reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Ja w sumie i tak nie zamierzam kupować nic różowego (jeśli będzie dziewczynka, to pewnie i tak sporo różowych rzeczy dostanie), bo mam uczulenie na ten kolor, może właśnie przez to, że trochę go za dużo w dziewczęcych ubraniach, zabawkach itd. Ja wiem, że dziewczynki lubią różowe, ale bez przesady. Sama pamiętam jak byłam dzieckiem, to w sklepach nie było takich kolorowych rzeczy jak teraz, więc jak kiedyś zobaczyłam w sklepie różową, plastikową miskę, to ubłagałam mamę, żeby mi ją kupiła, bo to była jedna z niewielu rzeczy, które w życiu różowe widziałam. Potem w tej misce kąpałyśmy z siostrą chomika :-)
 
reklama
Ja to chyba przy pierwszym dziecku bym nie wytrzymała w niewiedzy. Wszystko musiałam mieć przygotowane i dopięte na ostatni guzik ;) teraz wszystko już mam, w większości neutralne, więc nic mnie nie zaskoczy :-D jedynie wózek muszę kupić, ale to nie problem teraz dostać coś w uniwersalnych barwach ;)
Muszę się zastanowić nad taką niespodziewanką - oczywiście nie sama :-p

Hmmm.... Chociaż z drugiej strony zastanawiam się jaki wpływ może mieć taka niewiadoma na to niewiele starsze rodzeństwo... Bo co powiem?
Chyba lepiej buduje się więź dziecka z maleństwem które ma swoją płeć czy nawet imię :-D
 
Czesc .... ale naprodukowalyscie ;]

co do zabobonow to jest ich mnostwo :p w zasadzie jak by sie podporzadkowac to najlepiej z lozka nie wychodzic :p w pierwszej ciazy najlepszy jaki uslyszalam to przed wyprawa do zoo... nie idz do zoo bo sie na malpe zapatrzysz :p

co do rozu i niebieskiego , tak kiedys chlopcow ubierano na rozowo a dziewczynki na niebiesko i wiele starszych osob zyje tamtymi czasami :p

co do płci dziecka nam to obojetne ale wole wiedziec wczensiej aby wszystko zapiac na ostatni guzik :) tym bardziej ze w lato chcemy pomalować drugi mały pokoj a nie czekac z tym jak dzidzia sie pojawi :)
 
Witajcie dziewczynki!
Ale sobie pospałam, jakieś 12 godzin...:-)
Ja chcę znać płeć i nie chcę żadnych niespodzianek. Nie możemy się z D dogadać co do imienia, a jak już będziemy wiedzieli kto w brzuchu mieszka, to będzie o połowę mniej kłótni. :-p
 
Cześć dziewczyny!

ale się naczytałam. Dobre 40 min:)
U nas piękna angielska pogoda... leje i leje. Aż sie wyjść z domu nie chce.
Dziecię odstawiłam do szkoły. a sama poleguje na kanapie.
 
Dzień dobry :-)

U mnie dzisiaj pobudka znowu o 6 młody wstał z potwornym płaczem zęby się cisną.
Ja chce znać płeć dziecka i to bardzo nie dała bym rady wytrzymać w niewiedzy pomimo że wszystko dla maleństwa mam łóżeczko, koszyk mojżeszowy wiele ubranek białych, żółtych zielonych i pasiastych sporo typowo chłopięcych i kilka typowo różowiastych sukieneczek ale jakoś mnie skręca kto mieszka u mnie pod serduchem :-)
 
reklama
Cześć dziewczyny!

Landryna w sumie zazdroszczę Ci trochę tej angielskiej pogody, bo u nas śnieg wciąż pada chociaż po kolana już go mam :/ mimo, że nie wychodzę to chętnie zobaczyłabym inne kolory niż biel.
Ja wolę znać płeć i chociaż fajny byłby moment na porodówce gdzie poznam płeć Szkraba, to nie zawierzam aż tak swojej cierpliwości. Ja bym chciała wiedzieć jak najszybciej. Trzeba być naprawdę cierpliwym. Życzę to tym, które nie chcą poznawać płci teraz :)
Nie mam pomysłu co robić, surfuję po necie, książek nie mam, gazety przeczytałam, nudy jak cholera...
 
Do góry