reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Cześć dziewczynki
I ja do Was dołączam:) termin na 10 października. Jestem w 3 ciąży ale 0 dzieci:( mam nadzieje że teraz los się do mnie uśmiechnie...We wtorek miałam wizytę ale był tylko pęcherzyk ok 6mm. Kolejna wizyta 18.02:)
 
reklama
Dżaga ja też mam termin na ok. 10X :) witamy :)
Avensis a jak to jest, Ty chyba kończysz teraz szósty tydzień i zaczynasz siódmy? Słyszałam, że ginekolodzy zaokrąglają. Tak jak ja mam 5tc1d to w zaokrągleniu podobno 6tc.
Nula rozumiem Cię doskonale :) ja ostatnio byłam w triumph ale nie znalazłam nic o moim rozmiarze. Bardzo rzadko robią biustonosze o pełnej rozmiarówce (czyli od 60 w obwodzie do kk miseczki). Chyba, że Freya, Panache itp :)

tc - tygodnie skończone :) a d - to już dni kolejnego tygodnia ... czyli jak masz np 5tc 1d to jest zaczęty 6 tydzien :)
 
Cześć dziewczynki
I ja do Was dołączam:) termin na 10 października. Jestem w 3 ciąży ale 0 dzieci:( mam nadzieje że teraz los się do mnie uśmiechnie...We wtorek miałam wizytę ale był tylko pęcherzyk ok 6mm. Kolejna wizyta 18.02:)

trzymam kciuki aby tym razem się udało !!!! :)
 
Cześć dziewczynki
I ja do Was dołączam:) termin na 10 października. Jestem w 3 ciąży ale 0 dzieci:( mam nadzieje że teraz los się do mnie uśmiechnie...We wtorek miałam wizytę ale był tylko pęcherzyk ok 6mm. Kolejna wizyta 18.02:)

Moja to tez 3 ciaza i sytuacja jak u Ciebie... wizyte mam w poniedzialek o 9 rano u lekarza i mam wielka nadzieje, ze zobacze juz maluszka ktory we mnie jest i ze bedzie wszystko dobrze...
 
A z objawow to mam bolace piersi jedynie, siusiu nie latam co 5 minut :p, czasem pobolewa mnie podbrzusze i plecki a poza tym nic :crazy:
 
oj ale się rozpisałyście :-)
witaaka, Rajani życzę powodzenia i nudnej oraz spokojnej ciąży i oczywiście witamy u nas :)
 
Moja to tez 3 ciaza i sytuacja jak u Ciebie... wizyte mam w poniedzialek o 9 rano u lekarza i mam wielka nadzieje, ze zobacze juz maluszka ktory we mnie jest i ze bedzie wszystko dobrze...
Witajcie dziewczyny;) ja jestem po jednej ciazy i 0dzieci;( czekam z niecierpliwością na 18az pójdę na wizytę i zobacze swoje malenstwo zdrowiutkie...
 
Ale się rozpisałyście od wczoraj :) Zrobiłam wczoraj bete, generalnie ukuła mnie 5 razy bo nie mogła żyły znaleźć aż w końcu pobrała z nadgarstka zostawiając mi wielkiego siniaka ;l ale czego się nie robi... Jak przyszłam po wynik to pani pytała mi się czy ma być czy nie, ja mówie że ma być, ma bardzo być :D jak mi powiedziała, że jest to się tak poryczałam, że wynik musiała mi przeczytać :D 838.5 według ich tabelki wynik przekracza troche 3-4 tydz i wchodzi na 4-5. Ale jestem szczęśliwa :))) w niedziele albo w poniedziałek powtórzę :)
 
reklama
wikaata,Dżaga,Rajani--> witajcie i życzę Wam nudnej ciąży:tak:

To w takim razie z dobrych wiadomości, to taka, że zaczynam 7 tydzień :-)
13 idę podglądnąć Juniora:-D
 
Do góry