reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Ja bym sobie kupila takie domowe usg- istnieje prawdopodobienstwo ze serial Groszek w przestrzeni kosmicznej- ogladalabym 24 na dobe przez 9 miesiecy...a tak serio ja nigdzie nie znalazlam informacji o tym ze usg szkodzi dziecku....zapewne nieustanne szkodzi jak wszytko- ale jak ktos ma zdrowy rozsadek to chyba nie ma problemu?

Natalie nawet mi nic nie mow o tych eklerkach...czekam do soboty i bede sie smarować tym kremem chyba:p

Paulagd ja miałam takie plamienie- delikatny półprzźroczyzty sluz zabarwiony jak kawa z mlekiem- bardzo niewiele- praktycznie sladowo- ale jednak- okazalo sie ze to lekkie podkrwawianie z macicy- mam/mialam malutkiego krwiaczka- prawdopodbnie sie już wchłoną- ja od razu zadzwonilam do swojej lekarki i pojechałam to skontrolowac na usg.
 
reklama
a co do farbowania....ja 21.04 mam komunie mojej Córy...wypadałoby żebym wyglądała ładnie a tu ani sukienki ani włosów..ech zobaczymy co to będzie ;/
 
die_perle do komunii jeszcze sporo czasu, tak więc spokojnie:) przecież to już będzie 2trymestr, wiec jak użyjesz farby bez amoniaku to czemu nie? Ja też mam zamiar się wyfarbować na początku maja:)
 
ja na wiosnę na bank robię sobie kolorek- juz wyglądam jak babajaga..jeszcze z tymi pryszczami i podkrążonymi oczami:-p. Piękny pedicure już sobie zrobiłam parę dni temu..całe spa na stopy.. teraz właśnie włosy..
Zawartość amoniaku w normalnych farbach jest już znikoma i wątpie żeby w jakimkolwiek stopniu szkodziła..
A ogólnie to włosy mam OKROPNE!!! paznokcie-piękne..a włosy- NON STOP tłuste i takie jakieś 'twarde'?

Mam tez do Was pytanie.. przed ciążą chodziłam na wosk- całkowity bikini.. no a od czasu testu pozytywnego boję się tam pójść.. i kurcze jestem w kropce.. Myślicie że takie coś może zaszkodzić?
 
Martoocha powiem Ci że z tym woskiem to mi klina zabiłaś..ja sie nie woskuje i nawet się nigdy nad tym nie zastanawiałam mam tak znikome owłosienie że nawet nie byłoby co woskować...hmm może inne Ciężarowki coś będą wiedzieć- no i zapytaj w gabinecie- osoba wykonująca zabieg powinna mieć taką wiedze
 
a co do włosów to ja jestem szatynka- i w zasadzie farbuje sobie tak na słoneczny bląd. miodowy na zasadzie reflekśów- nawet nie balejż ani pasemka tylko takie refleksy- lubie jak włosy wyglądaja naturalnie wiec tragedii w sumie nie ma bo to az tak nie widać u mnie że odrost idzie a do tego mam kręcone włosy- które teraz kręcą sie jeszcze bardziej niż standardowo - więc ja tam zawsze wyglądam jak roztrzepaniec roszczochraniec:D
 
martOocha ja też nie wiem jak z tym woskiem, bo tego nie stosuję. die_perle ma rację, w gabinecie na pewno będą wiedzieć.
 
no wiem..ale boję się że oni zawsze powiedzą" to na Pani odpowiedzialność''- bo będą się bali.. a ja dosłownie pokochałam tą wygodę.. i sprawia że czuję się atrakcyjnie:sorry::zawstydzona/y:. A tak naprawdę przez przypadek to zrobiłam:-p. Chciałam zrobić sobie bikini do linii majtek- myślałam,że to się nazywa bikini francuskie (no bo na paznokciach przy frenchu jest paseczek nie?)- a tu ja patrzę a ja nie mam nic:szok: ani z przodu ani z tyłu.. ale naprawdę-GENIALNA sprawa! polecam.
Wiem,że w 9 miesiącu zalecają kobietom zrobić bikini waxing przed porodem.. mojej koleżance to właśnie to przyspieszyło poród..i to właśnie dlatego się waham.. normalnie już dawno bym poszła
 
ja raz sobie zafundowalam golizne na pipce- i niezbyt się odbrze czulam z gołą piposzką:p jakaś taka "nieletnio łysa" :D
preferuje trójącik:p który u mnie prawie naturalny jest - z lekkim tylko tuningiem:D
 
reklama
cześć kochane! Ja do was na chwilkę ,chociaż jestem z forum listopadówek 2013, ale termin mam na 30.10. Mam do was pytanie, czy miałyście w okolicach 7 tygodnia delkatne plamienia? Ja od prawie 2 tygodni biore duphaston, ale ma czasami delikatne plamienie, troche w kolorze z mlekiem, wizyta dopiero we wtorek i trochę się niepokoję. Jak to było u was???
Ja również biorę duphaston jestem również w 7 tygodniu i też mam plamienia, niestety już jakiś czas. Moja gin powiedziała żeby się nie przejmować dopóki nie zacznę plamić krwią, wtedy od razu mam się do niej zgłosić albo na pogotowie.
 
Do góry