reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

joanna_84 siedź w domu i kuruj się. Mnie odpukać bóle minęły, ale czasem tez coś zakuje, najczęściej jak szybko wstaję z pozycji leżącej czy siedzącej. Mam pytanie, czy śpicie jeszcze na brzuchu? ja tak, bo uwielbiam i myślę, że będę spała dopóki brzuszek mi na to pozwoli :-)
 
reklama
Witam,


Kawka dla wszystkich

kawaa+7.jpg

Wstałam ale nie wiem czy nie śpię nadal?

Deli o 7 rano rozmowy o imieniu? łał ale małż miał pomysł.
Takich spudniczek tiulowych w uk jest pełno. Za to w PL nie mam pojęcia gdzie szukać.


Die_perle jak w Polsce się da i są leki to i tu się da. Wiec niech ciemnoty mi nie wciskają że nie ma i nie można.
Moim zdaniem anglicy są strasznie durni. U nich co się w tv powie to oni wierzą. Zaden nie zadaje pytań. Nie szuka odpowiedzi. A u nas w narodzie to normalne jak sie nie da to trzeba szukać rozwiazań. Jak kasy nie ma to i węgiel podprowadza albo kable elektryczne.

Jak tylko przyjechałam do UK dostałam strasznego kaszlu.. nie wiadomo z jakiego powodu... trwało to az 3 miesiace. Do wymiotów. Jak usłyszałam piersze drink a lit ( to wypiliśmy flaszke) nie było rozwiazania. Ala jak to nie pomogło zaczełam szukać przyczyn i chodziłam prawie codziennie do rodzinnego bo sie dusiłam. I znalazł mi leki które pomogły, powiedziałam że nie wyjde dopuki mi nie pomoże.
Podzwonił po szpitalach do polskich lekarzy i znalazł obustronne zapalenie płuc. Zrobili badania i dobrali antybiotyk. Wiec jak chcą to mogą tylko im sie nie chce i wolą mieć za sztuke odsłuchanego pacjeta wziąść kase.

Jak mnie widzi to mówi mi po imieniu. Stwierdził że duzo się nauczył że inne kultury nalezy leczyc innaczej.

Lepiej dopytać lekarza:) co do baletek, płęty to nic przyjemnego dla stóp.

aniula ale zapowiada ci sie fajny weekend. odpoczywaj:)

Rajani mam nadzieje że sobie wszystko wyjaśnicie. A jak nie to nie koniec świata.
Mój były nie był człowiekiem z którym można cokolwiek było wyjaśnić. Wiec zdecydowałam prawie po porodzie odejść.
Mamy nową rodzine i jesteśmy wszyscy szczęśliwi.

Dużo wytrwałości i wracaj szybko do domu:) Jestem z Tobą myślami.

nula zdrówka dla babci

Antiope cheeseburger tak zupka chińska nie:) ale smaka robisz. Może nie wywołyj wilka z lasu... proszę mi żadnych cukrzyć nie łapać.


Pietrucha mnie położna mówiła że mam nie jeżdzić w długie trasu. Po każdej godzinie siedzenia w samochodzie zalecają 15 min spaceru. Ale to kwestia żylaków wg niej.

madziarena wysyłam Ci słoneczko:) Co by głowa przestała boleć.

żabcia nie przemęczaj się dziś. Odpoczywaj. I jak będziesz czuła potrzebe jedz do szpitala:)

vilandra :)

dziamdziaki miłej wycieczki do PL.

bosmanka - cena za zdjęcia masakra... to ja juz jednak wole zwykły aparat..

joanna u nas dzis na obiad rosół z makaronem:) uwielbiam. Zdrówka - może jaką herbatke z cytrynką i miodem zapodaj:)
 

Załączniki

  • kawaa+7.jpg
    kawaa+7.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 12
Landrynka_80 dzięki za kawę, tego mi trzeba, a do tego coś słodkiego? mmmmm...... o nie nie ! muszę ograniczyć słodkie, ostatnio zjadłam na 2 razy czekoladowego ochydnego wielkanocnego królika ale ciągle na mnie patrzył więc musiałam się go pozbyć:p

jak wróce do domu to właśnie herbatka z cytrynką, na wieczór jakiś czosnek i może pomoże
 
aniula ja śpię na brzuchu i też pewnie będę dopóki brzuszek pozwoli, bo mam straszne problemy z zasypianiem i to jest często jedyna pozycja w której jestem w stanie zasnąć. Boję się co będzie jak brzuszek będzie większy i pozycje do snu będą bardzo ograniczone.
Landrynka ja tylko mówię jak jest z tą cukrzycą. Cukier podwyższony u mnie, to i prawdopodobieństwo cukrzycy jest. Ale jak to ginka powiedziała, najważniejsze, żeby to leczyć, bo cukrzyca ciążowa jest dość powszechna i dziewczyny bez problemu przechodzą ciążę i rodzą zdrowe dzieci, jeśli tylko zadbają o odpowiednie leczenie. Moja kuzynka miała cukrzycę ciążową przy drugim dziecku i nie było większych problemów. Jedynie z powodu diety jej synek urodził się dość drobny.
 
