reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Dziewczyny czy któraś gdzieś widziała spódniczkę tiulową o coś takiego na wzrost 110 tiulowa spodniczka różowa :: AfroStyl . Ostatnio tego było pełno w sklepach, a jak człowiek chce kupić to nie ma :-(. Wymyśliłam sobie sesje dla Olci i chce taką spódniczkę. Może któraś gdzieś widziała.

Nula
dużo zdrowia dla babci i mało stresów dla ciebie.

Antiope smaka mi robisz :-).

Rajani
dużo cierpliwości życzę.
 
reklama
Hej dziewczyny:)

Mam takie pytanie, czy jeździcie samochodem w jakieś dłuższe trasy? Typu 300km? Coś lekarz Wam mówił na ten temat? Odradzał, czy coś?
Chcę jechać w weekend z mężem,bo ten przylatuje i tak się zastanawiam czy mnie nie wytrzęsie za bardzo...
 
Die_perle mniam. Może ja teraz podświadomie tak szaleję z tym jedzeniem, bo jakby się okazało, że mam cukrzyce ciążową, to będzie koniec szaleństw.
 
Perle ja bułka z serem razy dwa ;-).
Dziękuje za stronkę napisze do nich. Sama raczej za leniwa jestem by robić :-).

Pietrucha jechać możesz nie ma przeciewskazań dla ciężarówek.
 
Pietrucha ja jechałam do Polski na święta 800 km, i wracałam 800 km- coprawda większość trasy przez niemcy co się ma znacząco do komfortu jazdy- ale przed wyjazdem pytalam lekarki i ona poiwedziala ze spokojnie nie ma zadnych przeciwskazan! aczkolwiek ostanie 200 km przez poslke to byl koszmar- z całym szacunkiem do naszje ojczycny- ale drogi to my mamy tragiczne..jedziesz sobie jedziesz po dziurach i co 30 metrow kawalek aswaltu..i to na drodze miedzynarodowej porazka!
 
dzięki deli :)
ja dzisiaj na śniadanko wszamałam pół bułki z pasztetem, pomidorem i rzodkiewką :)
pietrucha jak tylko dobrze się czujesz to myślę, że spokojnie jechać możesz :)
antiope pewnie trzeba szaleć póki można bo jak się okaże, że dieta konieczna to już nie będzie się tak dało :)
die z tymi drogami u nas to jest masakra, sama jeżdżę dość troszkę i na samą myśl o tych dziurach robi mi się słabo a ja akurat z tych co lubią prowadzić samochód :) no nic na to nie poradzimy, u nas na wszystko są pieniądze w rządzie tylko nie na to co trzeba
 
reklama
Ja poki mieszkalam w polsce jak jezdzilam to az tak strasznie mi te dziury nie przeszkadzaly- owszem czlowiek nawyzywal troche nawyklinal no ale jest jak jets i do przodu...ale teraz mam porownanie i to jednak dosyc skrajne bo co by o niemeiszkach nie mowic drogi to oni maja najlepsze w europie i jedne z najlepszych w swiecie i roznica jest przepastna- i teraz jak wjezdzamy do poslki to odbieram nasze drogi jako koszmar naprawde

Wlasnie sobie czytam oferte w najwikszym szpitalu w hannoverze bo sie zastanawiam nad porodemw tej klinice- glownie ze wzgledu na specjalsitow oraz wysoce wyspecjalizowane oddzialy nennatologiczne i tak trafilam na zdjecia dzieciaczkow urodzonych w tym szpitalu- slodziaki male linkuje wam dzieci urodzone w MARCU jak macie ochote to sobie poogladajcie male szkraby- zwroccie tez uwage na imiona ;P
http://www.mh-hannover.de/26709.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry