reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2013:)

Hej dzisiaj znowu wyszedł mi cień drugiej kreseczki, ale nadal czekam do piątku i wtedy zrobię kolejny test, bardzo sie boje ze @ jeszcze przyjdzie.

Lussia my zaczęliśmy sie starać o drugie jak moja mała miała 6 miesiecy, teraz ma prawie 11, więc ta teoria ze po ciazy organizm jest bardziej podatny na druga ciążę nie zawsze sie sprawdza.

Dziewczyny ja nie dam pewnie rady być z wami na bierzaco co mam szkraba i pracuje, cierpię na brak czasu, ale będę wpadac tak czesto jak tylko mi sie uda.
 
reklama
Ja dzis czekam na wyniki trzeciej bety o 12 dopiero bedą, ale jestem spokojna :) rano robiłam test i wyszły mi od razu dwie grube kreski:) dzis pewnie umowie sie na pierwsze usg, ale mam dylemat...czy od razu jak najszybciej i liczyć, ze może serduszko juz będzie, czy poczekać tydzień dłużej, żeby mieć pewność? W którym tygodniu widać serduszko?

Ja byłam pierwszy raz u lekarza w 4t i 5d ciąży i mój Maluszek był pęcherzykiem o wielkości 4,2 mm, nie było jeszcze serduszka, ale lekarz powiedział, że już się coś tworzy:-) Na następne podglądanie ide 13.02. i liczę, że zobaczę zdrowe, silne serce mojego Juniora:tak:
Życzę Ci dużo zdrowia i spokojnej ciąży:-)
 
anna_ ja w pierwszej ciąży byłam w 6t1d i widać było piekne bijące serduszko, w tej tez idę podobnie, żeby się nie denerwować

miłego dnia dziewczynki:-)
 
Witam wszystkie nowe dziewczyny ! :)
Ja też jeszcze nie mam umówionej wizyty, dzisiaj będę dzwonić i też zastanawiam się czy poczekać czy iść od razu.
Chciałabym już mieć pewność, że usłyszę serduszko..
W którym tygodniu radzicie iść? Bo wiem, że przecież wiek ciąży liczy się od ostatniej miesiączki, czyli teoretycznie już skończyłam 4 tyg ciąży ale tak naprawdę to dopiero 2,5 tyg od zapłodnienia..
 
witam nowe mamusie październikowe :) ja wizytę mam właśnie na 15 lutego i wtedy od @ to będzie 6t6d także powinno bić już mocno serduszko :) właśnie chciałam uniknąć 2 wizyt i umówiłam się dopiero na połowę lutego żeby 2 razy nie chodzić w tak krótkim czasie bo będę chodzić prywatnie. Także jeżeli chcecie usłyszeć bijące serduszko to lepiej poczekać z wizytą, takie jest moje zdanie.
A powiedzcie mi dziewczyny bo to nasza pierwsza ciąża czy macie w planie zakup jakichś książek na temat ciąży i pielęgnacji noworodka? Jeśli macie coś w domu albo planujecie zakup podajcie przykłady :)
 
Mam wynik beta HCG 166,3 :-D jupii ! Umówiliśmy się na wizytę dopiero 18.02, bo lekarz mówił, że dopiero w 6 tygodniu jest sens podglądać bobaska... ale to tak stransznie dużo czasu do wizyty :/
 
Mam wynik beta HCG 166,3 :-D jupii ! Umówiliśmy się na wizytę dopiero 18.02, bo lekarz mówił, że dopiero w 6 tygodniu jest sens podglądać bobaska... ale to tak stransznie dużo czasu do wizyty :/


Anna najważniejsze, że beta jest w porządku :) ja robiłam dzisiaj zwykły test ciążowy i już po kilku sekundach pojawiła się gruba wyraźna kreska także jesteśmy bardzo szczęśliwi :) nie martw się, że daleko do wizyty bo przynajmniej będziesz mieć pewność, że wszystko w porządku, zobaczysz bijące serduszko i lekarz od razu da Ci skierowanie na wszystkie badania :) zobaczysz szybko przeleci :)
 
reklama
Dziewczyny wy piszecie o wizytach o usg, a ja jeszcze czekam na potwierdzenie, na dwie grube kreski. Jeśli się udało to ja pójdę dopiero na pierwszą wizytę w 12 tygodniu, czyli jeszcze bardzo dużo czasu muszę czekać.
A jeśli chodzi o książki to ja miałam dwie, oczywiście przeczytałam ale prawie nic się nie sprawdziło, dużo lepszym źródłem informacji jest rodzina, forum takie jak to, nasze wspólne przeżycia i internet, ale przy ostatnim trzeba niektóre rzeczy brać z przymrużeniem oka.
 
Do góry