reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2013:)

Hej. Byłam dziś na lepszym sprzęcie na usg i jest jeden pęcherzyk. Lekarz stwierdził że jak na ten czas to wszystko jest ok. Następne usg mam znów za 2 tyg.
 
reklama
Dziewszynki coraz wiecej z nas juz miało lub bedzie miało w najbliższym czasie wizyty u lekarza - może założymy wątek odnośnie wizyt. usg, zdjęć fasolek itp ?
 
cześć dziewczyny :) któraś pytała dlaczego duphaston szkodliwy jest mój lekarz powiedział, że może powodować wady u dziecka... ja mu ufam i skoro kazał odstawić to tak zrobiłam. On mi powiedział, że w Stanach były prowadzone badania i taki wynik był. Ważne żeby był zbadany poziom progesteronu bo jak jest on w normie to leki nie są potrzebne. Ja biorę teraz tylko kwas foliowy. Póki co objawów nadal brak co mnie cieszy, ani mdłości ani wymioty. Jedynie senność i częste chodzenie do toalety. Piszcie koniecznie jak po wizytach u lekarza :) czekamy na same dobre wieści :)
 
SonySony super ze wszytko jest w porzadku czyli teraz 2 tygodnie czekania na <3 :)oby szybko zlecialo!!!

Madziaren fajny pomysl z wątkiem wizytowym! ja jestem jak najbardzie za! wtedy łątwiej nam bedzie odszukiwać siebie nawzajem na roznych etapach ciązy :)

Nulka- ja tez sie ciesze ze nie mam zbyt wielu objawow- to pozwala zachowac pozytywne nastawienie:) i czlowiek nie ejst umenczony juz na wstepie:) ja w zasadzie to mam nawet- mega pozytywne nastawienie i mnostwo fajnej energii ze mnie tryska:)

Witaj Ashlee serdeczne fratulacje!!! umawiałas sie juz moze na wizytke?
 
Dziekuję Nula i Die_perle za przyjęcie:):)

Die_perle
na wizytę myślę się umówić nie wcześniej niż za dwa tygodnie, chociaż wiadomo że najchętniej chciałabym już, dobrze ze u staraczek nauczyłam się troszkę cierpliwości wiec będę czekać :))
 
Skądś to znam- ja ćwiczyłam swoja cierpliwosć- i cerpliwosc starczek z forum i ovufrenda w kwestii zrobienia tetsu ciazowego...przetrzymałam wszystkich w napieciu :D ale koniec konców sie udalo!

Ja wlasnie zadzwonilam od razu do ginki- po podaniu terminu osatniej @ kazala przyjsc juz w ten piatek..i sobie tak mysle czy to nie ejst jednak za wczesnie??? niby bedzie juz skonczony 6 tydzien..zacznie sie 7..ale...no nic - najwyzej bede potem cierpliwe czekac do nastepnej wizyty zeby cos konkretnego zobaczyc- staraczki sa cierpliwe:p
 
U Ciebie już będzie 6tydzień, więc trzymam kciuki za udaną wizytę. Ja myślę zadzwonić w przyszłym tygodniu na spokojnie:)
 
reklama
Mysle ze udana bedzie takczy siak- wywiad uzupelnia, powaza pomierza, pobiora kre mocz do laboratorium- zajmą sie wszytkim tym co najwazniejsze na samym poczateczku- i nawet jesli nic widac za bardzo nie ebdzie na usg- wtedy kolejna wizyta to juz bedzie sama emocjonalana przyjemnosc ujzenia Fasolaka w calej okazalosci z bijacym serduchem:)
 
Do góry