reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Zabcia.. 6 rano?
Ojejku. Mnie się dzis trudno o 8 wstawalo. Mat kręcił się i mówił... Mamo idz sprawdz za okno bo noc jest jeszcze. My jesteśmy śpiochy:))

Pannacota oddam ten deszcz. ale poprosze z jakiejś Afryki słońce.
Ja bym chciała wiedzić co tam plumka w brzuchu. Z Matem nie chcieli mi wogóle powiedzieć. ( głupie tłumaczenie że w pierszej ciąży się nie mówi głupie reguły w szpitalu w łodzi. Nie wiem kto je wtedy wymyslił ) Ale ja i tak wiedziałam że to Mateusz. Tak do brzuch mówiłam i tak zostało.
Teraz mówie Joasia... zobaczymy.
ide zrobić jakies prasowanie. Trzeba coś porobić bo brudem zarośniemy w domu:p (żarty)

Miłego dnia.
 
reklama
Mam do Was pytanko: Co wiecie na temat wpływu żeli nawilżających (typu Durex) na ciążę, czy można tego typu wynalazki stosować w ciąży? Mamy z D problem, ponieważ, pomimo że u większości z Was wyjątkowo dużo śluzu, to u mnie cały czas sucho i nawet podczas seksu nie jestem się w stanie odpowiednio nawilżyć. Pomyśleliśmy o tych żelach nawilżających, ale nie mamy pojęcia, czy można je w ciąży stosować. Czy któraś z Was coś wie na ten temat?
 
my wstaliśmy o 5.50 :p moje dziecko to i w weekend tak sie budzi (przyzwyczajenie niestety my do pracy ona do złobka)
mam nadzieje ze na l4 uda mis ie ja przestawić choć do 7 :p
ja to jestem śpioch ale moje dziecko ranny ptaszek, nie zdarzy otworzyć oczu jak mówi "mama wstajemy" :p
 
Mam do Was pytanko: Co wiecie na temat wpływu żeli nawilżających (typu Durex) na ciążę, czy można tego typu wynalazki stosować w ciąży? Mamy z D problem, ponieważ, pomimo że u większości z Was wyjątkowo dużo śluzu, to u mnie cały czas sucho i nawet podczas seksu nie jestem się w stanie odpowiednio nawilżyć. Pomyśleliśmy o tych żelach nawilżających, ale nie mamy pojęcia, czy można je w ciąży stosować. Czy któraś z Was coś wie na ten temat?

Mysle ze mozna. Jedynie poczkalabym do drugiego trymestru kiedy szyjka macicy napewno jest zaczopowana. I wybierz zel bezzapachowy, bezsmakowy i bez kolorantow. A tak wogole to poszlabym do apteki po zwykly krem lubrykacyjny. W koncu lekarze tez takiego uzywaja do USG dopochwowego.
Choc mysle tez ze na wszelki wypadek lepiej spytac sie lekarza, ginia, albo nawet poradzic sie w aptece.
 
Landrynka mi w 1 ciąży też nie powiedzieli w szpitalu w UK płci ponieważ nie mówią bo pakistańce nie mogą mieć 1 dziewczynek religia im nie pozwala i usuwali, w ich religii pierwszy powinien być syn.
A tak w ogóle w jakim mieście w UK mieszkasz ??

Antiope ja niestety nie pomogę z żelami.

Przyznam szczerze że odkąd wiem że jestem w ciąży to jakoś z M się nie kochaliśmy, teraz po powrocie z PL się znowu boję że coś będzie nie tak że zacznę plamić przez tą nadżerkę nie dopytałam gina na temat seksu :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Ja nie wytrzymam i bardzo chcę znać płeć dziecka.Ciężko wytrzymać nie mówiąc nikomu,że będziemy mieli dzidziusia, bo oprócz rodziców i rodzeństwa nikt nic nie wie... a czasami mnie korci,żeby powiedzieć i się pochwalić,że i nam się w końcu udało i jesteśmy tacyyyy szczęśliwi:-)
Co do żeli, to nie mam pojęcia jak to jest.. bo ja sex mam zabroniony:sad::sad::sad:
 
Pietrucha, ale czekacie do II trymestru żeby się zacząć chwalić?

Co do żelu to zwykły z apteki na wodzie powinien być ok, farmaceutka powinna wiedzieć :)
 
Pannacota - Wiesz co, jeżeli dzisiaj się okaże,że jest ok,to pewnie na święta więcej osób się dowie o naszym szczęściu ;-) jeżeli okaże się,że nadal jest zagrożenie, pewnie się wstrzymamy... może do końca I trymestru.. Ciężko określić. Ja się boję po prostu. Ale równocześnie wierzę,że będzie ok i będę mogła wykrzyczeć to całemu światu:-)
 
reklama
Dzięki dziewczynki za odpowiedź.

Paulinek dzięki, o żelu lubrykacyjnym, takim jak do USG nie pomyślałam.


Pietrucha ja też wolę poczekać do drugiego trymestru z chwaleniem się wszem i wobec, choć wie już i tak dużo osób. Choć to jeszcze nie będzie drugi trymestr, to w czasie świąt pewnie powiem siostrze, bo będzie w Polsce, a tak łatwiej niż przez maila, czy telefon.
 
Do góry