reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Hej dziewczynki :) ja już w domku i jak zaczęłam się kręcić po mieszkanku to natrafiłam na test ciążowy i sobie go zrobiłam :) jeszcze nigdy nie widzialam tak grubych kresek :) dziś mam w planach do końca wieczora leniuchować, a jutro wybieram się na zakupy i wstąpie do dziecięcego :)

A ja dzis wstapilam jeszcze raz do apteki i kupilam nastepny test - zrobilam i mocne dwie kreseczki - to jest niesamowite uczucie :)
Wrocilam tez wlasnie do domku i zaraz chyba sie poloze i obejrze film czekajac az moj TZ wroci z pracy. Dzis myslalam, ze przez caly dzien sie zaziewam :-D
 
reklama
Witajcie dziewczyny.
Mam na imię Iwona i dziś już drugi raz robiłam Bete z krwi, ładnie przyrasta więc już mogę się do was przyłączyć. Termin wypada na 16 październik.
 
Cześć Sony :) witamy na wątku :) ja również mam wizytę 18 lutego. Zawsze chciałam mieć bliźniaki, ale u mnie beta rośnie spokojniutko. U Ciebie jest większa szansa. Ja wizytę mam o 16 i zaraz po niej zdaję relację :)
 
Witam wszystkie nowe ciężarówki! Ja zaczęłam 7 tc i za tydzień o tej godzinie będę podglądać mam nadzieję już bijące serduszko (to moja pierwsza wizyta)
 
reklama
Hej dziewczyny, ja mialam troche stresu wczoraj bo zaczelam plamic, taka brunatna krew leciala, nie bylo przy tym zadnych boli i zdarzylo sie to tez w ostatniej ciazy. Myslalam ze do 12 tygodnia nie dowiem sie czy wszystko ok z moim malenstwem i w sumie pogodzilam sie z ta mysla ale na dzis mialam umowione usg. Krwawienie ustalo wczoraj po kilku godzinach i tylko modlilam sie zeby wszystko bylo dobrze. Na szczescie jest serduszko, bilo jak dzwon, ciaza troche mlodsza niz z om, pewnie termin wypadnie na 1 Pazdziernika, mam nadzieje ze nie przeskoczy na Wrzesien!!! ;) mala ma 2,5mm. Malusia, ale narazie wszystko tak jak powinno byc. Jest miedzy 6 a 7 tygodniem Takze troche ulzylo, mam zamiar duuuuuzo odpoczac w weekend.
Pozdrowki
 
Do góry