Joanna ale dzis jest zdaje sie dzien czekolady- to jak nic słodkmiego- dzis to obowiązkowo no!

jak nie do brzucha to moze na brzuch??? dcz.jpg


ja nie wiem co dzis na obiad..w lodowce w sumie jakos nic nie mam musialabym pojsc do sklepu a tak mi sie chce ze poprpstuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...najblizej mam polski sklepik to moze zajde tam po dzem i serek bialy i tez zrobie nalesniki...takie z serkiem bialym żółtkiem i tarta skórka cytrynowa (wiem wiem ze zółtko suerowe to zły pomysł..no ale serek bez zółtka??)

a co do spania na brzuchu- jeszcze moge i czasem spie...ale juz zaczynam nagminnie rolowac kołdre i wpychać ja sobiemiedzy nogi na czym cierpi moj mąż...a jak nie kołdre to roluje męża i wpycham go sobie między nogi...i nie wiem czy wtedy też cierpi czy nie...musze spytac....dzis rano miałam taki sen erotyczny ze musialm sie po przebudzeniu zapytac meza czy "to" robilismy czy nie bo byl taki realny :p
 

Załączniki

  • dcz.jpg
    dcz.jpg
    36,9 KB · Wyświetleń: 9
Ostatnia edycja:
Nie wiem co robić na obiad chyba jajo + ziemniaki, bo weny brak.
Cały czas na oknem mżawka i w ogóle się człowiekowi nic nie chce.

Bosmanka
ja robię jej sesje profesjonalne :-). Zaczęłam dość późno, bo pierwszą miała w wieku 4 miesięcy. Teraz jej chce zrobić taką wiosenną i w sam raz by jej pasowała taka spódniczka, bo uwielbia ostatnio tańczyć i robić piruety :-).
Dziękuje za pomysł zrobienia sobie takiej samej, ale myślę, ze nie prezentowałabym się teraz dobrze.

Joanna
zdrowia

Landrynka
no mój ma różne pomysły, a ostatnio z tym imieniem to już mnie dobija.
No właśnie tak myślałam że w UK na pewno by się znalazła, a u nas porażka.

Vilandra sprawdzałam, ale już się kilka razy nacięłam i nie lubię kupować na allegro. Wolałabym dotknąć i wiedzieć, ze to nie jedna warstwa tylko kilka i porządna.
 
Antiope- w Niemczech mieszkam pod samiusieńską granicą francuską, w Polsce z kolei na Śląsku :-)

Mnie od jakiegoś miesiąca odrzuca na widok mięsa. Mój mąż z kolei nie widzi obiadu bez takowego :( Codzienne gotowanie bywa katorgą, jak muszę znosić te smrodki :-D Jako, że w lodówce jeszcze siedzi kurczak, to naszła mnie ochota na galaretkę z kurczaka, z marchewką, kukurydzą i oblane duuużą ilościa octu :p No ale to raczej jako przekąska. U nas na obiad zupa grzybowa z suszonych grzybów- prawie jak na wigilii u mamy :-p
 
Witam dziewczynki:) Wszystko przeczytałam, później postaram się odpowiedzieć..Póki co do

Antiope
, ja miałam cukrzycę ciążową i mój Patryk urodził się 3680, więc chyba dieta nie ma wpływu na wielkość:) Ja sama przytyłam 8 czy 9 kg. Owszem, jak się nie trzyma diety to wtedy dziecko duże może być. Ja powiem, że dla mnie ta cukrzyca to było koszmar, bo nie mogłam się najeść, ciągle głodna byłam. Jadłam, kłucie 5x dziennie i okazuje się, że ja nadal głodna, a cukier na granicy:( Koszmarnie, bo lato, owoce...a po owocach cukier wysoki...no, jabłka tylko wchodziły w rachubę...Oj umęczyłam się. Teraz jeszcze nie mierze poziomów, ale trzymam już względnie dietę i wiem, że niedługo czeka mnie diabetolog. Ja już miałam raz krzywą cukrową, na początku tej ciąży i było na granicy. Ednokrynolog uprzedził mnie, że w 24 tyg to na 99,9 wyjdzie cukrzyca, a wtedy to znowu kłucia i ta parszywa dieta:)
 
reklama
Do góry