reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

dziewczyny czy wiecie może, czy ZUS robi kontrole kobiet w ciąży będących na L4? W kwietniu mój kuzyn bierze ślub (akurat wypada w tygodniu) i obawiam się kontroli w tym czasie.
 
reklama
Kamea ale będziesz mieć leżące L4 czy nie? No i nie masz nakazu leżenia w domu. Możen np. wyjechać do innego miasta i leżeć u rodziny,bo np. pomagają Ci przy dziecku

Co do testów z allegro to są do kitu :/
 
Kamea - tak, z tego co ja wiem to ZUS sprawdza kobiety w ciąży - moja znajoma była pół ciąży na zwolnieniu i sprawdzali ją dwa razy. Czy ojciec dziecka ma meldunek tam gdzie Ty? Czytałam kiedyś w Gazecie Prawnej, że można powiedzieć, że było się u ojca dziecka (jeśli macie inne meldunki) i chyba nic wtedy ZUS nie może zrobić, ale tego nie jestem pewna.

Tak dziewczyny dostałam zdjęcie dzidziusia ale tam naprawdę mało co widać, jak pokazałam przyszłemu Tacie to powiedział że tam tylko kropkę widać. Był zawiedziony :) Myślał chyba że tam da się już wszystko zobaczyć.
 
Hej dziewczyny! A mnie dopadło żółto brązowe plamienie i nie wiem teraz co robić:/ albo poczekam do jutra i jeśli nie przejdzie to pojadę na szpital a jak przejdzie to bede obserwować.... Sama juz nie wiem co robić:/
 
Martwię się o nulę. Wczoraj pisała coś o plamieniach i od wczoraj się nie odzywa.
nnatalie--> może odpocznij, poleż-może przejdzie, a jeśli będzie się nasilać, to pędź na pogotowie.
 
No ja juz w lozeczku odpoczywam... Fakt faktem miałam dzis stresujący egzamin i musiałam tłuc sie autobusem do szkoły i potem do domu i troche zmęczona jestem i moze go przez to...:(
 
Rajani--> ja na pierwszym USG byłam w 4ti5d i widać było tylko pęcherzyk wielkości 4,2 mm, ale lekarz mówił, że coś się już zaczyna tworzyć. Myślę, że u Ciebie będzie widać już więcej:-) Ja też liczę, że zobaczę więcej, a szczególnie zdrowe, mocne serducho w najbliższą środę:-)
PS. Muli mnie cały dzień, bleeee:baffled:
 
reklama
Kochane sadzicie, ze w poniedzialek ujrze cos na ewentualnym usg? :sorry:

Na pewno tak, ja byłam dokładnie 4t6d i widziałam pęcherzyk, tydzień później już dzidziusia (to zależy jeszcze od USG a mój ginekolog sam mówił, że ma stare i zdezelowane) a jednak było widać. Przy lepszym USG to może nawet serduszko być widać. Trzymam kciuki
 
Do góry