reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

A ja muszę pochwalić się że Oliwierek produkuję lewą dolną jedynkę :-):-)
zauważyłam że dziąsła jakieś dziwne ma, a na nich jakaś biała kropka... dotykam a tam ząbek :)
siedzimy dzisiaj w domku bo deszcz pada, zimno na dworze...

Monika oby się udało odzwyczaić od smoczka bez problemów.
Lena, Floryda? jak ja zazdroszczę...
biggrin.gif
biggrin.gif
oby się udał wyjazd :)

c66vg5fzv9fifypxh0nz.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wesołych i pogodnych świąt dziewczyny, dla Was i dla naszych forumowych kurczaczków :-)

Ja właśnie robię świąteczną melbę z gotowanego mleka,śmietany, jajek i masła, strasznie kaloryczna ale to moje ulubione ciacho i na każde święta musi być :-) Pycha!!!
 
Ostatnia edycja:
dzieki Mariolcia , narazie srednio nam to idzie..

a ja siedze i pisze, choc bardzo nie chce mi sie..jakos nie czuje swiat, moze dlatego ze tutaj sie jakos ich nie obchodzi...pada snieg...
 
Wesołych, radosnych świąt. Dużo miłości radości i cierpliwości dla naszych kochanych nieznośnych dzieciaczków i ich tatusiów.
 
Zdrowia, szczęścia i radości
niech wam uśmiech w sercach gości
a zajączek piękny, biały
niech przyniesie koszyk cały
jajek złotych, kolorowych
i miłości cały worek.
 
a ja siedze i pisze, choc bardzo nie chce mi sie..jakos nie czuje swiat, moze dlatego ze tutaj sie jakos ich nie obchodzi...pada snieg...

heheh, oczywiscie nie chodzilo mi o pisanie na bb! tylko pisanie na studia :)

tu dzis slonko swieci i dluga lista na zakupy, jeszcze troche kawy i zzmyka dzialac cos zanim potomok drezmi sobie jeszcze :)

milego dnia!
 
Wesołcyh Świąt Mamuśki dla was i waszych rodzin!!

My jutro chrzciny mamy- myślałam że ciut cieplaej bedzie a tu niespodzianka

Pozdrawiamy :-)
 
Wesołych Świąt!!!

Dawno tu nie zaglądałam bo miałam awarie laptopa i niestety brak dostępu do innego komputera.
Oli w końcu się polepsza do poniedziałku mamy brać antybiotyk :) został nam tylko kaszel, kataru właśnie się pozbyliśmy :) Nie wiecie może czemu moje dziecko nie chce jeść mleka? Na noc wypije 120ml jak się w nocy obudzi to max z 30ml, potem w ciągu dnia ze 120ml i to wszystko.... jedynie co je to są słoiczki (jabłko, marchewka, winogrona itp.) ale to daje jej jeden dziennie.
 
Zdrowia,szczęścia i radości
niech wam uśmiech w sercach gości
a zajączek piękny, biały
niech przyniesie koszyk cały
jajek złotych, kolorowych
i miłości cały worek.
 
reklama
Do góry