reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

maggie tego najstarsi gorale nie wiedza... ciesze sie ze z Kuba lepiej. moja tez takie smierdziochy robi ze looooo :szok:

ja tez nie ubieram jakos specjalnie, sukieneczka jest, getry sa i jest git :tak:
 
reklama
kasiadz sukienka śliczna,widziałam dziś drugą taką samą na allegro,ale babka z ceną przesadziła bo nowa kosztuje 59 w H&M. Teraz H&M ma fajną czerwoną sukienkę akurat na święta i bolerka za 29.90,tylko nie wiem w jakim kolorze Ty chcesz.

Maggie nam też smecta nie pomogła,raczej tylko podziałała w drugą stronę. Dobrze,że już Kubie lepiej.
A u nas jeden dzień było ok. a dziś znów temp, kaszel i katar okropny:// niech ta zima już się skończy
 
wlasnie, zima zaczyna mnie wkurzac, a to dopiero poczatek:dry:
Herbata, a młoda sie urodzila 14.10? Tak mnie teraz zastanowilo patrząc na Twoj suwak...Bo jesli tak, to wyjasnialo by ich charakterki:-D Choc jak mowi moj mąz, Kuba ma charakter po mamusi. Nie wiem w sumie o co mu chodzi:-D
 
Ostatnia edycja:
:)
jeśli chodzi o strojenie to ja też tego nie robię a sukieneczkę kupiłam bo żadnej nie mamy i doszłam do wniosku że chociaż w świętach młodą ładnie ubiorę bo na codzień to biega w rajtach i bodziaku:-)
 
reklama
Do góry