reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

reklama
Paulagd ja mam od czau taki beżowy śluz (kawa z mlekiem) to normalne w ciąży nie martw się!

Ja bym nie kupiła takiego USG... U nas na kwietniówkach kilka dziewczyn miało detektor tętna płodu i podsłuchiwały dzidziusie...ja tam poczekam na kopniaczki...

U mnie dalej brak dolegliwości...i całe szczęście :-)
 
Hej kobietki.
Kamcia mnie tez kluje z prawej strony od czasu do czasu ale lekow zadnych tez nie biore lekarz nawet zakazal narazie.
Nawet mam lekki niedobor zelaza i bakterie w moczu i do konca 12 tyg zadnych lekow mam nie brac.
Zastanawiam sie czy w srode nie isc do lekarza i zobaczyc moja niunie czy wszystko jest w porzadku, chociaz za 2 tygodnie 26.03 mam usg prenatalne.
Troche mnie wystraszyl ten sluz w poniedzialek taki gesty lekko taki kawa z mlekiem ale doslownie troszke go bylo i przeszlo ale tak jak mowie mysle ze bylo to przez nocne igraszki.
Tak jak patrze na wasze zdjecia USG znaczy waszych maluszkow to patrze na swoje jak uda sie to wrzuce pozniej, robione tydzien temu to maluch mial 2,1cm niestety nozek i raczek sie nie dopatrzylam :( ale macie jakby to powiedziec male pecherzyki ciazowe moj jest w porownaniu do dzidzi duzo wiekszy :crazy:
 
Pęcherzyk ciążowy zależy od ruchów różdźką :-p..z jednej perspektywy wygląda jakby był blisko maluszka..a jak ruszy inaczej pęcherzyk się jakby powiększa.. więc nie wiem czy można to stwierdzić 'oczami' (jejciu!!! mam kłopoty w wysławianiem się:szok:)
 
Hej dziewczyny!
Na razie plamienie bardzo skąpe, po siusianiu jest na papierze toaletowym,więc mam nadzieję, że tylko tyle i nic więcej nie będzie ..
Co do farbowania włosów... nie ma żadnych badań, które mówią, że nie wolno, że szkodzi. Ja oczywiście farbuję u fryzjera, bo sama to sobie mogę jedynie krzywdę zrobić... :)
 
Ja wloski ufarbowalam sobie w niedziele farba L'oreal.
Pietrucha - plamienie napewno minie i wszystko bedzie dobrze.

Widzicie moze jakies zmiany w waszych brzuszkach?
I czy tylko mnie piersi przestaja bolec, jedynie nie moge dotknac sutkow bo bola jak nie wiem co...
 
Rajani, ja od dwóch dni chodzę, macam się i panikuję, że nie bolą. Fakt, sutki zostały tkliwe.
Co do brzuszka, to nie jest bardzo widoczny, ale w spódniczki ołówkowe i jeansy już nie wchodzę.
U mnie plamienie dopiero zaczyna ustępować, jakby coraz więcej mleka, a mniej kawy :laugh2:
 
reklama
Cześć dziewczyny, niestety dziś znów nie doczytam, bo do 7-18 w pracy byłam i padam na pyszczek.
Czytałam coś o USG - jak dla mnie to bym chyba non stop była podpięta :p.
Co do ubrań to u mnie porażka. Brzuszek widoczny jest i ledwo zapinam się w jeans, ale cóż warto zmienić rozmiar.
Co do włosów to ja akurat nie farbuje więc jeden problemik mniej :-).

Powiedcie mi czy tez macie dużą produkcję śluzu innymi słowy więcej go teraz?
 
Do góry