reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Mnie lekarz obliczył że moje maleństwo ma o dwa dni mniej niż na suwaczku. To jest ciąża po IMSI więc on liczy od transferu, a ja od punkcji:-)
 
reklama
Ja mam liczone od dnia om- i w 7 t4d Groszke mial tylko 7mm ale lekarka powiedziala ze to odpowiada wielkosci...niby w tabelach tez tak to wyglada..ale jak widac roznie to jest- Fasolaki rozwijaja sie wlasnym tępem...zobaczymy ile "wzrostu" będzie miał groch za 3 tygodnie:)
 
Wow Sony pierwszy raz widze boskie!! :D se bym kupiła normalnie- i se kupie moze poptrze czy u nas nie ma na dojczlndzkich stronach:p EMOWI nawet nie powiem- nie musi wszytkiego wiedziec:p

o a na amazon.de znalazlam bez problemu za 42 euro nowe urządzenie...kradną na tym gruponie jak niewiem co:p człowiek myśli że to promocja a to normalna cena http://www.amazon.de/Angelsounds-Original-Ultrasound-Gerät-Doppler/dp/B0036XVDN6
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry