reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Hej dziewczyny, ja mialam troche stresu wczoraj bo zaczelam plamic, taka brunatna krew leciala, nie bylo przy tym zadnych boli i zdarzylo sie to tez w ostatniej ciazy. Myslalam ze do 12 tygodnia nie dowiem sie czy wszystko ok z moim malenstwem i w sumie pogodzilam sie z ta mysla ale na dzis mialam umowione usg. Krwawienie ustalo wczoraj po kilku godzinach i tylko modlilam sie zeby wszystko bylo dobrze. Na szczescie jest serduszko, bilo jak dzwon, ciaza troche mlodsza niz z om, pewnie termin wypadnie na 1 Pazdziernika, mam nadzieje ze nie przeskoczy na Wrzesien!!! ;) mala ma 2,5mm. Malusia, ale narazie wszystko tak jak powinno byc. Jest miedzy 6 a 7 tygodniem Takze troche ulzylo, mam zamiar duuuuuzo odpoczac w weekend.
Pozdrowki

Kochana odpoczynek jest najwazniejszy bo wiele zalezy od wlasnie pierwszego trymestru. Sama odpoczywam tyle ile moge bo nie chce zeby sie powtorzyla sytuacja z przed roku i tak jak juz pisalam siedze jak na szpilkach do poniedzialku bo chcialabym zobaczyc juz mala kuleczke z serduszkiem i mam taka nadzieje, ze tak sie stanie.

Odpoczywaj kochana :*
 
reklama
Kobitki a czy powiedzialyscie komus procz swoich mezczyzn o dzidziusiu?:)
u mnie jescze nikt nie wie ale to przez to ze jeszcze nie jest potwierdzona ciąża przez lekarza i czekamy do wizyty,ale coraz częściej mam ochote powiedzieć rodzicom bo dużo ode mnie wymagają a ja juz nie wiem jak sie od niektórych rzeczy wykręcac...
ostatnio stałam sie płaczliwa jakaś bardziej
 
Witamy nowe ciężaróweczki i gratulujemy :D

My dziś powiedzieliśmy rodzicą a to dlatego,że ja we wtorek mam spotkanie w pracy i muszę szefostwu oznajmić,że planuję od marca iść na l4 aby zdążyli kogoś poszukać na moje zastępstwo ;) a w piątek wizyta :D

Oxiczka dobrze,że wszystko ok :) gratuluję serduszka:)
 
Odebrałam dziś po południu betę i jest 1855, więc chyba wszystko ok :) ja idę na wizytę we wtorek, ciekawe czy coś zobaczę...
 
I ja się witam :) dziś w dniu spodziewanej @ II kreski więc chyba jednak mogę do Was dołączyć :) Gdzie ta grupa zamknięta ? :)) ale się cieszę. Termin wypada na 20 październik.
 
Madziarenka gratulacje :) spokojnej ciąży :)

Pannacota super wynik :) spokojnie czekaj na wizytę :) serduszka może jeszcze nie być widać, może przełóż wizytę na piątek 15 wtedy będziesz mieć 6t1d i powinno być serduszko ;)

jak się dziś czujecie? ja się wyspałam od 23-8 :) dziś idę do pracy na nockę więc muszę sobie walnąć popołudniową drzemkę :)
 
Cześć dziewczyny. Mnie męczą mdłości. I nie są to tylko poranne mdłości. Mdli mnie o każdej porze dnia i nocy. I to spanie. Na nic nie mam ochoty. Nawet sprzątać mi się nie chce. Wszystko robię po łebkach, byle jak najszybciej się położyć.

Strasznie denerwuje się nadchodzącym poniedziałkiem i tym, że musze powiedzieć kierownikowi, że od środy idę na L4. Nie wiem jak zareaguje, że idę na zwolnienie tak wcześnie. W poprzedniej ciąży nie miał nawet skrupułów ściągać mnie na L4 do pracy.

Pannacota, madziarena gratulacje.

A ten zamknięty jest czy go nie ma? Jak coś poproszę o zaproszenie ;);-)
 
Mnie od poniedziałku boli głowa i to codziennie. Moja wizyta 18 lutego, ale to może być za wcześnie. Niemniej jednak lekarz tak kazał być więc się stosuję. Potem muszę wybrać innego lekarza prowadzącego ciąże, bo mój dr który mi robił zabieg chyba nie prowadzi. Kilka razy mnie lekko zemdliło, ale rano jak nie zjadłam śniadania, po zjedzeniu już ok. Wymiotów brak. Martwię się bo przy mojej becie testy z moczu pokazują słabą drugą kreskę, a już raz miałam ciążę biochemiczną, więc jestem w strachu. Testy zakupiłam na allegro takie po 1,50 zł i mam ich 10 szt. Mają mieć czułość 10, a moja beta już prawie 400 a one słabe wychodzą. Jakaś z nich tandeta chyba.
 
reklama
SonySony--> kup, może, test w aptece. Polecam test firmy AMIL.
Kamea--> nie zazdroszczę mdłości, ale bądźmy dobrej myśli, że szybko miną.
U mnie mdłości do przeżycia, ale mam tak, że czuję głód, a nie mam na nic ochoty. Najchętniej żyłabym na wodzie mineralnej, ale jeść trzeba,nie?:-) I czasami mam wielkiego powera i mnóstwo siły, a czasami tylko bym odpoczywała i nic nie robiła.
Miłej soboty:-)

ps.nula odezwij się.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry