reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

My juz onizylismy lozeczko do srodkowego poziomu jakis miesiac temu - moja mala spi z raczkami rozlozonymi i zaczela sie obijac o mechanizm pozytywki i ja to wybudzalo. Mi sie wydaje ze dobrze jest obnizyc jakos teraz 5 miesiac czyli zanim dziecko sie zacznie lapac i siadac zeby potem nie bylo niemilych niespodzianek.

Moja dalej spi z nami. Bo mi sie nie chce 3 razy (albo wiecej :-p) wstawac i karmic ja w drugim pokoju. Za 2 tyg lecimy do Polaki na miesiac, jak wrocimy to ja planuje przetransportowac do drugiego pokoju - bedzie wtedy miala prawie 7 miesiecy. Niektorzy mowia ze czasem sie okazuje ze dzieci sie budza zadziej jak spia w innym pokoju (zwlaszcza te karmionw piersia) bo nie czuja mleka mamy wiec zobaczymy czy sie u nas sprawdzi :)

Kingolinka ​trzymam kciukasy za was jutro!!!!!
 
reklama
Hejka:)

Oj ja też bym się już przeniosła do pokoju do męża ale teraz jak wracam do pracy to tym bardziej się nie przeniosę bo i tak będę pewnie chodziła spać zaraz po małym ze względu na wczesne pobudki. A i tak mały pewnie jeszcze sporo czasu będzie się budził w nocy na karmienie więc to zawsze oszczędność czasu, każde 5 minut snu na wagę złota ;-)

Kasiadz fajne to krzesełko muszę się też zastanowić nad kupnem bo już mnie bolą plecy czasami od pochylania się na bujakiem.
 
Witam sie czwartkowo,

od 2 dni Kuba spi w lozeczku i o dziwo nie bylo zadnych sensacji z tym zwiazanych:-) No moze oprocz wczesniejszych pobudek, ale to nie kwestia lozeczka.
I tak sie zastanawiam czy nie zarzadzic juz eksmisji do drugiego pokoju. Fajnie by bylo spac w koncu z chlopem w lozku po tylu miesiacach:-D (do tej pory glownie sypialismy osobno)

Wasze dzieciaki spia z Wami w pokojach czy juz osobno?
aha i kiedy obnizyc dno lozeczka o 1 poziom?

Wczoraj ogladalam wozki parasolki i chyba zainwestuje, choc troche nie wyobrazam sobie jezdzic tym zima.

p.s. nasze forum cos ledwo dycha. Szkoda:nerd:

Mi sie wydaje ze obnizenie lozeczka,to kwestia indywidualna.Zalezy jak Bobas sie rozwija.Ja nie musze obnizac ,bo moja w lozeczku nie spi!!:baffled:Mam tylko do ozdoby:crazy:

Witam sie i ja;-)U nas jak zwykle pobudka o 6 a teraz drzemka, wiec jest chwilka czasu dla siebie:-).
Maggie nasze dziecko spi z nami w pokoju, nie mamy az takich mozliwosci zeby mialo swoj osobny pokoj, ale spi samo w lozeczku od poczatku. Kolo 4 biore go do nas bo juz mi sie nie chce go odstawiac do lozeczka.

Sluchajcie kobietki czy jak dziecko skonczy 6 miesiac to powinno sie do kazdej porcji mleka dawac jakis kleik albo kaszke?

Nie nie dawajnic,w kolejnym mleku jest zageszczacz.Ja tylko na noc raz daje lyzeczke klieiku.
U nas pogoda piekna ,trzeba korzystac.
Wstawilam zdjecie z pizza zebyscie nie myslsaly ze kituje.
 
cytryna - moj poczuje mleko pewnie nawet przez sciane! :-):-)ja bym go juz wytrasportowala do drugiego pokoju,ale mamy duzo gosci na chrzciny(maj) wiec dopiero po wyjezdzie rodzinki sio z naszej sypialni. Moj spi u siebie mimo ze bardzo chce ze mna, narazie jestem twardziel i odkladam , pewnie kilka razy sie zdarzylo ze rankiem zasnal mi pod pacha i spal jak aniolek :)
 
Antosia zaczęła ssać palucha od stopy!!!!! ale go cmoka.....

a tak w ogóle to się witam
bo chyba jeszcze dzisiaj tego nie zrobiłam:D

dzisiaj po 2-dniowym siedzeniu w domu wybieramy się już na spacerek i zastanawiam się jak ją ubrać?
jak ubieracie swoje dzieciaczki jak jest 16stopni?
 
