reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

witam, witam ja mam termin na 22 październik także coraz bliżej :) jestem w 32tygodniu ciąży i zamierzam rodzić moje maleństwo w szpitalu na zdrojach (szczecin)...czy któraś z Was ma informacje jak tam traktuje sie pacjentki i czy warto pójść na szkołę rodzenia?
smile.gif
to mój 1wszy dzieciaczek i nie ukrywam jestem przerażona tym co czytam na forach o rutynowych nacięciach krocza, braku mozliwości znieczulenia w szpitalach i wszystkich komplikacjach przy porodzie sn. mam 34lata czy to daje mi większe szanse na cc?
pozdrawiam serdecznie !
smile.gif
 
reklama
nade mną zlitował się ojczulek...jutro wypożyczy mi z pracy na kilka dni klimatyzator bo nie daję rady :baffled::baffled::-)

kobity tak boli mnie kośc ogonowa że aż lewa noga drętwieje ...nie mogę siedzieć nie mogę leżeć... dramat
 
uffff tlenu :dry:

werka - w dupsko dostaniesz za takie latanie po sklepach przez tyle godzin

Rudson - mi dla odmiany drętweiją ręcę tak, że nie mam w nich czucia :dry: spoko luz po porodzie nam minie ;-)
 
Milka u nas burza wiec sie na chwile troche schlodzi, moze do ciebie tez dotrze.

Mnie dzisiaj znowy kosci lonowe bola :/ strasznie kijowe uczucie bleeee
 
widze że coraz więcej mamy niedogodności,ja mam od wczoraj tak opuchnięte nogi jak balony ale zauważyłam że zawsze tak mam jak jestem w Krakowie,a najgorsze są noce jak mnie wszystko boli i drętwieje ale pocieszam się że jeszcze trochę
 
hej
na tej stronce co Nat podrzuciła obejrzałam filmik z PRL pokazujący cały poród bez cenzury...masakra :szok::szok::szok:

no nie spodziewałam się też że to aż tak kiepsko wygląda :-p

teraz to dopiero będę musiała zaciskać poślady co by się próchno z dupska nie sypało :-)

:-D:-D:-D
Wszystkiego Dobrego !!!

monysia
normalnie jajka na twardo z tym zusem;/
czemu Ci kasy nie płacą????

a nie wiem, zawsze coś sobie znajdą czego się uczepić
a to zwolnienie szef za późno dowiózł a to na zwolnieniu
jakiegoś znaczka nie było od lekarza ...

Upał aż się dychać nie chce :baffled:
ciężki dzeiń miałam
idę spać
dobranoc !!!
 
widze ze spodobal wam siefilmik z prl ja go tez ogladalam i mimo ze to bedzie moj drugi porod to tezx sie przerazilam:szok: ale juz sobie troche humorek poprawilam bylam z cora na smerfach i troszke sie posmialam a tak szczeze myslalam ze film bedzie lepszy;)
 
reklama
Dziewczyny, nie wiem czy ktos kojarzy reniag? Udzielala sie u nas troszke ale nie duzo. Poza nasza rabbit byla druga pazdziernikowka oczekujaca blizniakow. Renia urodzila 2 chlopcow w 34 tygodniu, wklejam info z watku o ciazy blizniaczej:
"Kacper i Filip, wazą po ok 1620 i 1670-jakos tak, mierzą 43cm i muszą zostac na 2 tyg w szpitalu ze względu na niską mase ur. Tyle wiem." i jesze ktos napisal ze obaj dostali po 10 pkt.

Nie wiem gdzie sa nasze moderatorki? Bo zadna sie jakos nie odzywa, ale to juz chyba czas pozakladac watki o narodzinach dziedziaczkow i inne z tym zwiazane?
 
Do góry