reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

jagmar, jak z z Zosiną biegunką?
Tak na marginesie, przy biegunce, nie podaje się mleka ani kaszek mlecznych. Wiem, bo przechodzilismy to z naszą Zosią :-) Bobo....ita ma kaszkę bezmleczną (zielone opakowanie) o smaku jabłka i sliwki
 
reklama
ja to mam ze 20 razy dziennie

mi też się cały stawia i twardnieje!!!!!!ale nospy nie biorę,choć lekarka mi mówiła,że można brać,ale póki mnie nie boli to twardnienie to nie biorę...

z dolegliwości-koszmarne bóle kręgosłupa i jeszcze gorsze skurcze łydek przeszły mi po końskich dawkach magnezu,do tego dieta "mnóstwo wapnia i potasu"...gdzieś tam mnie teraz strzyknie,zaboli,ale to nic w porównaniu z tym co było...

teraz troszkę mnie niepokoi,że malutka strasznie się "rzuca" w brzuszku...
wczoraj ze starszą tak sie "bawiła",że aż musiałam przerwać te przyjemności bo mnie już normalnie bolało....:eek::eek::eek:
 
Tak czytam i widzę, że jeszcze sporo przede mną, ja na razie cierpię na te durne skurcze- głównie łydek, ale ostatnio mnie złapał skurcz w udo. Agadaria a tak na szybkości to co zajadać żeby tego "mnóstwo wapnia i potasu" dostarczyć? Z potasem to wiem tylko o pomidorach, a z wapniem to mleczne żarełko i nic więcej nie wiem- podpowiedz, bo ja na razie łykam magnez, ale widzę , że to nie bardzo pomaga
 
madzilka,ja łykałam aspargin-gów.no mi pomagał.Teraz kupiłam M.A.G.B6 czy jakoś tak,łykam tego 3 tabletki,jest -chyba dla mnie-w lepiej przyswajalnej postaci,tzn.w postaci mleczanu.Jem baaaardzo dużo żółtego sera,jako przekąskę-bez niczego więcej-po 2-3 plasterki tak ze 4 razy dziennie(w tym tuż przed spaniem),do tego jak piszesz-dużo białka-biały serek popijam szklanką chudego mleka(bez niczego wiecej-tzn.bez chleba itd.),jem duuużo pomidorków,ogórków,sałaty,buraków i innych działkowych warzyw...po 3-4 dniach skurcze odpuściły:) też mnie łapały w łydkach,a potem w udach,aż płakałam:(

poczytałam trochę starych gazet("zza czasów starszej ciąży")i tam właśnie dużo pisano żeby do jedzenia włączyć dużo wapnia,łykać magnez i powinno być dobrze...ja już jakieś 2 tyg.mam spokój,nieraz mi noga zacznie pobolewać"jakby zaraz mnie miał zaraz złapać skurcz",ale jak się porozciągam,łyknę ten mg to przechodzi i skurcz się nie pojawia...bo tak to jak mówię-aż płakałam w nocy...
 
madzilka przedemną też jeszcze skurcze chcociaz raz w nocy jak by mnie w palce u dłoni złapalo
ale tak to po za tym spokój ruchy tez nie ą jakies nasilone nie wiem czy się cieszyc czy to troche niepokojące a później będe pewnie chciala tego "spokoju" ;)
 
Dzien Dobry :)

To u nas juz teraz tylko narzekania na bole beda do konca, no nie? ;)
ja sie dzisiaj wyspalam, wiec mam dobry hymor, cale 6 godzin bez przerwy mi sie udalo a potem jeszcze na godzinke przysnelam. Bede licytowac wozek na ebay dzis - wiec trzymajcie kciuki!!!!

Kingolinka, jak cie boli nerka i jeszcze przy sikaniu, to idz do lekarza, bo wyglada to na infekcje.

Ja skurczy macicy chyba nie mam w ogole... czasem twardnieje ale nie przypomina to boli miesiaczkowych w ogole. za to mam w plecach - czesto, miesnie mi sie strasznie napinaja, takie jakby spazmy i boli.

Kurcze w lydkach mialam w 2 trymestrze, odkad regularnie biore magnez to przeszly, na szczescie.
 
reklama
hej :)

widze dzien narzekania :))
kurcze wspolczuje wam takiego fatalnego samopoczucia :(
ja sie nawet dobrze czuje ... nie puchne , skurcze mnie nie lapia , nie rzygam
jedyne co to ten brzuch bolal mnie i ciagnal , ale widze , ze dzisiaj lepiej wiec moze sie cos naciaga ??

3 trymestr mamy prawie 8 miesiac to i pewne bedzie coraz ciezej niestety ....


u mnie to samo
ja mam jutro wizyte

krde laski powiedzcie mi ile razy dziennie jest bezpoecznie miec skurcze macicy???

normalnie od kilku dni to mi sie brzuch stawia co chwile
pije magnez , nospe i dalej , mowie tym lekarzom a oni mowia ze tak ma byc
ale martwie sie czasami ze to za czesto ...

mi polozna mowila , ze dopoki nie boli i nie stawia sie czejsciej jak 10 razy dziennie jest ok ...
mi juz tez coraz czesciej brzuch robi sie jak kamien
chyba czas zaczac liczyc te skurcze

najgorsze , ze tak naprawde pomimo , ze czytam , polozna duzo nam opowiada co i jak , to i tak jakos nie moge tego ogarnac i stwierdzic co jest normalne , a co juz nie
przez to stresuje sie :/
 
Do góry