reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

nula jestem z Tobą :) Na którą masz wizytę? Ja na 16 :)



Gratulujemy i witamy :)

lusia ja mam wizytę o 15:30 ale aż w Katowicach czyli czeka mnie godzinna jazda w 1 stronę... na szczęście mąż jedzie ze mną :)
witam wszystkie nowe Mamusie Październikowe :) super, że jest nas tak dużo już :)
Mnie piersi dość mocno pobolewają i swędzą mnie sutki, w ogóle stały się takie pełniejsze i twardsze co już mnie przeraża zważając, że teraz mam już rozmiar 80E a co będzie dalej??? mam nadzieję, że uda mi się kupić biustonosz do karmienia... dzisiaj czuje się już całkiem dobrze, bóle brzucha na razie ustały. Ja zauważyłam, że muszę jeść małe porcje bo jak zjem więcej to normalnie tak mi ciężko, że szok. Na razie nie mam jakichś mdłości ani wymiotów.
 
reklama
Cześć Kobietki, wynik bety mam dopiero koło 15. mam nadzieje, że będzie wysoka.

Nula ja kilka miesięcy temu byłam o brafitterki i mam niby 65h... Ale nigdzie nie ma ładnego 65h, czasem w esotiq znajdę 65g... Co będzie jak mi urosną? Mam nadzieję, że nie... Już w ogóle nie znajdę stanika, a dobrze dobranego do karmienia już na pewno nie. U nas na szczęście jest sklep z bielizną, w którym szyją za odpowiednią cenę na miarę.
 
Pannacota czyli bardzo dobrze mnie rozumiesz :tak: ja nie wiem dlaczego u nas jest ciągle przekonanie, że kobiety to mają mały biust i wszystkie robią w rozmiarze A-D, normalnie płakać mi się chce jak to widzę. Ja kupowałam w triumfie ostatnio bieliznę ale za biustonosz dałam ponad 100 zł to jest sporo... a wiadomo, że nie kupię sobie jakiegoś babcinego bawełnianego :-D
 
Witam nowe Mamy Październikowe :-) Jak cudownie, że piątek i weekend i odpocznę od chorej atmosfery w pracy. W głowie mi się nie mieści jak można być tak złośliwym, żeby przynieść do pracy ząbki czosnku w woreczku i zasmrodzić tym cały pokój i korytarz tylko po to,żeby dokuczyć współpracownikowi. Mamy taką, niestety, w pracy i dziś, to już przeszła samą siebie. Nie dość, że tym czosnkiem zasmrodziła cały korytarz, to jeszcze jak kolega z pokoju otwierał drzwi, żeby wywietrzyć, a ta zamykała, to w końcu jak podstawił szafkę, żeby ich nie zamykała, to z buta rozwaliła mu tę szafkę. !2 lat pracuję w tej instytucji (państwowej, dość poważnej, rzekłabym) i pierwszy raz spotykam się z taką złośliwością i takim zachowaniem. Szok!

No, a z fajnych rzecz, to zaczynam dziś 6 tydzień :-)
 
avensis bo ludzie to normalnie czasem przechodzą samych siebie :szok: Ty zaczynasz dzisiaj 6tc a ja jutro :) cieszę się, że ten tydzień mi w miarę szybko minął bo już za tydzień w piątek wizyta u lekarza :) a jak się dzisiaj czujesz?
 
Cześć.

To i ja się dopisze. Mam juz córke z 2010roku, obecnie znów jestem w ciąży w 6tygodniu z terminem na ok 10.10.2013.
Macie jakies zamknięte forum ??
z objawów to bolą mnie piersi - są nabrzmiałe i ciężkie, miewam zgagi, bywa mi nie dobrze, często boli podbrzusze, bóle głowy, senność, zmęczenie aaaa i czuje się pełna jak bym cały czas jadła ;/ to chyba tyle :)
 
avensis bo ludzie to normalnie czasem przechodzą samych siebie :szok: Ty zaczynasz dzisiaj 6tc a ja jutro :) cieszę się, że ten tydzień mi w miarę szybko minął bo już za tydzień w piątek wizyta u lekarza :) a jak się dzisiaj czujesz?

A dziękuję, czuję się dobrze. Zero bólu podbrzusza, nie mam, też mdłości, czasami, to się w ogóle zastanawiam, czy jestem w ciąży:-)
A jak twoje samopoczucie?:-)
 
A dziękuję, czuję się dobrze. Zero bólu podbrzusza, nie mam, też mdłości, czasami, to się w ogóle zastanawiam, czy jestem w ciąży:-)
A jak twoje samopoczucie?:-)

a całkiem dobrze :) a było by lepsze gdybym się w końcu zmobilizowała do dalszego pisania pracy mgr a tak mi się nie chce, że szok! i ciągle sobie wynajduję jakieś zajęcia byle by tylko nie pisać :-D
Dżaga co masz na myśli pisząc "zamknięte forum"?
 
Dżaga ja też mam termin na ok. 10X :) witamy :)
Avensis a jak to jest, Ty chyba kończysz teraz szósty tydzień i zaczynasz siódmy? Słyszałam, że ginekolodzy zaokrąglają. Tak jak ja mam 5tc1d to w zaokrągleniu podobno 6tc.
Nula rozumiem Cię doskonale :) ja ostatnio byłam w triumph ale nie znalazłam nic o moim rozmiarze. Bardzo rzadko robią biustonosze o pełnej rozmiarówce (czyli od 60 w obwodzie do kk miseczki). Chyba, że Freya, Panache itp :)
 
reklama
takie gdzie nikt z poza forum nie może przeczytac tego co napiszemy :)

aha ja juz u lekarza byłam na zwykłej kontroli ale na usg umówiłam sie na 14.02 7:30 rano :) i już doczekać się nie moge :) dostałam tylko skierowanie na wszystkie badania aby przynieść już na wizyte i wszystkie są bardzo dobre :)
 
Do góry