reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2013:)

Witam nowe koleżanki :)
Erde pisze, że nam szybko zleci czas ciąży, a mi sie ogromnie dłużą ostatnie dwa dni :( jutro będę miała wynik trzeciej weryfikacji bety i choć czuję, że wszystko w brzuszka jest w najlepszym porządku to i tak stres jest i nie mogę się doczekać....pewnie potem nie będę mogla doczekać się pierwszego USG, a potem następnego...
Nie wiem jak wy, ale ja pierwsza rzeczą rano jaka robię jest patrze jak do mojego suwaczka dochodzi kolejny dzien :) trzymajcie sie ciepło :)
 
reklama
Witam nowo-przybyte Październiczki :)) ja przyznam sie szczerze, ze strasznie nie lubie tego miesiaca, kojarzy mi sie z deszczem, szaroscia i niczym przyjemnym. Poprzednia ciaza miala miec rozwiazanie w maju i z tego bardzo sie cieszylam. Ale teraz sobie mysle, ze przy calym szczesciu jakie mnie spotkalo, miesiac w ktorym bobo sie urodzi jest malo wazny :) tu gdzie mieszkam i tak pada prawie caly rok wiec ze spacerkami jakos sobie poradzimy :) czuje, ze od tego roku wlasnie Pazdziernik bedzie tym ulubionym :)))
ja nie mam prawie zadnych objawow i troche to martwi no ale z czasem jeszcze pewnie bede narzekac ;)
Anna, to gdzie Ty zimujesz, ze tak odcieta od cywilizacji? ;)
 
To i ja do Was dołącze, jeśli można. Mam na imię Monika, mam 34 lata i jestem w pierwszej ciąży. 21.01.cień cienia kreseczki (3 dni przed spodziewaną @), a 24.01.gruba krecha. 31.01.pierwsza wizyta u lekarza i pierwsze USG-jest pęcherzyk prawidłowo umiejscowiony w jamie macicy:-) Termin, wg moich obliczeń na 04.10.2013r.
Następne USG 13.02.i mam nadzieję, że będzie już widać mocne, zdrowe serduszko:tak:
Objawy, to wielka senność, mniejszy apetyt i kilka dni temu potworne mdłości, ale teraz już jest OK. Od czasu do czasu delikatnie zaboli podbrzusze i wtedy się boję, że coś nie tak, ale mam nadzieję, że to jak najbardziej normalne.
Pozdrawiam październikówki i życzę zdrowej i nudnej ciąży:-)
 
Ja teraz jestem w Korbielowie :) ale jeszcze pare dni i potem wracam do domu do męża i pieska :)
Co do października to w sumie dla mnie miesiąc jak miesiąc. Najbardziej cieszę się, że w najcieplejsze miesiące (maj, czerwiec, lipiec, sierpień) będę paradować z brzuszkiem :)
 
Witam i ja wszystkie październikowe mamusie i nieśmiało dolączam do grona:-)
Testuję od czwartku 31 i wszytskie teściory pokazują dwie krechy:) Termin z om mam na 12.10 zobaczymy czy potwierdzi się u gina, a wizyta dopiero 18 lutego.
To moja druga ciążą, mam juz wspanialego synka 3,5 roku:-)

Pozdróweczki dla wszystkich przyszłych mamusiek
 
Witajcie :) Ja przybiegłam ze 'Styczniowych staraczek' :) Jestem Majka i mam 20 lat.
Według moich obliczeń (u ginekologa jeszcze nie byłam) dzidzia powinna pojawić się na początku października, a dwie kreseczki zobaczyłam 31.01 :-). Czuję się niestety póki co fatalnie.. Szczególnie rano i wieczorem, w ciągu dnia samopoczucie jest do wytrzymania. Jak najszybciej postaram się udać do ginekologa i na pewno dam Wam znać co tam w brzuszku słychać :)
Czekam na newsy od Was, trzymajcie się ciepło razem ze swoimi maleńkiiiiiiiimi jeszcze fasolkami ;-)
 
To i ja do Was dołącze, jeśli można. Mam na imię Monika, mam 34 lata i jestem w pierwszej ciąży. 21.01.cień cienia kreseczki (3 dni przed spodziewaną @), a 24.01.gruba krecha. 31.01.pierwsza wizyta u lekarza i pierwsze USG-jest pęcherzyk prawidłowo umiejscowiony w jamie macicy:-) Termin, wg moich obliczeń na 04.10.2013r.
Następne USG 13.02.i mam nadzieję, że będzie już widać mocne, zdrowe serduszko:tak:
Objawy, to wielka senność, mniejszy apetyt i kilka dni temu potworne mdłości, ale teraz już jest OK. Od czasu do czasu delikatnie zaboli podbrzusze i wtedy się boję, że coś nie tak, ale mam nadzieję, że to jak najbardziej normalne.
Pozdrawiam październikówki i życzę zdrowej i nudnej ciąży:-)

Witam dziewczyny z pazdziernika, szczególnie avensis, moją rówiesniczkę i krajankę, która jak ja spodziewa sie pierwszej pociechy:) ja mam brzuszek o miesiąc starszy i jestem wrześnióweczką:) chcialam Wam życzyć zebyście pięknie rosły wraz z fasolkami i jeszcze spokoju chcę Wam życzyć, bo z tym różnie ;)))) POWODZENIA
 
Ja sie juz nie mogę doczekać wizyty u lekarza i widoku USG :tak: póki co mam zdjęcia moich zarodków i czasami sobie oglądam moje malinki :-D
Dziś znowu mam zawroty głowy i mdłości... blee :eek:
 
reklama
Witam,
ja mam termin na 1 października :) (z OM 28 września)

nazywam się Magda, mam 23 lata i mieszkam w Białymstoku. strraaasznie się boję, ponieważ jest to dla mnie wielka niespodzianka z którą się dopiero oswajam :)

mam nadzieję że razem jakoś damy radę :)

moje objawy to mega senność i zmęczenie, nudności, ale bez wymiotów, no i te bóle podbrzusza :(

dopiero wczoraj zaczęłam brać kwas foliowy i witaminki, ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok :)
 
Do góry