reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

deli, większa ilość śluzu w ciąży to naturalna, fizjologiczna reakcja ochronna przed patogenami tj. bakterie, grzyby. Bardzo dobrze, że masz go więcej.
 
reklama
Co do farbowania to fryzjerka mi mówiła, że można. Są nawet specjalne farby dla kobiet w ciąży bez amoniaku. Jeśli chodzi o balejaż to bez problemu można. Ja poszłam zaraz na początku ciąży, coś 5 tydz.
Jeśli chodzi o depilacje woskiem gdzieś czytałam że nie można, ale czemu to nie wiem. :eek: Zawsze mi się marzyło zrobić cała, ale jak kiedyś spróbowałam głebokie bikini to myślałam że umrę z bólu.
Co do brzucha to też mi wieczorem wywala. Ciężko mi powiedzieć czy to ciążowy, bo swoje sadełko też mam.
 
Dziewczyny dzięki za wiadomości! Z paniki szybko pobiegłam do pierwszego lepszego gina zeby sie dowiedziec czy wszystko ok no i wszystko gra! Mam brać duphaston, a mówi że plamienie i bóle brzucha mogą jeszcze wsytępować. Także od dziś postanowienie- nie panikować!!! :) Trzymam kciuki za wszystkie!!!! :*
 
Najlepiej by było maścią znieczulającą się przed wysmarować. Emla sie nazywa.

OMG ja dziś cały czas głodna:szok:
 
Ostatnia edycja:
matrOocha , to może z tym woskiem zapytaj gina.


die_perle ja też się na początku jakoś dziwnie z całkowitą golizną czułam, ale teraz się przyzwyczaiłam i już sobie inaczej nie wyobrażam.


Rajani sutki nie są jakoś wybitne wrażliwe, a całe piersi bolą mnie mniej już od jakiegoś czasu.

Mnie się wydaje, że mi brzuszek nieco urósł, ale może mi się tylko zdaje.

Deli ja się martwię, bo wszyscy mówią, że w ciąży jest więcej śluzu, a ja nic takiego nie zauważyłam u siebie.
 
Rajani i deli80 - ja też mam więcej śluzu i jest taki kremowy gęsty a dzisiaj rano stoję i czuję że coś ze mnie wypływa, już się wystraszyłam że to może krew a wyleciała mi około łyżeczki śluzu...

co do brzuszka to już od 2-3 tygodni mam takie wybrzuszenie kilka cm nad pipką :-) spodnie zmieniłam z 36 na 38 i kupiłam takie na gumce w C&A za 49zł :) takie materiałowe, z wyższym stanem - nie biodrówki, jedne seledynowe, drugie czarne i trzecie w kwiaty. dżinsy coraz mniej noszę bo cisną mnie.


wiecie co ja właśnie jem na kolacje? chleb z przecierem pomidorowym i smalec z ogórami :-) taką mam zachcianke :-)
 
reklama
Do góry