reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Melduje się i ja :)

Świąteczne porządki zaliczone, wysprzątałam wszystkie szafki, poprzebierałam rzeczy, poprasowałam wszystko :D na jakiś czas będzie zapas.

Filip od tygodnia męczy się z katarem, wczoraj dostał już antybiotyk, lekarz stwierdził że nie ma na co czekać bo wszystko mu spływa do płuc. Mam nadzieję, że mu przejdzie.

My też do fryzjera musimy się przejść, mamy takie strzępy z tyłu głowy że nie mogę sobie z nimi poradzić.

A tak po za tym to po staremu.. budowa idzie do przodu, w styczniu ma wejść kafelkarz.,

Mileczka - gratuluje pracy :)
 
reklama
mileczka łóżko mamy takie:
images


a u fryzjera rewelka, fryzjerka nie mogła się nadziwić, młoda baz problemu dała się obciąć, tylko trochę się kręciła bo wszystko ja interesowała, ale było naprawdę super :)
 
Mileczka najważniejsze ze sobie poradziłaś. Czasem z grubejrury najlepiej. Jeśli chodzi o lekarzato ten faktycznie był nieprzytomny, ale tu ogolnie maja lekko w dupie badania itd.

Asik to zdrowka dla synka! Oby mu do swiat przeszlo!

Kasia ladne to łóżeczko, ja tez jak będę zmieniala to mysleo podobnym

Eveline super ze sama jeździsz, chwila i będziesz mialawprawe. Wspolczuje straty dwoch bliskich osob, ale siostra mloda pewnie toulozy sobie jeszcze Zycie…

Maggie oni nie chca ingerowac, wiec nie badaja bez potrzeby,chyba żeby mi cos było. Z jednej strony i dobrze, ale z drugiej G. wiem natemat swojej szyjki. 3mam kciuki za robote!! Pisz koniecznie co z tego wyszlo

Ja jutro do teściów spadam. Może się jeszcze odezwe. Nie chcesię strasznie ale … musze się przemęczyć :baffled:
 
Kochane mamuśki wszystkiego najlepszego z okazji Świąt. Dużo zdrowia, spokoju i uciechy z dzieci.

My dzisiaj też jedziemy do moich rodziców i pewnie nie będę miała okazji, żeby zajrzeć na BB. Jeszcze musimy się spakować i ogarnąć mieszkanie przed wyjściem :).
 
Z okazji swiat dziewczyny wszystkiego najlepszego, duzo zdrowia dla was i dzieciakow. Oby kolejny rok był lepszy niż ten obecny! Spełnienia marzen dla wszystkich!
 
Hej laski
I co świta i po świętach. Masakra jak ja się obiadłam wstyd:zawstydzona/y: Wieczorem musiałam wstawać do lodówki i wziąć łyka orzechówki mojej mamy bo myślałam że zejde:wściekła/y:Człowiek to głupi jest strasznie z tym jedzeniem a przynajmniej ja ;-)

Dziewczyny uczycie już dzieciaki siadania na nocnik??Jak to u Was wygląda bo u Nas baaaaardzo ciężko, nic nie robi i wstaje i mówi :ma aa że nie ma :tak:
 
reklama
Hej

Justyś u nas z nocnikim tez postępów nie ma, siądzie na sekundę i zaraz chce schodzić, niewygodnie mu chyba. Dwa razy jak go posadziłam zaraz po pobudce bez pieluszki to mi uciekł i nasikał na stojaka na podłogę :-D i to taką kałużę, ze trzeba było pędem po ścierę lecieć:-)

A u nas święta połączone z chorowaniem, mi i małemu teraz już tylko kaszel został , szkoda bo nawet na spacer nie można było dłuższy pójść , święta w domu przesiedzieliśmy i główna atrakcja to było obżarstwo i tv :tak:
 
Do góry