany niż ja jeśli chodzi o to badanie;)

A tak z innej beczki...ostatnio byłam w empiku i wpadła mi w ręce super rzecz..Notatnik dla kobiet oczekujących dziecka ;) jest to uzupełnienie do ksiązek "w oczekiwaniu na dziecko" dziennik. Na stronie empiku mozna zamówić z dostawą do domu:) Jak tylko lekarz potwierdzi zdrową ciąze zakupie ten dziennik i z chęcia będę go prowadzić:)tam jest pamietnik ciazowe, porodowy, terminarz ciazy i wiele fajnych rzeczy do uzupelnienia:) wydaje mi się to fajną sprawą bo potem będzie można ze starsza już córcia czy synkiem i poczytać co i jak:)
 
To super wiadomość!!! Dobrze że tak rośnie:) Ja już siedze i czekam na wizyte i nie mogę się doczekać tego samego widoku co Ty dziś zobaczyłaś:)

A kiedy dokładnie masz wizytę? Bo widzę, że jesteś mniej więcej na takim samym etapie jak ja :) Ja mam iść jeszcze w piątek (chodzę do dwóch różnych lekarzy) i pewnie będzie już mierzenie tętna.
 
Call gratulacje:-):-)
ja jescze tydzień do wizyty muszę poczekać, mam nadziję że też zobaczę bijące serduszko

miłego dnia dziewczynki
 
Call ja wizytę mam 18go lutego czyli jeszcze 7dni czekania:) Miałam iśc dziś zrobić bete (bo jeszcze nie robiłam) ale musiałam przełożyć to na jutrzejszy dzień :)
 
Cześć dziewczyny!!
Call super wieści....

mnie też strasznie boli podbrzusze i biore nospe - w pierwszej ciazy miałam to samo ;/ srednio przyjemne... 14.02 dopiero wizyta a juz nie moge się doczekać !! dobrze ze na 7.30 :D
 
Hej :)

Rajani a zrobiła Ci USG?

Jutro mam rozmowę w pracy więc postanowiłam dziś pójść do lekarza,a nie w piątek, mam nadzieję,że serduszko już będzie. W pierwszej ciąży już w 6t1d je widziałam
icon_smile.gif

Zzzzz no to sobie drzemke urzadzilam i zaraz chyba znow pod kolderke.
Nie, USG mi nie zrobila chociaz sie zapytalam to ona poiwedziala, ze w tak wczesnej ciazy ciaze sprawdza sie hormonalnie tzn, test ciazowy skoro mi wyszedl dwa razy pozytywnie to narazie starczy, a usg w polowie marca. sie zdenerwowalam na nia wiec dlatgo mowie, ze pojde prywatnie do Pani doktor u ktorej bylam rok temu i bylam zadowolona, a moja doktorowa wraca z urlopu za tydzien wiec naznaczylam sie do niej na 26 lutego zobaczymy co ona powie.
Zreszta ta krecila strasznie nosem bo choruje na dysplazje szyjkii macicy CIN 2 a wyszlo to jak juz bylam w ciazy, wiec z jej reakcji wywnioskowalam ze lepiej by bylo gdyby ... same wiecie... :<
Ale zas w szpitalu jedna pani doktor mi powiedziala, ze nie widzi przeciwskazan bym mogla ciaze donosic do konca a zabieg wykonac po porodzie gdy dojde do siebie.
Nawet jesli to sie wiaze z cesarskim cieciem - Razem z TZ pragniemy tego malenstwa, i dlatego staram sie juz nie denerwowac i poczekam do srody na usg ktore odrazu Pani doktor jak dzwonilam powiedziala, ze bedzie zrobione.
 
reklama
Zzzzz no to sobie drzemke urzadzilam i zaraz chyba znow pod kolderke.
Nie, USG mi nie zrobila chociaz sie zapytalam to ona poiwedziala, ze w tak wczesnej ciazy ciaze sprawdza sie hormonalnie tzn, test ciazowy skoro mi wyszedl dwa razy pozytywnie to narazie starczy, a usg w polowie marca. sie zdenerwowalam na nia wiec dlatgo mowie, ze pojde prywatnie do Pani doktor u ktorej bylam rok temu i bylam zadowolona, a moja doktorowa wraca z urlopu za tydzien wiec naznaczylam sie do niej na 26 lutego zobaczymy co ona powie.
Zreszta ta krecila strasznie nosem bo choruje na dysplazje szyjkii macicy CIN 2 a wyszlo to jak juz bylam w ciazy, wiec z jej reakcji wywnioskowalam ze lepiej by bylo gdyby ... same wiecie... :<
Ale zas w szpitalu jedna pani doktor mi powiedziala, ze nie widzi przeciwskazan bym mogla ciaze donosic do konca a zabieg wykonac po porodzie gdy dojde do siebie.
Nawet jesli to sie wiaze z cesarskim cieciem - Razem z TZ pragniemy tego malenstwa, i dlatego staram sie juz nie denerwowac i poczekam do srody na usg ktore odrazu Pani doktor jak dzwonilam powiedziala, ze bedzie zrobione.

mnie wyszła dysplazja szyjki cin 2 jak juz zaczelismy sie starac o dziecko w październiku - ciesze sie ze to wyszło za nim zaszłam w ciążę - miałam elektrokonizacje szyjki bo zmiana była mała - to są dwa zabiegi - 1 wycinki z szyjki a pozniej jak juz beda wyniki umawiasz sie na kolejny zabieg elektrokonizacji albo konizacji szyjki. Oczywiście teraz ciąża najwazniejsza :)
Ale napewno sa nerwy i emocje związku z tą zmianą ;/
 
Do góry