reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

reklama
Witam dziewuszki:))

ja juz po weekendzie nad morzem:) bylo super. Pogode mielismy piekna i nawet nabralam troche blasku slonecznego (opalenizne)...
Ale przegielam z chodzeniem. W sobote chodzilismy z kolezanka po sklepach moze z 6-7h, a w niedziele caly dzien stekalam nad morzem tez chodzac po plazy...
Wczoraj nie wiedzialam jak sie nazywam:baffled: Dostalam jakis skurczy, nie moglam stanac na nogi, ciagle cos mi cieklo. Miednica tak mnie bolala ze szok... i moj M zawiozl mnie na pogotowie. Skonczylo sie tym ze kazali mi lezec w lozku i nie wychodzic przynajmniej przez tydzien. Ze mam odpoczywac. USG mi zrobili, serduszka posluchalam, sklurczy silnych i nie bylo i bogu dzieki wyslali mnie do domu:szok:;-)

Teraz leze sobie i sie bycze. BNajgorsze sa noce wtedy mnie wszystko boli i mam problem ze wstawaniem....

PS> boze nie sposob was nadrobic... PRzeczytalam pare stron ale dalam sobie spokoj bo az oczy bola...
 
Miłka ty małolato!!!!!!!!!!!
biggrin.gif
! Zdrówka !!!!!!!!! :-):-):-):-)
 
Witajcie,

problemy ze spaniem tez oststnio mam, nie dośc ze dwa razy wstaje do WC, jeszcze cięzko mi ise przewrócic na drugi bok i w ogóle to cała ocięzałośc.Po wczorańszej wizycie u lekarza dowiedziałam się,że mam anemie i musze lepiej zbilansowac sobie diete. Do tego bardzo mi nogi puchną ....Oby jakoś do października
 
hello!

U mnie luzik, dzisiaj glukoza już za mną- nie taki diabeł straszny, a z cytrynką niczego sobie :) jutro wyniki odbiore wiec zobaczymy, bo nie chciałabym znowu do szpitala wracać nawet na jeden dzień;/

połaziłam dzisiaj to tu, to tam z małżem i nogi wchodzą mi.... hmmm nie powiem gdzie :p

mariolcia
gratulacje, teraz to sie dopiero zaczną przygotowania pełną parą! A powiedz mi to mieszkanie to wam przyslugiwało socjalnie czy jak?

miłka
kasy i sexu!!!! ;-)

anula
spoooko loko mnie też nogi puchną. Ale pomaga na noc krem perfecta mama na zmęczone nogi :)

monysia
normalnie jajka na twardo z tym zusem;/
czemu Ci kasy nie płacą????
 
tak, tak socjalne.. z tym że dostaliśmy już takie mieszkanie, ale było w opłakanym stanie w rozwalającej się kamienicy... w sumie 2 lata pisaliśmy podania do UM o zmianę lokalu i w końcu po tych błaganiach, sprawdzili nasze zarobki itp. i doczekaliśmy czegoś lepszego... w normalnej dzielnicy...

werka, odpoczywaj po ciężkich voyagach :)
 
reklama
Witam sie wieczorową porą. W ciągu dnia tzn od 11 do zachodu słonka nie ma co na mnie liczyć bo czuje sie jak jeden wielki wymiot. Kitram sie popuchnięta po kątach, dziś podwyższone RR, koło południa zasłabłam, po zasłabnięciu taaaaaaaki ból głowy aż do teraz. Niestety medycyna nie zna rozwiązania mojego problemu (nie wiem czy waszego też) bo "takie uroki ciąży. Musi Pani wytrzymać jeszcze troche". Teraz troszke chłodniej to sie reaktywuje do życia. Dobrze że mama w domu, bo Robert w trasie....:-( Morale wybitnie niskie, pół dnia przebeczane nad własnymi tymczasowymi ułomnościami. Do tego obejrzałam teraz prognoze pogode na ten tydzień i stwierdzam że pakuje sie na Sybir ;]

Atram widziałam Dawisia :D No jest rewelacyjny! Szkoda że u mnie tak nie widać :)
Miłka wraz z mocą życzeń i uścisków przesyłam mój ulubiony link urodzinowy specjalnie z dedykacją dla Ciebie :)

sto lat - YouTube

Mariolciaaa no ciesze sie waszym szcześciem :) Świetnie że sie w końcu doczekaliście!

Ewa Banak Trzymam mocno kciuki za wyniki!

Anula2011 hehe ze snem mam podobnie, już chyba od tygodnia nie sypiam. To chyba powód wszechogarniającej mnie frustracji.... Ale co tam! Jak to mawialiśmy przed egzaminami z anatomii i fizjologii "SEN JEST DLA MIĘCZAKÓW!":-D

sen.jpg
 
Do góry