reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

ja nie robiłam bety, 4 pozytywne testy mi wyszły ... do tego czuje ze jestem w ciazy .. z dnia na dzien coraz bardziej intensywne objawy ;] także czekam do wizyty 14.02 aby zobaczyc serduszko :)

moja ciąża napewno nie bedzie nudna przy ponad 2 letnim dziecku :p
 
reklama
kurcze dziewczyny powiedzcie czy miałyście coś takiego: właśnie wróciłam z toalety i zobaczyłam na papierze taki lekko różowy śluz, bardzo się wystraszyłam, że coś jest nie tak... proszę pomóżcie, wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień
 
kurcze tylko jak? musiałabym chyba zgłosić się na pogotowie bo do lekarza ide dopiero w piętek
 
hej :)

u mnie mdłości,bolące cycki i sennosc ;) czyli wsio ok

witam nowe dziewczyny i gratuluję :)

nulka skocz lepiej na pogotowie, niech Cię zbadają. Myślę,że to nic poważnego,ale może dostaniesz luteinę i będziesz spokojniejsza :)

co do zamkniętego forum, to może tutaj można utworzyć taki ring??? byłoby fajnie,bo kiedyś już miałam przykrą sytuację przez "znajomą" która wszystkim pokazywała co pisałam na forum. Znalazła mnie przez przypadek :/
 
hmmm ja to mam swojego lekarza jak coś się dzieje to zawsze bez problemu mnie przyjmuje ..
więc może faktycznie warto pojechac do przychodni ewentualnie na ostry dyżur - napewno nie wolno tego zlekcewazyc
 
Ale się rozpisałyście od wczoraj :) Zrobiłam wczoraj bete, generalnie ukuła mnie 5 razy bo nie mogła żyły znaleźć aż w końcu pobrała z nadgarstka zostawiając mi wielkiego siniaka ;l ale czego się nie robi... Jak przyszłam po wynik to pani pytała mi się czy ma być czy nie, ja mówie że ma być, ma bardzo być :D jak mi powiedziała, że jest to się tak poryczałam, że wynik musiała mi przeczytać :D 838.5 według ich tabelki wynik przekracza troche 3-4 tydz i wchodzi na 4-5. Ale jestem szczęśliwa :))) w niedziele albo w poniedziałek powtórzę :)

Toyka czyli dobrze Ci wyszło bo jesteś w 4tc i jutro go kończysz i zaczynasz 5tc ;)
 
nula--> pędź na pogotowie, lepiej dmuchać na zimne, chociaż na pewno wszystko jest OK:tak:

lussia--> też mam taką "perłę" w pracy (to ta od czosnku dzisiejszego), która przez długi czas śledziła mnie na innym forum, więc też optuję za zamkniętym wątkiem:tak:
 
Nula moze zadzwoń do swojego lekarza? Ja w pierwszej ciazy kilka razy plamilam, teraz nasze narządy kobiece są bardzo mocno ukrwione i łatwo o jakieś urazy.

Ktoras z dziewczyn pisała o metalicznym posmaku w ustach moze oznaczać brak żelaza, lepiej zrobic badania i lub brać kompleksowe witaminy dla ciężarnych.
Witam nowe ciężarówki, wszystkim wam życzę nudnych kolejnych miesiecy, trzymam kciuki aby wszystkie w październiku zobaczymy swoje maluszki.
Kiedy będziecie robic wyprawke? Ja nie moge sie powstrzymać i ciagle cos oglądam, chciałabym juz moc na spokojnie kupić cos. A moze na wątku z terminami wpiszemy jeszcze nasze przeczucia odnośnie płci naszych skarbów, fajnie bedzie wiedzieć czy nas intuicja nie zawiodła :)
 
reklama
Do góry