reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

tak to prawda, trzeba pilnować dzieci, nasza wczoraj włożyła głowę w szczebelki od oparcia krzesełka i nie mogła wyjąć:szok: nawet bym nie pomyślała że może mieć taki pomysł:zawstydzona/y:. Pozostaje się tylko cieszyć że nie mam bliźniaków bo wtedy yo nie wiem jak ich pilnować, najlepiej zamykać w pomieszczeniu gdzie nic nie ma;-)
 
reklama
ja tez sie zastanawiam czy nie obic mebli gabka.... czasem biegnie jak jakis czubek i nie patrzy ani pod nogi ani przed siebie
 
Jak Was czytam to tak jakbyście opisywały to co robi moja Zosia. A najlepsze z tego jest to,że Filip to był przy niej złotym dzieckiem. Zosia rzadko bawi się zabawkami,jej ulubionym miejscem zabaw jest kuchnia i szafki. Jak tylko uda jej się dostać do kuchni i szafek to mam wszystrko wysypane,sól,cukier kasze. Sztućce wszystkie powywalane, sól garściami ładuje jak nie zobaczę a potem oczywiście wymiotuje. Baterie,pionki od gier pieniądze,wszystko do buzi. Ost kredką w kontakcie chciała grzebać:szok: Wszędzie wejdzie i oczywiście wszystko co jej wpadnie do ręki wyrzuca do kosza. Już nie mam do niej siły,bo mieć oczy dookoła głowy to za mało. Filip był niegrzeczny ale ona bije wszystkich na głowę,pocieszyłyście mnie bo widzę,że nie jestem sama
 
Hej dziewczyny :)
Fifi też szafkowy, ale najlepsza zabawka dla niego to odkurzacz - jeździ szczotką po dywanie.
Ja na urlopie od poniedziałku do końca grudnia siedzę i nawet nie miałam czasu zajrzeć do Was. Teraz fifulec poszedł spać.

Wyszedł nam w końcu pierwszy ząbek :D zobaczymy czy następne posypią się lawinowo. AAA i urodził mi się bratanek - w końcu zostałam prawdziwą ciocią :) tylko szkoda że tak daleko mieszkają to szybko małego nie zobaczę.
 
dobrze że ząbek wyszedł, teraz pewnie wszystkie na raz zaczną wychodzić. Ja u Tośli wczoraj znalazłam 3 nowe:szok: i już ma 12, chyba że czegoś nie zauważyłam bo już ciężko coś tam znaleźć bo nie pozwala sobie zaglądać a jak wkładam palca to strasznie gryzie gryzoń mały. W każdym razie śmiałam się że już tyle ich jest że jak wyjdzie coś nowego to nie będe wiedziała czy to nowy czy też był już wcześniej:eek:.
Gratuluje zostania ciocią :)

a ja czuje się jak słoń, kuchnię sprzątam już 3 dzień i jeszcze nie sprzątnięta, jedną szafkę umyję i muszę się położyć bo źle się czuję, masakra jakaś :(

tośce wczoraj pod choinkę zamówiliśmy tą kuchnię:tak: dla męża prezenty też już spakowane więc święta mogą się już zaczynać, albo jeszcze nie bo w przyszłym tygodniu z tośką wybieramy się do fryzjera zrobić sobie fajne fryzurki;-)
 
kasiadz ja sie nawet nie biore za porzadki... bo co zaczne to nie koncze. z reszta sprzatanie z dzieckiem to nie sprzatanie. fajnie ze zdecydowaliscie sie na kuchnie, my ciagle myslimy. a Antosia ma duzo wloskow juz? bo moja tyle co nic, wiec fryzjer odpada :-D

asik gratuluje zostania ciocia i pierwszego zebola!! choc bardzo pozno wyszedl... ale u nas dopiero 5 wiec tez bez szalenstw.

eveline dzieci maja czasem naprawde postrzelone pomysly... z tym kontaktem to przerabane. my mamy wszystkie na dole, bo tu taka moda jakas glupia. ale polowa jest odlaczona od pradu. to przy lozeczku zwlaszcza
 
włoski długie nie są ale grzywka jej wchodzi na oczy, więc doszłam do wniosku że przy okazji jak ja się wybieram to i ją zabiorę niech jej grzywkę podetnie i te piórka pozostałe przytnie, może będą ładniej rosły bo pod dłuższymi ma mnóstwo takich króciutkich włosków.

jeszcze wam pokaże jaką sukienkę młodej na święta kupiłam ŚLICZNA SUKIENKA DLA KSIĘŻNICZKI ROZM. 86 12-18MCY (2846771857) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a teraz szukamy do niej bolerka/ sweterka :)
 
reklama
czesc dziewoje,
ja na chwile wpadlam bo Kuba miedzy nogami i nie da nawet spokojnie zjesc:dry:
Chyba zdrowieje bo energii ma az za duzo, jak zwykle;-) Choc czuje, ze znow usadzil jakies smierdzace kupsko:sorry2:
Cos ta smecta nie dziala jakos specjalnie...
Kasiadz, sliczna sukienka!
Ja jakos nie mam weny na ubranie Kuby w jakis wyjatkowy sposob, moze dlatego, ze w ciuchach dla chlopcow specjalnie wybierac sie nie da. gdybym miala dziewczynke bylo by pole do popisu;-)
A Wy ciezarowki trzymajcie sie cieplo i nie przemeczajcie sie podczas sprzatania;-)
Herbata, chyba przeczoczylam, jak druga cora bedzie miec na imie?
 
Do góry