reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Toyka po 48h aby zobaczyć czy dobrze przyrasta

Pannacota wszystko jest ok, zrób dl świętego spokoju :)

Jak się dziś czujecie moje drogie? Mnie co jakiś czas muli :D
 
reklama
A ja po ostatniej stracie boje sie iść na bete bo boje sie ze pokaże mi ze jest kiepski przyrost wole poczekać do wizyty u gina...
 
Witajcie :)

Ostatni okres mialam 1 stycznia tego roku, wiec nastepny powinnam dosac 1 lutego. Jakos kolo 20 stycznia cos mnie tknelo zeby zrobic test i zobaczyc czy nie ma dzidziusia, zrobilam 3 testy ktore wyszly negatywnie, az wczoraj gdy okres juz mi sie spoznial 6 dni zrobilam kolejny i wyszly dwie mocne kreseczki :)

Dodam fakt, ze bardzo mnie bola piersi, czasem mnie zemdli ale rzadko i kawa strasznie mi smierdzi, az moj A sie ze mnie smieje :D

W poniedzialek 11 lutego mam wizyte u lekarza ktora i tak dawno mialam ustalona wiec mam nadzieje, ze uda sie cos malego zobaczyc :)
 
Ostatnia edycja:
Coś mi ucięło wiadomość. Mnie bolał brzuch i z pierwszym dzieckiem i teraz też. Pamiętam że wtedy lekarka m

Co Ci ta lekarka powiedziała, bo mnie dzis boli brzuch :/ wiem że najlepszym rozwiązaniem byłoby położyć sie i odpocząć, ale mam ostatni dzien taki szalony i od jutra juz zwalniam.
 
Ja dzisiaj cały dzień ziewałam, a pączki miały jakoś wyjątkowo intensywny zapach ;)

A poza tym to nie mam apetytu i odrzuca mnie od słodyczy, które do niedawna pochłaniałam garściami ;)
 
mnie też niestety brzuch pobolewa i mnie to troszkę martwi, oprócz tego mam taki dziwny metaliczny smak w ustach... oszczędzam się i odpoczywam i nie wiem czemu te bóle brzucha są... jeszcze do 15 lutego muszę jakoś wytrzymać
 
szyszunia teraz wszystko ładnie widać :) może uda Ci się napisać co powiedziała Ci lekarka?
 
Lekarka mnie wtedy z tym brzuchem uspokoiła że to już taka natura i niestety pobolewa. Mnie już brzuch przestał za to zaczął kręgosłup momentami. W poprzedniej ciąży ok 25 tygodnia miałam aż atak kolki nerkowej i trafiłam do szpitala,p
 
reklama
Do góry