reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

witam się z rana :) Natali spokojnie na pewno wszystko jest dobrze, nie martw się nic. Pamiętaj, że u Ciebie macica się będzie szybciej powiększać niż u nas bo są 2 Maleństwa. Byłaś u lekarza? Dzwoniłaś do niego? Daj koniecznie znać jak się czegoś dowiesz.
u mnie dzisiaj brzydka pogoda, nawet wstać się nie chciało... ja czuję się dobrze i niecierpliwie czekam na wizytę, to już za tydzień :)
 
reklama
Czesc dziewczyny!

Natalie- ja mialam identyczne dwie niteczki krwi- na szczescie to nie bylo nic powaznego- ale skonsultuj to dzis! wiem co czujesz...trzymam mocno kciuki za Ciebie i malenstwa! zreszta jak za nas wszystkie, koniecznie napisz co i jak!


U nas tez pogoda sie troszke zepsula- juz nie ma błękitnego nieba...a jutro ma padac:( mam mdlosci poranne- okropienstwo:( zjadlam tabletke na nudnosci, wypilam kubek cherbaty z miodem i polowa cytryny i przeszlo...ale no kurde nie mialam tego w pierwszej ciązy- i ta sie tez spokojnie zapowiadała a tutaj takie cos???? ;/
 
o jestem juz w 8 tygodniu :D a wlasnie bo ja mialam pytac juz kiedys- na usg ostanim bylam w poniedzielk czyli 4 dni temu- byl 7 tydzien i 4 dzien- Groszek mial 7mm- lekrka powiedziala ze wielkosc odpowiada wieku ciązy....no ale tak czytam i niekotre jestescie bardzo podobnie jak ja a Malenstwa sa wieksze...a i w sygnaturce dzis sie pokazuje ze 15mm (ale to chyba pod koniec 8 tyg co?)
 
Hej dziewczynki
nnatalie
i co u Ciebie? Mam nadzieję, że byłaś u lekarza i wszystko ok. Dziewczyny dobrze piszą; na pewno nie ma się czym denerwować i wszystko jest dobrze.
A mnie się dziś udało wstać na tyle wcześnie, żeby iść na badania, więc zaraz śmigam.
Nie wiem tylko, czy to ma jakiś wpływ, ale chyba się przeziębiłam na wczorajszym spacerze, bo obudził mnie ból gardła. Zastosowałam domowe metody i chyba jest lepiej. Mam nadzieję, bo jakoś nie uśmiecha mi się wizja przeziębienia w ciąży.
 
Natali napewno wszystko jest w jak najlepszym porzadku ale czekamy na wiesci.
Ja dzis tez wyjatkowo wczesnie wstalam choc nie moglam w nocy za bardzo spac :<
u mnie niebo zachmurzone wiec okularki przeciwsloneczne zostaja w domku :(
A tu zapowiadaja jeszcze -17 stopni brrrrr.
Zaraz sniadanko i jade do rodzicow ale po drodze wstapie do sklepu bo nie mam w czym chodzic bluzki zaczynaja byc opiete a ja tego nie lubie wiec trzeba jakas bluzke sobie kupic :(

Milego dnia
 
natalie daj koniecznie znac po lekarzu !!!

sie_perle każda fasolka rozwija sie swoim tempem i zależy kiedy było owu... u nas w 8tc fasolka miała 15mm równy na dany wiek..
 
Cześć kochane:* dziękuje za słowa wsparcia!! Narazie odkąd wstalam nie ma wiecej tych "nitek,skrzepkow" nie wiem co to było.... Bede dzwonić i zobaczymy co powie... Jeśli nie dzis to postaram sie na poniedziałek chociaz przełożyć wizyte...
 
die_perle te suwaczki czasem mijają się z prawdą... Przekonałam się w poprzedniej ciąży więc w ogóle się nie przejmuj. Na tym etapie ciąży wzrost dziecka jest bardzo szybki, czasem podwaja wielkość w kilka dni.

nnatalie - spokojnie, już kilka osób pisało więc tylko powtórzę: żywa czerwona krew lejąca się z Ciebie to jest powód do niepokoju i natychmiastowej wizyty u lekarza. Plamki, nitki, bóle i inne cuda będą się pojawiać przez całą ciążę i są normalne. Oczywiście możecie i macie prawo konsultować z lekarzami wszystko co Was zaniepokoi. Ja akurat nie jestem zwolennikiem...
edit. cieszę się, że już spokojnie :)
 
reklama
Dzień dobry,
Znów koszmarny poranek mdłości i zgaga. Wnętrzności podchodzą mi pod gardło, ale oczywiście wymiotować się nie nauczyłam i tylko pluje :-(.
Pojechałam jeszcze z rana na pocztę i ledwo co wróciłam. Zastanawiam się czy wracać do pracy czy zostać jeszcze na L4 przez to samopoczycie, bo jakoś nie widzę siebie 8 h za biurkiem.

die_perle
Spokojnie po 7 tyg maleństwo rosnie 1 mm na dzień, ale też każde rośnie swoim tempem. Po za tym maleństwa są tak małe, że lekarz też może zle zaznaczyć i wyjść troszkę mniej niż jest. Najważniejsze, ze rosnie i bije serduszko.

nnattalie
na pewno wszystko dobrze, tak jak mówią dziewczyny macica się powiększa, hormony buzują i takie dwie malutkie czerwone paseczki na pewno nic nie znaczą, ale zadzwoń do lekarza będziesz spokojniejsza.
 
Do góry