reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Witam!!!

Dawno mnie tu nie było, miałam problemy z internetem. Ale się nawkurzałam, nawydzwaniałam do nich, ale jakoś udało się dziś naprawić i oto jestem :-) Człowiek bez internetu jak bez ręki :-) U nas wszystko w porządku, mała rozpycha się i szaleje w brzuchu czasem cały dzień. Nie wiem kiedy śpi :-) Postaram się nadrobić te wszystkie strony ale wątpię żeby mi sie to udało. No ale przeczytam na pewno.

Iguana30 dobrze, że poszłaś i sprawdziłaś co się dzieje. A teraz leż i wypoczywaj ile się da!!! Oj to ostro z teściową poleciałaś, należało jej się a Ty osbie wreszcie ulżyłaś :-)
persefona też mam córkę (4,5 latka) wiec wiem coś o tym, wiem jak lubią się stroić i dobrze wyglądać. Moja to najbardziej lubi ubrania, które się choć trochę świecą mają np jakieś cekiny :-) W nocy też wstaję na siku, ale czasem raz a czasem aż kilka razy. Zależy czy coś mnie wybudzi.
Oskaa ja też ostatnio przechodziłam jakieś przeziębienie, ból gardła, katar i ból głowy. Do noska psikałam sól morską albo euphorbium a na ból głowy APAP. Jakoś przeszło, chociaż z nosa jeszcze trochę leci. Trzymaj się i zdrowiej!!!
Iwona Uzar mój mąż to raczej by kupował wszystko dla małej jednej i drugiej ale ja go czasem hamuję :-)
ewelinkowska współczuję gości i weekendu. Pomogli by a nie Ty musiałaś im usługiwać. Przegięcie!!!

 
reklama
i ja się witam
widzę że już więcej nas nie może spać i jest po prostu zmęczona :-(
powiem wam że ja do tego zrobiłam sie ostatnio jakaś drażliwa , wszystko mnie denerwuje a swoje dzieci wysłałabym na orbitę
ja chcę juz września , niech one juz sobie idą do szkoły !!!!!!!!!!!!!!! :-D
 
Dobry:-)

A ja już spac nie moge wczoraj poprostu padłam kolo 21 tym bardziej ze dopiero o 19 jadłam obiado -kolacje bo moj kończył naszą salono-sypialnie ja co i raz wstawałam dogladac moich zrazów i powiem wam ze o wiele lepiej sie czułam wstajac na chwile niz leżac cały czas w wyrku pozatym o 14 konczylismy pomidorówke wiec obiad był mozna powiedziec dwu daniowy.

Za oknem masakra jakas wczoraj cały dzien lało + cała noc i dzis znowu chyba jesień sie nam zaczyna robic w nocy wstawałm do wc to w mieszkaniu wszystkie okna zamknełam tak zimno bylo, a o 2 zakładałm typowo zimową piżame bo sie trzęsłam z zimna, w dodatku cos mnie zaczyna chyba rozkładac bo mam straszny kaszel a z nosa ciurkiem sie leje.

Dzis zaczoł mi sie 32 tydzien :-):tak::-D oby jeszcze 4 tygodnie i moge rodzic.I jeszcze na 2 godzinki przyjaciólka mi podrzuca moją chrzesnice ( 11 mc) bo musi jechac do pracy kurcze 4 dzieci w domu normalnie oszaleje tym bardziej ze moje dzieciaki energia rozwala bo przez 2 dni deszczu na dwór wyjśc nie mogą i szaleja jak by w niech piorun trzasnoł...

Aniula oj tak kochana masz racje ulżyłam sobie niesamowicie z drugiej strony jednak troche mi głupio ale juz po ptokach teściowa pojechala mojego mam u boku jestem spokojna i wyluzowana pod wzgledem bezpieczenstwa w razie godziny 0 ;-)


Ewelinkowska gratuluje kurcze mi oprucz 3 i 4 w lotka nic nie udało sie wygrac:)

Basia u mnie odnośnie drażliwości witaj w klubie chodze jak wulkan i wiekszośc znajomych czy rodziny patrzy na mnie i tylko czekają az wybuchne ale niestety hormony robią swoje tym bardziej ze to juz koncówka ciązy jesteśmy zmęczone no i jeszcze dzieci daja w kośc ja tez z niecierpliwością wyczekuje września az moja 2 najstarszych pójdzie do szkoły i 3/4 dnia bedzie ciszy i spokoju pozatym chyba dzieciaki też zaczynają sie nudzic i przynajmniej u mnie 10 i 7 lat to jednak 2mc wakacji to dla nich za długo syn juz siedzi przy kalendarzu i skreśla dni bo chce do kolegów i nowy plecak zanieśc do szkoły pochwalic sie nawet ksiązki ostatnio siedzial i oglądał i sie nie mógł doczekac kiedy zacznie w nich pisac:-D. Odezwe sie [pózniej kochane ide w coś pograc bo Wy jeszcze śpicie:-)
 
Witam,

Iguana ja spać nie mogłam od 4 do 5.40 ... lalo całą noc :/ wiesz spałam z poduszką na głowie na strasznie głośno było jak deszcz uderzał w okna dachowe.... ;/

ja dopije herbatke i zmykamy do lidla zobaczyc ubranka dla niemowlaków, do leroya po sylikon bo nam coś przy dachu przecieka i do auchana po małe zakupy ;]
 
A ja wlasnie wrocilam z lidla - wstalam o 7 w nocy tez spac nie moglam - ZNOWU.

Zakupilam jedynie cyckonosz do karmienia... Mialam zaliczyc jeszcze galerie lodzka ale za wczesnie bo pocalowalabym klamke a pozniej to juz mi sie tylka pewnie nie bedzie chcialo ruszyc.

Brak checi na cokolwiek...
 
Witajcie!

Patrycja witaj!
aniula witaj wśród żywych :-D
ewelinkowska lol gratki !
BASIA szkoła tuż tuż i odpoczniesz :) ja mieszkam bardzo blisko szkoły i wręcz odwrotnie reaguje :D
Iguana witaj w klubie ja tej nocy nie spałam od 2 do 6 ehhhhh, ale wręcz przeciwnie chłodno było za to ja rozkopana i odkryta na maxa

Dziewczyny które były w Lidlu, czy ten termometr z gazetki za 49 zł się nadaje?
chociaż znając życie to go nawet u mnie nie będzie albo były ze 2 :/
 
reklama
die właśnie przeczytałam, dzięki za wieści, bardzo mocno trzymam kciuki za dziewczyny oby dały radę jak najdłużej !!! o nnatalie właśnie dzisiaj myślałam ale o żabce to nie wiedziałam że są problemy :/
 
Do góry