reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2013:)

beatka a w którym Ty jesteś tc?
toyka poczekaj jeszcze kochana z wizytą bo nie ma sensu tak wcześnie iść bo lekarz nawet ciąży nie potwierdzi. Dbaj o siebie i czekaj spokojnie do 6 tygodnia
 
reklama
toyka dokładnie tak jak powiedziała koleżanka :) poczekaj na wizytę min do tego 6tyg bo w tedy lekarz bedzie coś widzieć...ja jak sie umawialysmy to umowilam sie na 7tc bo moj gin powiedział ze bedzie juz ładnie bobo widać;) w poprzedniej ciazy byłam w 5tc i był tylko pecherzyk wiec teraz staram sie cierpliwie wytrwac do 7tc ;)
 
A ja dzisiaj dziewczyny idę na betę, bo tak mnie brzuch boli i boję się, że to będzie pozamaciczna....

EDIT: Ja do ginekologa idę 12.02, to będzie 5 tydzień i 5 dni. Ciekawe czy coś ujrzę :)
 
Pannacota nie martw się bólami brzucha bo to normalne, mnie też brzuch pobolewa, ale jak ma Cię beta uspokoić to idź ale wtedy musisz iść 2 razy żeby zobaczyć przyrost
 
Witajcie :) ja juz ostatni dzien na zesłaniu i jutro wracam do domku :) co do bólu brzucha to mnie czasami zaboli wieczorem, po męczącym dniu... ewidentnie widać, że dzidziuś mówi mi, żebym zwolniła i odpoczęła. Zawsze staram się słuchać siebie i jak poleże to od razu mi przechodzi.
W sumie też się zastanawiam nad zrobieniem jeszcze jednego badania beta HCG, ale to już w sobotę zrobię.
Miłego dnia życzę !
 
reklama
Okej posłucham Was dziewczyny i poczekam jeszcze z wizytą u lekarza :) ale dzisiaj jadę bete zrobić bo muszę być spokojniejsza... Po ilu dniach najlepiej powtórzyć badanie?
 
Do góry