reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

założyłam prywatne ... jeśli któraś z Was nie dostała zaproszenia to przepraszam i proszę się upomnieć :)
 
reklama
Ja jednak zdecydowałam sie zrobic bete ale dopiero w poniedziałek bo łącznie z dniem dzisiejszym cały weekend mam egzaminy tak wiec trzymajcie kciuki za mnie dziewczyny jeśli mogę prosić :-)
 
Jeśli chodzi o wyprawkę to nie mogę się już doczekać kiedy zacznę ją kompletować:D
Niestety lekarz skutecznie ochłodził moje emocje (ciąża jest za mała i nie wiadomo czy będzie dobrze), więc poczekam do 2 trymestru i dopiero w tedy zacznę powoli się rozglądać za wszystkim :)
 
kurcze tylko jak? musiałabym chyba zgłosić się na pogotowie bo do lekarza ide dopiero w piętek
Jak najbardziej kochana masz prawo jechać na pogotowie... Jeśli jest to tylko różowy sluz bardziej podejrzewalabym jakaś infekcje bo martwić mogłabys sie zacząć jeśli byłby to sluz z krwią. Ale dla świętego spokoju oczywiscie możesz zgłosić sie na pogotowie i Cie przyjmna. I spokojnie bo nerwy szkodzą bardziej niz cokolwiek innego:*
 
nnatalie kciuki zaciśnięte

z tą grupą wszystko fajnie tylko ona się nie wyświetla jak forum więc ciężko będzie się połapać :(
 
hej ... jak to grupa zamknęta ??? JUŻ ?? Jeszcze większość październikówek nie wie, że jest w ciąży ! Ja jutro testuję a termin jesli bym była w ciązy to 20 październik-do 30 daleko więc chyba za wczesnie z ta grupa :/ tzn ja tak uwazam bo jesli chcecie to mozecie wykluczyc reszte ... a szkoda myslalam, ze bedzie duzo pazdziernikówek
 
reklama
Hej dziewczynki :) ja już w domku i jak zaczęłam się kręcić po mieszkanku to natrafiłam na test ciążowy i sobie go zrobiłam :) jeszcze nigdy nie widzialam tak grubych kresek :) dziś mam w planach do końca wieczora leniuchować, a jutro wybieram się na zakupy i wstąpie do dziecięcego :)
 
Do góry