reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

tak samo te kolorowe noże oni chca 109 zł a na allegro mozna kupic juz za 69zł z przesyłką :p
jedne rzeczy opłaca sie kupić inne nie :)
 
reklama
co racja to racja- tzreba sprawdzac bo pod osłonką promoci myśląc że okazyjnie często gęsto przepłacamy:p
a ja nie lubie przepłacać oj nie! :D

a na allegro to już w ogóle ceny fajne 51 zł :) super:)

szkoda ze jeszcze nie ma "domowego usg" zeby sobie Fasolaki częściej ogladać:)
 
A ja wam powiem ze nie kupilabym takiego usg... Z jednej strony fajnie zobaczyć w domu ja spokojnie maluszka ale z Drugiej strony to sa kolejne fale wytwarzane przez usg które w nadmiarze mogą szkodzić :/

die perle ​ostatnio pisałas cos o eklerach;) mmmm narobilas mi apetytu i dzis scigalam mame(bo moj kochany znowu 130km ode mnie:() zeby mi kupiła;)
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy farbujecie włosy w ciąży? W maju mam aż 3 komunie i roczek chrześniaka- przydałoby się dobrze wyglądać i nie wiem czy zapach farby nie zaszkodzi dziecku :eek:
 
te groupony to jedna wielka ściema, na początku rzeczywiście było to opłacalne, ale teraz naprawdę jak porównam oferty nawet na noclegi w hotelach to wychodzi prawie to samo, czasami taniej, a nie mówię już o kuponach na art. gospodarstwa domowego itd..

Kamcia - dziewczyny pisały coś o farbach do włosów w wątku o zdrowiu i urodzie i polecały tam jakieś które nie mają amoniaku :)
 
reklama
cześć kochane! Ja do was na chwilkę ,chociaż jestem z forum listopadówek 2013, ale termin mam na 30.10. Mam do was pytanie, czy miałyście w okolicach 7 tygodnia delkatne plamienia? Ja od prawie 2 tygodni biore duphaston, ale ma czasami delikatne plamienie, troche w kolorze z mlekiem, wizyta dopiero we wtorek i trochę się niepokoję. Jak to było u was???
 
Do góry