reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Witam w szary i ponury dzień...

Antiope CO do żeli...może po prostu przeczytaj na etykiecie. Może będzie tam informacja na temat stosowania w ciąży.



Dziewczyny...siedziałam dzisiaj z moim synkiem i nagle go coś naszło na fikańce zasunął mi porządnego kopniaka w dół brzucha, z lewej strony. Zabolało....teraz mam takie kłucia, ale z prawej strony i u góry brzucha, ale czy mają z tym coś wspólnego,..nie wiem. Myślicie, że to mogło być groźne dla dziecka. Tak sobie myślę, że gdyby coś się działo to raczej pojawiłoby się plamienie.

U nas wszyscy wiedzą o ciąży. Ja tam jestem pozytywnie nastawiona i chwalę się jak mam okazję.:)
 
reklama
My planujemy zacząć mówić od 22 kwietnia (30 urodziny mojego M.). Wtedy będzie fajna okazja a i pewnie będzie już coś widać:tak:. Mam duży problem z mówieniem ludziom..nie czerpię z tego przyjemności-tylko mnie to stresuję.. muszę jeszcze poczekać..
u mnie to nie chodzi o to czy jestem nastawiona tak czy siak.. po prostu jakoś mnie to stresuje.
 
No u mnie już baaardzo widać, więc ciężko byłoby mi to ukryć. Tak jak któraś z Was już pisała w drugiej ciąży chyba szybciej widać brzuch, bo w pierwszej to ja takiego nie miałam na tym etapie:)
 
oj szybciej szybciej widac w drugiej ciąży ;]
w moją ulubioną spódnice ledwo sie dopiełam ostatnio a była dla mnie luźna :(
 
Co do płci to ja też chcę wiedzieć jak tylko się da. Moja koleżanka miała takie fajne zdjęcie w 18tyg, że gdyby chciała nie wiedzieć, to nie mogła by w ogóle widzieć tego usg. Tutaj w paintcie narysowałam jak to wyglądało: siusiak.jpg
Fotka była od dołu było widać pupę, nóżki no i ewidentnie siurka :)
 

Załączniki

  • siusiak.jpg
    siusiak.jpg
    9,4 KB · Wyświetleń: 18
bosmanka - Masz talent :-D:-D
Znajoma jest w 12 tyg i właśnie wróciła od lekarza wczoraj i ma takie samo zdjęcia...więc aż byłam w szoku,że tak szybko widać "coś":)):-p
 
w 12tc narzady u chłopców i dziewczynek moga wygladac podobnie... teraz zacznie sie kształtować bułeczka u dziewczynek i żółwik u chłopców :p
 
reklama
Dzięki dziewczynki za rady.

Takhisis z tego co udało mi się ustalić, to na tym żelu Durexa tylko pisze, że nie poleca się stosować kobietom planującym ciążę.

Gaga dzięki, to może sobie właśnie ten żel kupię.

Ja też chcę już wiedzieć, czy chłopiec, czy dziewczynka!
 
Do góry