reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Ja też nie stroję Zosi, najwygodniej w dresach, chociaż nie powiem bo jak się dowiedziałam,że będziemy mieć dziewczynkę to wpadłam w szał zakupów,sukieneczek,spódniczek. W rezultacie większości nawet nie założyła i leżą na strychu a część sprzedałam. Teraz czasem też na coś zachoruję i kupię Zosi,szczególnie lubię markę Zara, ale szał jest już mniejszy, sukienki okazjonalnie a na co dzień lubimy wygodę :-)
 
reklama
Cześć laski;-)
U Nas po staremu, tzn Tosiek nie dobry haha mówie Wam siedem światów z nim,a ale coraz bardziej chłopczykowaty się robi i zaczyna się dłużej zabawiać czymś , myśli, kombinuje wiec codziennie wymyśle coś nowego .
My święta sami tzn bez taty bo m na statku :-( Smutno ale cóż taka praca:-:)-(
Coraz mniej Nas tu na forum, szkoda.
Jak tam ciężaróweczki trzymacie się dzielnie??
 
witam:)

ja coś ostatnio czasu nie mam, choć codziennie tu zaglądam. Kiepsko się czuje, nie daje już rady chodzić, nawet po kąpieli pod prysznicem muszę się położyć bo jestem zmęczona:szok:

a to mój brzuchol (skończone 31 tc)
 

Załączniki

  • skończony 31 tydzień z Frankiem (9).jpg
    skończony 31 tydzień z Frankiem (9).jpg
    13,3 KB · Wyświetleń: 42
justys wspolczuje ze swieta spedzacie sami... a kiedy wraca Twoj luby? no i chyba idziesz do rodzicow czy gdzies?

kasiadz niezla pilka ;-) ja mam tycke mniejszy ;-)
 
Herbatka m wraca1 stycznia :tak: Ma chłopak wyczucie co ;-)
Kasia współczuje ja po całym dniu z tym moim szatanem mam dosyć a Ty biedaczku w ciąży , ale dasz radę, ładny masz brzuszek;-)

U Nas odwilż i śnieg mi spada mam wrażenie jakby chałupa mi się waliła, w nocy ze 3 razy się budziłam :wściekła/y:
 
Cześć cześć

jak tam przedświatecznie? Sprzątacie? Bo ja ni mam w ząb czasu.

Justyś oj szkoda że sami świątka, ale jak jest taki mały szkrab w domu to i tak jest wesoło :) gdzie wybywasz?
Mój Aruś też z każdym dniem coraz mądrzejszy, szok jak szybko rośnie. Bajki już uwielbia, szczególnie Teletubisie i Baby Jake'a.
Kasiadz piękny brzuchol, boże jak fajnie czuć kopniary i wiedzieć że za chwile dwa bąbelki będą. :) Może urodzisz w Walentego ;) Olej i do dzieła ;)
 
reklama
Cześć Pchełki Moje Śliczne!!!

Ho, ho, ho! Pamięta mnie tu jeszcze kto :) Zaniedbanie spowodowane tym, że dostałam pracę w prywatnej klinice medycyny estetycznej. Aktualnie jestem przy przeszczepianiu włosów i dużo czasu poświęcam nad mikroskopem ucząc się technik transplantacji. W czwartek mam pierwszą operację więc się dygam :) Zapisałam się też na zumbę więc kręcę dupskiem na zajęciach :D Marko rośnie, dokucza ale w sumie coraz fajniejszy jest. Pociecha z tych naszych bajtlów :) Już takie duże dzieciaki! Ciekawam co u Was ale niestety nie udało mi się doczytać wiele wstecz więc całuję każdego z osobna!!!

Justyś szkoda, no ale taka robota... :( Bęzie się tęsknić pewnie, dobrze że Tosiek awanturzy to będziesz mieć zajęcie :D

Kasiadz ślicznie się prezentujecie :)!!! Obyś tym razem nie musiała czekać tak jak w zeszłym roku ze mną hehe :D Bardzo Cię podziwiam, za siłę!

Elifit u mnie sprzątanie niezbyt efektywnie :D Może dziś w szafach posprzątam...:cool: A może nie :D się okaże :) Ucałuj tam mojego Idola od e-cioci ;)!
 
Do góry