reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2013:)

Dziewczyny u mnie też objawy ustały ;) i też mam wizytę 15 lutego. Mam nadzieję,że już zobaczę serduszko :) Mi najpóźniej termin wychodzi na 10.10.2013 chociaż na 100% nie wiem,bo ostatnią @ miałam 5.12.2012 :D więc miałam bardzo długi cykl ;)
 
reklama
To ja wam zazdroszczę, że wam tak szybko poszło i od razu sie udalo. My staraliśmy sie od 6 lat...oby teraz wszystko dobrze sie skończyło :-D:-D
 
Ja tak do końca jeszcze w głowie nie zaszczepiam sobie myśli, że jestem w ciąży - uwierzę, jak usłyszę serduszko. Za dużo tych historii o np. pustym jajeczku itp ... Wolę być ostrożna
 
nam się udało w 2 cyklu po odstawieniu tabletek także też szybciutko :) musimy być wszystkie dobrej myśli, że będzie dobrze, a na usg wszystkie zobaczymy pięknie bijące maleńkie serduszka :)
 
anna, to gratulacje, że w końcu się udało!!!

najwazniejsze, zeby dzidziuś był zdrowy :) ja jestem strasznie zaskoczona tą ciążą, ale przecież to dar od losu prawda? i chociaż będzie ciężko, dam sobie radę!
trzymam kciuki za Wasze małe fasolki :)
 
Ja jestem z tych co myślą pozytywnie. Wtedy wiecej rzeczy sie udaje. Ogólnie jestem osoba szczęśliwą. Mam kochanego męża, z którym dogaduje sie rewelacyjnie. Mam pracę, która sprawia mi satysfakcję a na dodatek teraz w jestem w ciąży :-D coś czuję, że w tym roku będę musiała sobie wymarzyć jakieś nowe marzenie do spełnienia, bo to o czym marzyłam najbardziej na świecie właśnie się spełnia :tak:
 
dziewczyny wszystko będzie dobrze :) nie myślcie negatywnie!

anna może po porodzie będzie trzeba się szybko postarać o 2-gie dziecko,bo podobno organizm po ciąży działa sprawnie i łatwiej zajść w ciążę :D

ja mam pracę, która mnie nie satysfakcjonuje i męczy więc jak najprędzej pójdę na l4 i zajmę się ze spokojem synkiem i szkołą :)
 
Witam przyszle mamusie pazdziernikowe! Gratuluje i zycze szczesliwych 9 miesiecy.jestem mama pazdziernikowa 2012 i nie moge uwierzyc ze to tak zlecialo. Z milym rozrzewnieniem was podczytuje i wspominam swoje 2 kreseczki i test bety a potem masa wzruszen i niezapomnianych chwil.a najpiekniejsze cudo spi slodko obok mnie i nie moge sie na nie napatrzec.pozdrawiam! P.s. Pazdziernik to jest super miesiac na urodzenie dziecka.
 
reklama
Ja dzis czekam na wyniki trzeciej bety o 12 dopiero bedą, ale jestem spokojna :) rano robiłam test i wyszły mi od razu dwie grube kreski:) dzis pewnie umowie sie na pierwsze usg, ale mam dylemat...czy od razu jak najszybciej i liczyć, ze może serduszko juz będzie, czy poczekać tydzień dłużej, żeby mieć pewność? W którym tygodniu widać serduszko?
 
Do góry