ja założyłam małej body na długi rękaw spiochy, bluzkę i spodenki welurowe, na to kurteczkę wczesnowiosenną i czapę+rekawiczki, ale moim zdaniem jest za ciepło na takie ubranie, i jesli bedzie jutro taka sama pogoda to ubiore jej wiatrówkę i lżejszą czapkę na pewno. Ale jak usnęła to nie chciałam jej już rozbierać i zmieniać ubranek wiec zostawiłam na balkonie po prostu bez przykrycia :)
 
Antosia zaczęła ssać palucha od stopy!!!!! ale go cmoka.....

a tak w ogóle to się witam
bo chyba jeszcze dzisiaj tego nie zrobiłam:D

dzisiaj po 2-dniowym siedzeniu w domu wybieramy się już na spacerek i zastanawiam się jak ją ubrać?
jak ubieracie swoje dzieciaczki jak jest 16stopni?

ja ubieram Ole body na góre koszulka rajstopki i spodnie na to kurteczka buciki i czapka i juz


Witam Was tak wogóle wpadam poczytac od czasu do czasu ale jakos czasu malo Ola ciągle wali mi kupy jeszcze jelitka sie nie uspokoiły a z drugiej strony je teraz jak szalona wiec i ma z czego te kupy robić, dziewczyny czy do zupki moge tak poprostu dodać kleik kukurydziany wspypac i juz do tej pory do mleka sypalam i chciałam jej do zupki bo sie nie najada:-p wogóle ona wiecznie teraz głodna :sorry:
 
My juz onizylismy lozeczko do srodkowego poziomu jakis miesiac temu - moja mala spi z raczkami rozlozonymi i zaczela sie obijac o mechanizm pozytywki i ja to wybudzalo. Mi sie wydaje ze dobrze jest obnizyc jakos teraz 5 miesiac czyli zanim dziecko sie zacznie lapac i siadac zeby potem nie bylo niemilych niespodzianek.

Moja dalej spi z nami. Bo mi sie nie chce 3 razy (albo wiecej :-p) wstawac i karmic ja w drugim pokoju. Za 2 tyg lecimy do Polaki na miesiac, jak wrocimy to ja planuje przetransportowac do drugiego pokoju - bedzie wtedy miala prawie 7 miesiecy. Niektorzy mowia ze czasem sie okazuje ze dzieci sie budza zadziej jak spia w innym pokoju (zwlaszcza te karmionw piersia) bo nie czuja mleka mamy wiec zobaczymy czy sie u nas sprawdzi :)

Kingolinka ​trzymam kciukasy za was jutro!!!!!
heheh moja spi w drugim pokoju od ukonczonego 2-go miesiaca i jesli pamietasz budzi mi sie po 8-10 razy w nocy :-D Wiec nie miej zbyt duzych nadzieji ;-)
 
Jesli chodzi o obnizanie łozeczka tez uwazam, ze jest to indywidualna sprawa. My jeszcze nie obnizylismy bo nie ma takiej potrzeby.
Od pewnego czasu moj syn podczas karmienia symuluje wymioty i wogole zaczał mniej jesc ehh wciskam mu na sile bo tak to by wogole nie jadł... Mam nadzieje ze to minie???!!!
A z kolei ja ubieram małego tak: Body z długim rękawem plus dresy na to wiosenna kurteczka na polarze cienka czapeczka cienki szaliczek i wkładam do spacerówki wyściełanej śpiworkiem:tak:

kasiadz a moj Szymek wogole nie zainteresowany jest braniem nożek do buzi:-)
Ivi wspólczuje ciagłego wstawania w nocy. Nam sie udaje wstawać do 4 razy póki co;-)

Marti ja do zupki zawsze dodaje kleik kukurydziany lub ryżowy i jeszcze łeżeczke kaszki manny;-)

Jutro sondowanie.,.,. trzymajcie kciuki oby tym razem sie powiodło!!!!
 
reklama
Hejka!
U nas dziś 13 stopni, a mały miał na sobie: Body na długi rękaw, rajstopki ,cienką czapkę, apaszkę i cieniutkiego pajaca misia, na to cieniutki kocyk i wszystko... Jak było cieplej to zakładałam mu body na długi rękaw, rajstopy, spodnie, buty, sweterek ,apaszka i cienka czapka i już bez kocyka;-)

Kingolinka
trzymam kciuki aby poszło wszystko, szybko ,sprawnie i bezboleśnie &&&&&&&&&&&&;-) A co do mleka 2 to musisz popatrzeć na opakowaniu bo nie wszystkie 2 są zagęszczane ;-)

Mam pytanie do mam maluszków ulewających, ulewają jeszcze Wasze maluszki? U nas niestety bez zmian:wściekła/y: Któraś z Was pamiętam pisała o BEBILON NUTRITON, zdaje to egzamin? na ile to starcza i ile miarek się daje na ile mleka?
 
Ostatnia edycja:
Do góry