reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Limonka, jesli za 3 tygodnie masz umowiony termin do szpitala i porobia ci badania, to super. I trzymam kciuki, zeby jednak obawy sie nie potwierdzily :happy:

Zdziwilam sie tylko, bo ja takiej niepewnosci bym nie wytrzymala psychicznie (chociazby ze wzgledu na domownikow i na jednak troche inne prowadzenie ciazy).. musialas tez miec strasznego pecha z proba zalatwienia czegos wczesniej, bo z innej strony wiem, ze to wcale tak nie musi wygladac... poza tym to troche dziwne, ze ci powiedzieli, ze leczenie jest tylko platne, znalam osoby na lekach, ktore na pewno sme ich w tej kwocie nie kupowaly...

Ja chodze tylko na nfz, ale do osrodka o 3 stopniu referencyjnosci. Mam ciaze wysokiego ryzyka, nie odwazylabym sie chodzic do lekarza przyjmujacego prywatnie, ktory np. od lat nie pracuje juz w szpitalu. Balabym sie, ze nie poradzi sobie z bardziej skomplikowanym przypadkiem... Z tego samego powodu balabym sie rodzic w prywatnym szpitalu... Przynajmniej nie musze za nic dodatkowo placic (a liczba moich wizyt w nastepnych trymestrach bedzie z koniecznosci duzo wieksza niz normalnia) opieke mam swietna i w dodatku (na razie na szczescie przynajmniej na taka trafiam) bardzo zyczliwa i kulturalna, nie jak ordynator Nnatalie...;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkie przyszłe i obecne mamusie ;)
też jestem na etapie oczekiwania na swojego październikowego dzidziusia, więc mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona i będę mogła się z Wami dzielić swoimi radościami i obawami.

chwilkę się przyglądałam i powiem szczerze, że szybko Wam idzie nabijanie postów :-D i mimo że ostatnie tematy są dosyć poważne, to w zdrowiu doczekamy szczęśliwego rozwiązania ;)
 
Witamy Kreatywna :)) posty lecą bo wiele dziewczyn na zwolnieniach w domu..to co innego można robić:-p.
Ja na zwolnieniu od 2 tygodni.. i sobie pomyslalam 'ech, nie bedzie tak źle'.. włączyłam tv ok. 10.00 po przebudzeniu a tu jakaś MASAKRA:baffled:, no to sobie myślę..pogram sobie- ale szybko mi się znudziło:-p, no to pogotuję- ale okazuję się że mam o wiele mniej sił niż kiedyś i nie mogę stać w kuchni 3 godziny.. no i tak nabijam posty na forum:-p:rofl2:
 

Kreatywna witaj :) martOocha ja też w domu z nakazem leżenia.. już sama nie wiem co mam robić ze sobą... dzisiaj jednak wstałam i odkurzyłam trochę mieszkanie,bo samo się nie zrobi.. obiad również zrobiony na szybko... ale już w łóżku i tak do 21.03 przynajmniej.. kurde, oby nie dalej :))
 
ja jeszcze pracuję, chociaż pewnie już niedługo, ale to że wybieram L4, to raczej taka moja 'polityka' wobec firmy niż względy zdrowotne (jestem zwolennikiem aktywnej ciąży - jeśli oczywiście nie ma przeciwwskazań).
tak czy siak postaram się kreatywnie wykorzystać wolny czas :-D a i na ploteczki na forum też chętnie wpadnę ;)
 
Ale tak szczerze to przerażona jestem tym co leci w tv... naprawdę ŻAL..
Książkę bym poczytała chętnie..ale mam coś ostatnio z oczami że bardzo szczypią..-też tak macie?

Jest wiele rzeczy które mogłabym porobić (np. zaległy album z zdjęciami ślubnymi, ogólnie albumy porobić..)-ale mam takiego lenia że SZOK! a co się tylko trochę więcej poruszam to nudności:-p. Ale nie chcę narzekać.. jestem ogromnie wdzięczna za to co mam i zniosę WSZYSTKO:tak:
 
ale ja nie napisałam o herbacie z hibiskusa tylko ze w herbacie owocowej jest hibiskus ;] są osoby ktore bardzo duzo herbat owocowych w ciagu dnia pije więc lepiej ograniczyć ;]

Sorry Dzaga ale odnosilam sie do jakiegos tam postu wczesniej, a pozniej ty cos napisalas wiec odpisalam. Osobiscie tez pije duzo roznych herbat. Owocowych, zielonych z hibiskusa rowniez, ziolowe i generalnie rozniste bo lubie. Ale nie lubie jak ktos mi twierdzi ze herbata z hibiskusa jest herbata owocowa bo to bzdura. A to ze hibiskusa dodaja do herbat owocowych to juz inna bajka.
 
reklama
Sorry Dzaga ale odnosilam sie do jakiegos tam postu wczesniej, a pozniej ty cos napisalas wiec odpisalam. Osobiscie tez pije duzo roznych herbat. Owocowych, zielonych z hibiskusa rowniez, ziolowe i generalnie rozniste bo lubie. Ale nie lubie jak ktos mi twierdzi ze herbata z hibiskusa jest herbata owocowa bo to bzdura. A to ze hibiskusa dodaja do herbat owocowych to juz inna bajka.

no mi własnie chodziło o to ze dodaja a nie ze jest :) i generalnie tak jak wczesniej napisałam kolezanka patrzyla i nie znalazła herbaty owocowej bez hibiskusa ;]
 
Do góry